مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

صدری رئیس شد

مخابرات ما – مهندس سید مجید صدری با رأی قاطع فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، به‌عنوان رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری دیجیتال انتخاب شد

مخابرات ما ( محمد -شرکت مخابرات ایران) – در انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران که برای اولین بار برگزار شد، مهندس سید مجید صدری با رأی قاطع فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، به‌عنوان رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری دیجیتال انتخاب شد.

بر اساس این گزارش، کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال شامل هفت عضو از هیئت نمایندگان اتاق تهران مرتبط با IT، چهار انجمن و یک سندیکا است که در انتخابات امروز مهندس صدری به‌عنوان رئیس این کمیسیون و مهندس فردیس به‌عنوان نائب رئیس اول انتخاب شد.

اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی تهران شامل ۱۰ کمیسیون تخصصی است که انتخابات ۵ کمیسیون آن دیروز و ۴ کمیسیون امروز برگزار شد.

گفتنی است کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال در اتاق تهران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین کمیسیون ها در گسترش بازار ICT کشور و بهبود فضای کسب‌ وکار  مطرح است.

***

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  تبریک وشاد باش انشااله از خداوند متعال سلامتی وتوفیق ایشان راخواستاریم.

 2. محمد مروتی می گوید

  با سلام
  جناب آقای مهندس ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت این پیروزی انتخاباتی و گوشوده شدن دست شما در بازار دیجیتال اتاق اصناف ایران ؛ به رسم شیرین شیرینی دادن برای این پیروزی هم که شده فکری به حال افزایش رفاهیات ۹۸ بفرمائید لطفاً. حالا دیگر جا برای رقابت عادلانه و توسعه مشتری باز است. از این فرصت جهت افزایش درآمد و افزودن مادیات به سفره ی کارمندان مخابرات ایران نهایت بهره برداری را ابه یاری هم انجام دهیم .جناب مهندس صدری عزیز به لطف تورم و تحریم وضع معیشت مان خراب است دستی به کمک مان دراز کنید.
  با تشکر

 3. ستمدیده می گوید

  صدری وصدری ها در مملکت اگه ….بود ند به این فلاکت دچارنمیشدیم ۴ ماه حقوق بازنشستگان را به عقب انداختند اسفند ماه گفتند پاداش باز نشستگان تا خرداد پرداخت میشود تا خرداد شامل پرداخت از اسفند یا فروردین یا اردیبهشت یا خرداد ولی امروز ۲۱ روز از خرداد گذشته حتی صحبتش نیست فکر کنم کسی که اولین قواعد دستور زبان فارسی را رعایت نمی کنه که معنی تا یعنی از زمان شروع صحبت تا مهلت تعیین شده ولی معنی تا در بهترین حالت برای ایشون پایان خرداد یعنی آخرین فرصت ، تازه اگه اما واگر جدید طراحی نکرده باشند طی این۴ماهه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: