مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

گزارش تجمعی درآمد دو ماهه ابتدای سال ۹۸

مخابرات ما- در تصویری که می بینید درآمد تجمعی شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار توسط این شرکتها منتشر شده است.

گزارش تشوریحی آن را در روزهای اخر هفته منتشر خواهیم کرد.بنظر می رسد در این دو ماه درآمد شرکت مخابرات ایران جدا از ارتباطات سیار نوشته شده است.

نظر شما در مورد این نمودار چیست؟

ممکن است دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام
  -هزینه های ناشی از سرقت
  – بالا نبودن بهره وری نیروی انسانی
  – غیر مطلوب بودن نگهداری تجهیزات
  – عملکرد نادرست مدیران
  – روابط عمومی ضعیف
  – عدم وجود دورنمای تکنولوژیک به علت تحریم ها

 2. سجاد می گوید

  با فرض ۶۰ هزار نیرو برای شرکت مخابرات ایران، که بیش از ۴۰ هزار نفر را نیروهای پیمانکاری تشکیل میده که حقوق بالایی ندارند، با فرض میانگین ۳ میلیون تومان پرداختی به هر نیرو، که به نظر با فرض میانگین دست بالا هم در نظر گرفته شده، با فرض پرداخت ۱۴ ماه حقوق و مزایا به کارکنان، یا احتساب عیدی و موردی ها، شرکت مخابرات ایران ماهیانه ۱۸۰ میلیارد تومان و سالیانه ۲۵۲۰ میلیارد تومان بابت حقوق و مزایا به کارکنانش پرداخت میکنه! درآمد سال گذشته شرکت ۵۵۶۰ میلیارد تومان بوده، حتی با مقایسه حقوق پرداختی امسال با درآمد سال گذشته شرکت، و بدون در نظر گرفتن اینکه مخابرات ایران مالک ۹۰ درصد سهام همراه اول هم هست، و با در نظر گرفتن اینکه بر خلاف تمامی مطالب کذبی که از جانب مدیرعامل و هیئت مدیره و وزارت ارتباطات در مورد طرح های توسعه ای بیان میشه، هزینه ی بسیار اندکی در شرکت صرف توسعه میشه، اوضاع شرکت مخابرات ایران اونقدرها هم بد نیست! سهامداران شامل ستاد اجرایی و دولت بیش از ۵۰ درصد درآمد سالیانه ی شرکت رو به صورت سود از شرکت خارج میکنند و در جاهای دیگه هزینه میکنند، تا شاهد نابودی تدریجی زیرساخت های مملکت باشند!

  1. مریم می گوید

   همش که هزینه حقوق نیست. پول آب ، برق ، سرقت کابل و باطری و … حذف آبونمان هم روش. ماموریت های خارج از کشور یه عده و پاداش ها، هیچیش نمیمونه اتفاقا . روز به روز اوضاع داره بدتر میشه با این تورم.

 3. ناشناس می گوید

  درامد مخابرات با وجودی که آبونمان از قبوض حذف شد زیاد شده جالبه

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   هنوز ار درآمد بیرون نیومده بود
   از این دوره اومده بیرون حالا درآمدها رو نگاه کنید
   اتفاقا کم شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: