مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سرقت اموال مخابرات

مخابرات ما – ۲ سارق کابلهای برق و شبکه مخابرات این شهرستان با هشت فقره سرقت و مالخر مرتبط با آنها دستگیر شدند.

مخابرات ما ( محمد – ایرنا) – ایرنا، سرهنگ حسین الهی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از محل اختفای مالخر بیش از ۵۵۰ کیلوگرم سیم و کابل کشف شد.

وی ادامه داد: در پی اعلام خبرهایی مبنی بر اقدام افرادی ناشناس مبنی بر اخلال در شبکه برق مناطقی از قشم و به سرقت بردن کابل‌های برق و مخابرات موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی قشم تصریح کرد: با بررسی صحت خبر و آغاز تحقیقات مقدماتی و انجام اقدامات فنی سرنخ‌هایی از سارقان بدست آمد.

وی افزود: مأموران پلیس پس از شناسایی محل اختفای سارقان و اخذ دستور قضائی قضائی بلافاصله در محل حاضرشدند و سارقان اموال عمومی را دستگیر کردند.

الهی ادامه داد: پس از تکمیل پرونده، متهمان در اختیار مقامات قضائی قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: تحقیقات در رابطه با شناسایی سارقان دیگر در این موضوع ادامه دارد و محتویات پرونده در حال بررسی است.

فرمانده انتظامی قشم افزود: شهروندان قشمی در صورت مشاهده هرگونه موضوع مشکوک و موارد خارج از عرف بدون فوت وقت، قضیه را از طریق سامانه ارتباطی تلفن ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در میان آب‌های خلیج فارس ازتوابع استان هرمزگان است.

***

ممکن است دوست داشته باشید
1 نظر
  1. همیشه کارگر می گوید

    با سلام
    سرقت محدود به کابل نیست. در استان ما متاسفانه سرقت کافوهای نوری خیلی مسله ساز شده و داد همکاران نگهداری و مردم را درآورده است. ابتدا فکر کردند حفاظی بسازند تا جلو سرقتها را بگیرد اما نتیجه نداد سارقین زیرکتر بودند باز فکر کردند تا درب حفاظها را جوش کنند و البته بابت هر جوش هزینه ای به شرکت تحمیل میشود. مثلا بابت رفع خرابی در کافو نوری باید درب باز و بسته شود این یعنی صدهزار تومان جوشکاری!!!
    احتمالا سارقین بفکر بیافتند بروند فنی حرفه ای جوشکاری بیاموزند! درآمدش بیشتر است
    واقعیت اینست تجهیزات مخابراتی بمانند کارتها و sdh های برندهای مخابراتی بدرد هیچ کسی غیر از خود مخابرات نمیخورد! خوشبختانه همه مهندسیم دودوتا بلدیم. تجهیزی که سرقت میشود در محل دیگری خریداری و استفاده میگردد. همکار عزیز و گرامی خریدار محترم جنس دست دوم نخر. مال استان ماست.مدیر گرامی که استاد طرح و بخش نامه و سامانه ای . فکر سامانه ای باش که اجازه خرید کارتهای سرقتی را ندهد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: