مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

پاتوق ما بازنشستگان

مخابرات ما – حجم صفحات کامنت نویسی قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر گروه, یک صفحه جدید باز کرده ایم.لطفا کامنت های غیر مزتبط با مطالب را اینجا بنویسید.

 1. ناشناس می گوید

  باسلام تفاوت رفاهیات اگر بخوان پرداخت بکنند کاری نداره هرما براساس قرعه کشی دوسه استان را تسویه بکنند.

  1. اکبر-ظ می گوید

   بله اگه بخوان خیلی سریع پرداخت می کنند . اما همیشه دلایلی برای محروم کردن دیگران از حق و حقوقشان وجود دارد .تجربه ثابت کرده با فعالیت های گروهی در سطح بزرگ میتوان به نتیجه مثبتی رسید .به نظر بنده بهتر است تجمع دیگری با وزیر داشته باشیم.

   1. سردبیر می گوید

    تجمع دیگری با وزیر؟
    یا جلسه ای دیگر با وزیر؟

    1. اکبر-ظ می گوید

     اگر منظورتان از جلسه حضور پانصد ششصد نفر با حمل پرده و پلاکارد باشه پس بهتر است اسمش را بزاریم تجمع.

 2. پیام می گوید

  درسال ۹۴٫ تعدادی. تعدادی از همکاران بصورت اقساطی. دریافتپاداش. بازنشست شدند.

 3. پیام می گوید

  مخابرات اگر نقدینگی کافی برای. بازنشستگی ما نداره. میتونه با برنامه ریزی بصورت اقساطی. باشه

 4. اکبر-ظ می گوید

  مدیران محترم مخابرات استانها لطفا به سوابق ایثارگری بازنشستگان{ سربازان زمان جنگ رسیدگی کنید}.این حق رزمندگان دفاع مقدس است که از امتیاز ایثارگری بهره مند شوند.

 5. بازنشسته می گوید

  سردبیر محترم سایت مخابرات ما
  خواهشمند است از طرف همکاران ایثارگر سرباز وظیفه و رزمندگان این مطلب را بصورت تیترخبری و مطلب مستقل جهت استحضار مدیرعامل محترم مخابرات ایران منتشر فرمایید .

  مدیر عامل محترم مخابرات ایران جناب آقای مهندس صدری
  سلام علیکم
  احتراما باستحضار می رساند :
  با عنایت به بخشنامه معاونت محترم انسانی شرکت مخابرات ایران در زمینه احتساب خدمت سربازی بصورت سه چهارم داوطلبانه سربازان جنگ و با توجه به اینکه استعلامات تمامی همکاران دارای سابقه جبهه سربازی و داوطلب سه چهارم خدمت از ارگانهای ذیربط به پایان رسیده است و نتایج استعلام های مذکور بصورت کامل در ا ختیار و تحویل کارگزینی استانها گردیده است . خواهشمند است دستور فرمایید چنانچه مزایایی به این ایثارگران و رزمندگان تعلق می گیرد دیگر بیش از این با تعلل و اتلاف وقت مواجه نگردند و در اسرع وقت نسبت به صدور احکام ایثارگری همکاران ذینفع اقدام فرمایند . قبلا از حضرتعالی و معاونت های محترم آن جناب کمال تشکر را داریم
  از طرف ایثارگران زیر ۲۵ درصد و رزمندگان مخابرات

 6. محمد می گوید

  سلام
  چرا بن خواربار استان گیلان برای بازنشسته ها واریز نشد؟ الان ۳ دی هست و از ۲۵ آذر منتظر واریز هستیم.

 7. رساگو می گوید

  سلام انچه به بازنشستگان فارس علاوه برخواروبار داده اند مربوط به مخابرات نیست وبازنشستگانی که کمتر گرفته اند بابت کسورمیباشد

 8. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام..ناشناس محترم..روی فیش اذرماه ۶۱۱ هزارتومان بن نقدی یاهمون خواروبارباشد پرداخت شده..۵۱۱ هزارتومان هم هم جدا از فیش پرداخت گردید..احتمالا به شما هم پرداخت میشه..حالا چقدر طلبی داشته باشیم وچقدر بدن مشخص نیست.جهت اطلاع دوستان ..از فارس..

 9. اکبر-ظ می گوید

  مابه التفاوت رفاهیات پرداخت نشده .تازه مبلغ رفاهیات این ماه از برج قبلی هم کمتره در لرستان ۵۷۰ هزار تومان واریز کردن.

 10. ناشناس می گوید

  سلام چرا ماالتفاوترفاهیات پرداخت نگردید

  1. ناشناس می گوید

   چرا افزایش رفاهیات
   ل به بازنشستگان مخابرات استان گیلان ندادند

 11. ناشناس می گوید

  با سلام چرا حقوق بازنشسته هارا مثل گوشت قربانی کردید این برج

 12. بازنشسته می گوید

  باسلام
  نمیدانم چرا یک نامه زدن به ارتش وسپاه ودریافت تائیدیه گرفتن ۳/۴ خدمت سربازی بعنوان داوطلبی ومحاسبه حق ایثارگری که شیوه نامه آن به اداره کارگزینی استانها رسیده است اینقدر برای شرکت مخابرات استانها سخت است ؟؟
  جهت افرادی که در ارتش خدمت کرده اند بایستی به آدرس تهران -معاونت احتیاط نزاجا-صندوق پستی ۷۴۴-۱۶۷۶۵
  جهت کلیه افراد یکجا نامه زده شود وبرای کسانیکه در سپاه پاسداران خدمت نموده اند به سپاه نامه زده شود.

 13. رساگو می گوید

  سلام خدمت بازنشستگان محترم افزایش خواروبار از ابان اعمال واقدام شده است اما مابه التفاوت هنوز مشخص نمیباشدودرفیش اذر ماه چیزدیگری نیست.مقداری به مدیران ارشد فرصت دهید مطمینا بفکرهستند

 14. بازنشسته می گوید

  با سلام
  بر اساس اجرای بند ۶ از مصوبه هیئت وزیران در سال ۱۳۸۹ طبق قانون هر انچه در زمان دولتی میگرفتیم باید عینا در دوران خصوصی هم ادامه پیدا کند یکی ازاین موارد گروه بسیج فعال ویک گروه مربوط به جبهه های نبرد میباشد که در زمان دولتی میگرفتیم ودر زمان خصوصی از ما گرفته اند واین دو گروه باید عینا برگردانده شود.

 15. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام….فیش اذرماه که هنوز صادر نشده..خدا میداند ومسئولین مخابرات..هنوز معلوم نیست تفاوت خواربارو بدن یا نه.استان فارس..باید بفکر بازنشستگان باشند و این ماه اقدام کنند..

 16. بازنشسته می گوید

  با سلام وعرض ادب
  آیا تفاوت بن خواربار بازنشستگان از اول سال ۱۳۹۷ تاکنون در فیش آذر ماه پرداخت میشود یا خیر ؟ کسانیکه اطلاع دارندلطفا اطلاع رسانی کنند

 17. ناشناس می گوید

  باسلام
  ماهنوز خبری از رفاهیات نشنیدیم بفرمایید کی میدهند
  از لرستان

 18. بازنشسته می گوید

  سلام خدمت سردبیر محترم وکارکنان رسمی وبازنشسته ها
  بر اساس اطلاعات موثق ودریافتی از کارگزینی شیوه نامه احتساب ۳/۴ خدمت سربازی بعنوان داوطلبی به استانها ابلاغ وبایستی احکام از سال ۱۳۸۸ اجرا (حق ایثارگری ) وسال به سال بر اساس افزایش آن سال احکام صادر گردد ویک گروه به کسانیکه مشمول این بخشنامه میشوندداده شود وکسانیکه بازنشسته شده اند پاداش بازنشستگی ومرخصی آنها محاسبه گردد.ودر نهایت برای شاغلین مشمول احکام آنها افزایش یابد وبرای بازنشستگان مستمری توسط تامین اجتماعی محاسبه وافزایش هر سال توسط تامین اجتماعی احتساب وپرداخت گردد.

  1. کارمند بازنشسته می گوید

   خدمت سر دبیر عزیز سلام
   هفته قبل برای استفاده سهمیه ازاد به سایت رزرواسیون اماکن رفاهی مراجعه کردم.پس از طی مراحل مربوطه جهت انتخاب محل وثبت در خواست اقدام که در مرحله نهایی با این جمله محدودیت سالانه در انتخاب سهمیه مواجه شدم.اول فکر کردم سیستم اشکال دارد .اما با مراجعه به اداره رفاه اظهار کردند که ۲ماه است در استفاده از اماکن محدودیت گذاشتند.یعنی در سال فقط ۲بار می توانی از امکانات رفاهی استفاده کنی.در صورتی که تقریبااز تاریخ ۲۷فروردین تااواخر خرداد بجز ایام خواص واز تاریخ نیمه مهر تا ۱۵ اسفند متقاضی استفاده از سهمیه نوبتی انقدر کم می شود که اماکن را بصورت سهمیه ازاد در سایت در اختیار کلیه پرسنل برای انتخاب می گذارند.با این حال سهمیه ازاد هم چندان متقاضی ندارد.می توانید با مراجعه به سایت مشاهد نمایید.اما این چه ایده ایست با توجه به عدم تقاضا باز محدودیت استفاده تصویب کردن.لازم به تذکر است در این بازه زمانی شاید بیشتر متقاضیان ازافراد بازنشسته باشند.به راستی اگر بازنشسته ای از امکانات مشهد ویا محلهای دیگر در زمانی که متقاضی ندارد بیش از ۲بار استفاده کند اشکال دارد وباعث ایجاد هزینه برای شرکت می شود.لطفا پیگیری نمایید.لازم به توضیح است که تعرفه سهمیه ازاد ۳ برابرسهمیه نوبتی است که اگر واقعالازم است در تعرفه تجدید نظر کنن.چرا ساده ترین راه یعنی بستن درها را انتخاب می کنن؟

 19. جمعی از بازنشتگان استان می گوید

  جناب سردبیر ودست اندر کاران سایت محترم خسته نباشید.
  ما گروهی از بازنشستگان درزمان بازنشستگی وام مسکن رو نتوانستیم تمام کمال دریافت کنیم چون نه کسی بود ضامن بشه ونه دریافتی(۱۱۰تومان)کفاف قسط رو میداد مبلغ۸میلیون تومان از مبلغ وام را در بانک سپرده گذاشتن واز محل سود ان اقساط رو کسر میکنن لذا استدعا داریم کمکی و پیگیریفرمائید تا این پول ازاد واقساط از محل افزایش رفاهیات کسر بشه استان اذربایجانغربی همه این مشگل رو دارند.نمیدانم استانهای دیگر چطور عمل کردن

  1. سردبیر می گوید

   سلام
   یادم هست اون زمان بخاطر اینکه فشار قسط روی دوش بازنشسته ها نباشه این کار رو کردن.
   یعنی مازاد مثلا ۸ تومن رو دادن ۸تومنش رو نگه داشتن تا از سودش قسط رو بردارن.
   این قسط نه به حقوق متصل شد چون کافی نبود, نه به هیچ پرداختی دیگری که ممکن است کم و زیاد شود.
   یعنی پولی بود که روی خودش حساب می کرد.
   اون پول در پایان اقساط به شما داده میشه
   مخابرات همچه چیزی رو در مذاکره با بانکها تصوویب کرد یعنی قراردادی بین بازنشسته و بانک بوده.ربطی به مخابرات نداره که چیزی رو جابجا کنه
   بانک چیز دیگری رو قبول نداره

 20. بازنشسته مخابرات می گوید

  عرض سلام داریم خدمت وزیر محترم مخابرات و جناب مهندس صدری..همانطور که مستحضر هستید..حقوق بازنشستگان مخابرات تاب مقاومت با گرانی وتورم را ندارد..حقوق ما بازنشستگان فقط تا دهم برج شاید جواب گو باشد..ما نمیدانیم این ۲۰ روز مانده را چگونه جوابگوی مخارج خانواده باشیم..از شما بزرگواران خواهشمندیم..نسبت به پرداخت رفاهیات و خواربار اقدام نمایید..تا بتوانیم در این اوضاع آشفته بازارجوابگوی خانواده و فرزندانمان باشیم..با سپاس وتشکر …از استان فارس..

 21. بازنشسته می گوید

  سلام بازنشسته و همکار عزیز هیچ چیز از رفاهیات پرداخت نشده .نشده …………….
  همگی منتظریم .

 22. بازنشسته می گوید

  با سلام
  لطفا تفاوت رفاهیات از اول سال ۱۳۹۷ که به شاغلین پرداخت شده به بازنشستگان هم پرداخت شود تا عدالت برقرار شود
  گرانی-تورم -گوشت یک کیلو ۷۰ هزارتومان و…….

  1. اکبر-ظ می گوید

   عدالت؟….کجاست ؟

 23. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام..به همه سلام به سر دبیر.سلام به خانواده مخابرات…پس تا الان از رفاهیات وخواربار چیزی به بازنشستگان پرداخت نشده…..

 24. ناشناس می گوید

  با سلام وام بازنشستگان سال ۹۶ را چه موقع پرداخت می کنند با تشکر

 25. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام.اکبر..ظ..خسته نباشی..مگه برج ابان خواربار..یا از رفاهیات چیزی به شما دادن..روی فیش ابان ماه..به ماخواربار ورفاهیات هیچی ندادن بجز سبد ماه رمضان..لطفاجواب بدین وشما خدمات درمانی هستی یا تآمین اجتماعی..متشکرم…ازفارس..

  1. اکبر-ظ می گوید

   سلام ببخشید فقط سبد ماه رمضان بود.

 26. بازنشسته می گوید

  سلام..همانطورکه قرار بود بازنشسته ها را خوشحال کنند وقول دادند ..تا الان که هیچ خبری نشده..از مسئولین محترم خواهشمندیم..زودتر اقدام نمایند…متشکریم..

  1. اکبر-ظ می گوید

   سلام ماهیانه رفاهیات اضافه شد اما متاسفانه هنوز مابه التفاوت سالیان گذشته پرداخت نشده . بفکر تجمع دیگری با وزیر باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: