مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

ارسال خبر و مطلب برای سایت مخابرات ما

[box type=”shadow” ]مخابرات ما (سردبیر) – دوستان عزیز, از زحمات شما بسیار سپاسگزارم.

جز من و شما کسی این خبرها را نمی بیند. لذا شما هر چه در نظر دارید بنویسید من با شیوه خبری اصلاحش خواهم کرد. در ابتدا حتما نام استان را  (در بخش نام) ذکر کنید.[/box]

 

626 نظرات
 1. بی نام می گوید

  سود هر سهم همراه اول ۶۳۰۸ ریال محقق شد
  همراه اول اعلام کرد: سود هر سهم این شرکت مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده اخیر مبلغ ۶۳۰۸ ریال محقق شده است.

  به گزارش خبرگزاری فارس بر اساس اطلاعات مندرج در کدال، سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بورسی همراه اول اعلام کرد: سود هر سهم این شرکت مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده اخیر مبلغ 308ر6 ریال محقق شده است.

  بر اساس این گزارش ، شرکت ارتباطات سیار پیش بینی سود هر سهم شرکت اصلی برای سال مالی 1393 را با سرمایه 985ر064ر2 میلیون ریال در تاریخ های 92/11/23 و 92/12/28 مبلغ 622ر12 ریال و با سرمایه 000ر4 میلیارد ریال، در تاریخ های 93/02/06 و 93/04/31 مبلغ 516ر6 ریال، در تاریخ های 93/07/30، 93/10/10، 93/10/29، 93/11/29 و 93/12/27 مبلغ 606ر6 ریال اعلام نموده بود که مطابق صورت های مالی حسابرسی نشده اخیر مبلغ 308ر6 ریال محقق شده است.

  همچنین شرکت ارتباطات سیار پیش بینی سود هر سهم تلفیقی گروه (پس از کسر سهم اقلیت) برای سال مالی 1393 را با سرمایه 985ر064ر2 میلیون ریال در تاریخ 92/12/28 مبلغ 582ر12 ریال و با سرمایه 000ر4 میلیارد ریال، در تاریخ های 93/02/06 و 93/04/31 مبلغ 512ر6 ریال، در تاریخ 93/10/10، 93/10/29، 93/11/29 و 93/12/27 مبلغ 556ر6 ریال اعلام نموده بود که مطابق صورت های مالی حسابرسی نشده اخیر مبلغ 316ر6 ریال محقق شده است.

  این گزارش می افزاید : سود سهام پیشنهادی هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سال مالی 1393 در صورت های مالی اخیر افشا نشده است. لکن مطابق آخرین اطلاعیه پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی مذکور، سود سهام پیشنهادی هیات مدیره به مجمع عمومی عادی معادل 90 درصد سود هر سهم بوده است.

  1. سردبیر می گوید

   ممنونم.منتشر میکنم.کاش یه اسم هم مینوشتید که با نام یا نام مستعار خودتون منتشر بشه

 2. علی اکبر دلاوری می گوید

  باسلام ضمن تبریک سال نو در صورت اطلاع بفرمایید سود سهام ترجیهی حدودا چقدر است####

 3. احمد می گوید

  با سلام و عرض تبریک سال نو به همه همکاران خوبم.در خصوص. بیمه تحمیلی آسیا میخواهم بنویسم این رفع تکلیف است نه بیمه تکمیلی یک ماه است بعلت کار دچار دیسک کمر شده‌ام خواستم باارامش کارت به یکی از بیمارستانها مراجعه کنم متوجه شدم که دیسک وعمل جراحی آن جزو تعهدات بیمه‌ای نیست من مانده ام ودرد وبستر در این ایام سال نو خدا وکیلی این حق ما کارکنان مخابرات است چرا در حق ما اجحاف می‌شود

 4. سعید می گوید

  باسلام-درخبرها 5 فروردن تعطیل اعلام شده آیا صحت دارد یا خیر؟

  1. سردبیر می گوید

   بله.

 5. پیام می گوید

  وعده جدید افزایش سرعت اینترنت
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ….

  1. سردبیر می گوید

   پیام عزیز
   دیگه اینجا نذار
   این بخش برای اعضای سایت است نه نویسندگان مستقیم سایت.
   مزلبی اگر دارید در متن نوشته ها بگذارید تا ببینم.ضمن اینکه این 7 روز هیچ کاری با خیرها ندارم.
   یعنی نمیخواهم فکر کنم

 6. مهدی سلامی می گوید

  سلام
  سردبیر عزیز ضمن تبریک سال جدید به شما و خانواده معزز، سالی سراسر از سلامت و موفقیت برای آن عزیز و خانواده محترم آرزومندم.
  ضمن اینکه حسب وظیفه 29 اسفند مطلبی برای نشر قرار دادم که ظاهرا دیده نشد.

  1. سردبیر می گوید

   مهدی جان امشب یا فردا شب ساعت 19 گذاشتم.
   مطالب در بین روزهای تعطیلات تقسیم شده است.
   عید بر شما و خانواده گرامی هم مبارک باشد.

 7. محسن از اهواز می گوید

  با سلام
  یکی پیدا میشه جواب این سوال رو بده که چرا تعطیل کاری پرسنل کشیک مانند M.D.F و سالن دستگاه ها رو از سال گذشته قطع کردند ولی با شکایات و شکایات کشی به اداره کار قابل پرداخت میشه . اگر خلاف قانونه پس چرا اداره کار رای به پرداخت میده, اگر هم که باید پرداخت بشه چرا جلوی پرداخت رو گرفتید ؟ عذر میخواهم نمی دونستم شرکت مخابرات جدیدا هم قانون وضع میکنه هم خودش اجرا میکنه . یعنی آدم باید حتما شکایت کنه تا حقش رو از تو حساب شرکت بکشه بیرون .

 8. فرامرز می گوید

  سلام وخسته نباشي.اميدوارم دست اندر کاران سايت مخابرات ما بيش از گذشته به حساسيت مسئوليتشان در اطلاع رساني در حوزه مخابرات ايران واقف باشند.با انتصابات جديد وبي ضابطه در مخابرات ايران واستانها به نظر ميرسد که مخابرات استانها وهمچنين مخابرات ايران به شدت به قهقهرا ميرود حتي به جرات ميتوان گفت در زماني که شرکت مخابرات ايران دولتي بوده چنين انتصابات باندي صورت نمي گرفته بلکه سعي ميشده ميزان تخصص وتجربه افراد هم دخيل در مسئوليتها باشد.
  آقاي ابراهيمي با فشار دولتي ها و وزارتخانه وبا عقب نشيني تيم مالک بر مسند مدير عاملي نشسته وبدون هيچ ملاحظه اي به تسويه حساب شخصي در شرکت ميپردازدوملاحظه بفرمائيد آقاي مجيد امامي معاون تجاري آشناي اول و فردي متخصص به گواه اکثر همکاران,آقاي سپهري راد با همه تجاربش ,اقاي شيوا ,آقاي قنبريان و…. همه انها يک شبه کارشناس ميشوند چراکه آقاي ابراهيمي در زماني که در پارکينگ مخابرات بودند دل خوشي از اين آقايان نداشته اند(براي عرض ارادت کمتر پيش اون ميرفتند)در استانهاي لرستان وفارس و ايلام وکرمانشاه و مازندران و….. دست به انتصابات بدي زده اند کافي بود يک نماينده به آقاي ابراهيمي زنگ بزند و اين نماينده آخرين نفر باشد مطمئنا ميتواند يک مهره بدون تجربه ودانش وشايستگي را بر مسندهاي عالي شرکتي بنشاند.
  در استان لرستان با فشار نماينده استان فارس آقاي هومان محمودي گذاشته ميشود وبا فشار استاندار فارس آقاي محمودي از مديرعاملي عزل ميگردد در مازندران به يکباره دوعضو هيئت مديره معرفي ميشوند که يکي از آنها با نظر يکي از اقوام آقاي ابراهيمي و … مدير عامل شرکت … ويکي ديگر هم با خواهش از چند تا نماينده و استفاده از يک واسطه انتخاب شدند اولي رئيس اداره (…) وديگري هم رئيس اداره (..) که در روابط اون با شرکتها ابهامات زيادي وجود دارد در گيلان هم آقاي خضر دوست که در سمنان يک خودکار را هم جابجا نميکرد گفته ميشود (..) مديرعامل استان ميشود والي آخر خدا آخر وعاقبت اين مخابراتيها رو به خير کنه

  1. سردبیر می گوید

   دیدمش
   این خبر مستندات خیلی قوی و زیادی داره.اونا رو اگه دسترسی دارین بمن بدین.
   نامه ای که فرستاده شده. و …

   1. همکار خدمات اول مخابرات می گوید

    با تشکر از شما فعلا مستندات مکتوبی در دسترس ندارم که برای شما ارسال کنم ولی این موضوع از طریق اداره کار استان و وزارتخانه با مخابرات در حال پیگیری میباشد زیرا قانون کار صراحتا به برقراری عدالت مزدی بین نیروهای پیمانکاری و رسمی که کار مشابه انجام میدهند اشاره کرده است.

 9. ناشناس می گوید

  با سلام
  متأسفم برای مخابرات که به این روز و حال افتاده. متاسفانه مدیران نالایق با گرفتن پستهای کلیدی مخابرات، آن را به یک شرکت ورشکسته تبدیل کرده اند. نمونه آن معاونت شبکه شرکت مخابرات ایران که مدیر (..) ایشان فقط تلفن ثابت را می شناسد و از بقیه تکنولوژیها کاملا به دور است. با هیچکدام از مدیران کل خود به جز یک نفر جلسه برگزار نمی نماید و متاسفانه انگیزه کار را برای همه زیر مجموعه خود از بین برده است. خیلی حیف است مدیر کلی که تجربه بسیاری در مخابرات دارد را به سادگی کنار بگذاریم و او هم به مرخصی اجباری برود و در دیگر شرکتها مشغول شود و تجربیات خود را که در مخابرات بدست آورده در اختیار دیگر شرکتها قرار دهد. و دیگر مدیران هم به فکر رفتن از مخابرات باشند. واقعا متاسفم …………..

  1. سردبیر می گوید

   کدام مدیر؟

 10. حسین خوزستان می گوید

  با سلام. هنوز عیدی ما بازنشسته ها در خوزستان پرداخت نشده. این درسته؟!

 11. بی نام می گوید

  خدمت دوستان و سروران گرامی سلام علیکم
  از خبر اضافه شدن حقوق همکاران ارتباطات سیار خوشحال شدم.
  ولی دروغ چرا، من همکار استان چهارمحالی امروز احساس کردم که از کارمند درجه دو به کارمند درجه سه تنزل پیدا کرده ام.
  تا امروز از پاداش بهره وری که در استان من خبری نیست، کلیه مابه التفاوت های اقلام رفاهی را ناچیز و بی نظم پرداخت کرده اند و شفافیتی وجود ندارد که به چه میزان طلب داریم. بماند که از مبلغ عیدی هنوز یک میلیون تومان آن را پرداخت نکرده اند.
  با یک حساب سر انگشتی همکاران همراه اول درجه اولند: چون هم افزایش حقوق داشته اند و هم به موقع و بدون تاخیر هم حقوق می گیرند و هم ما به التفاوتش را…
  استان های دیگر هم در رده دومند. اما استان چهارمحال نه حقوق را به موقع پرداخت می کند و نه زیر بار افزایش تا بشود نمی رود و تازه حقوق را اقساطی می پردازد. بمن حق دهید احساس کارمند درجه سه ای داشته باشم. نمیدانم گناه امثال من چیست که در این گوشه از خاک ایران به سر می برم.
  قربون برم خدا را / یه بوم و چند هوا را …
  چرا کسی به فکر احوال ما نیست.
  چرا فریاد رسی نیست.
  یه چیز یادم رفت بگم: استان ما هر بخشنامه افزایش را به تاخیر می اندازه، ولی هر شایعه ای در جهت کاهش رو ای کی ثانیه اجرا می کنه.

  1. ناشناس می گوید

   سلام
   برادر عزیز شما هم آیینه تمام نمای وضعیت اسفناک استان ایلام ما هستین. ما که دیگه از هر حیث قطع امید کردیم و همه رفتن. تعداد قلیلی مانده که آنها هم در تلاشند یه جورایی عطای مخابرات را به لقایش ببخشند.

 12. فارس - سید پارسی می گوید

  خدمت سردبیر محترم سلام عرض مینمایم. امروز بخشنامه ای به شماره 226497 مورخه 16/12/93 در رابطه با پرداخت 30% مانده بهره وری سال 93 که باید پرداخت آن طی فرایند ارزشیابی خود کارمند و مدیر مربوطه انجام پذیرد صادر گردیده. جالب آنکه 70% بدون ارزشیابی است و مابقی 30% باید از هفت خوان بگذرد. با توجه به عدم اجرای قوانین پرداخت دستمزد، مانند گروههای معوقه، رفاهیات، عدم قبول مدارک تحصیلی، مرخصی ها، و…… اجرای ارزشیابی برای پرداخت 30%، آن هم شب عید و با وجود اینهمه تورم چه دلیلی دارد؟ جز اینکه با عنایت مدیران، این درصد به کمتر از 30% کاهش یابد.

 13. علی آذر بایجانشرقی می گوید

  با سلام
  برای اینکه قسمت اندکی از مشکلات مالی همکاران حل بشود، در استان آذربایجان شرقی صندوق قرض الحسنه ایجاد شد (دیگر استان ها را نمی دانم) که متولی آن اداره رفاه است و ماهانه مبلغی از حقوق همکاران کسر می شود تا همکاران لااقل برای خرده نیاز دستشان را برای دیگران باز نکنند و حرمتشان پیش دیگران حفظ شود.
  ولی متاسفانه چندیست که اداره، کسوراتی را که از این بابت از کارکنان کسر میکنند به صندوق واریز نمیکند و حال نیز چندین میلیارد به صندوق بدهکار است، در حالی که هیچ حقی برای استفاده از این پول ندارد و خود همکاران باید نیازهای خردشان را بدین طریق برطرف نمایند.
  میخواسنم ببینم دادمان را کجا باید ببریم؟ چرا شرکت بجای کمک به کارکنان خود اینچنین پاپیچشان میشود؟ آخر این وضع تا کجا باید ادامه یابد؟ شما حساب کنید فقط سود بانکی 5 میلیارد تومان چقدر میشود؟ آه از دست این …

  1. سردبیر می گوید

   مبلغش چقدره؟ 5 میلیارد؟ شما اطمینان دارید در کل , حسال صندوق شما طلبکار است از مخابرات؟
   راستش در یکی از استانها همین موضوع پیش آمد وقتی پیگیری کردم دیدم مخابرات از صندوق میلیاردها تومن طلبکاره.
   اگر اطمینان دارید مطلب را ببرم روی سایت.

 14. محسن از اهواز می گوید

  با سلام
  بازنشستگی تو خوزستان در شرف انجام است. قراره 25 اسفند 93 احکام رو برای حدود 200 نفرصادر کنند. البته پاداش رو گفتند تو 10 قسط پرداخت میشه و باید بازنشستگان تعهد بدهند و تازه اولین قسط رو اول خرداد 94 پرداخت میکنند.

 15. یک نفر می گوید

  سلام
  جالب بود وقتی دیدم که آقای وحید صدوقی (مدیر عامل همراه اول) کاندید اتاق بازرگانی شدن!
  خب حتما ایشون خیلی وقت اضافی دارن. از طرفی هم وقتی این همه پول دارن دلشون میخواد برن کار بازرگانی انجام بدن.
  اصلا به ما چههه

  1. سردبیر می گوید

   خبرش کو؟

 16. مهدی سلامی می گوید

  سلام سردبیر شاهد
  بنا به رسالت اطلاع رسانی مطلبی در رابطه با سهام ترجیحی در سایت قرارگرفت مطالعه گردد

  1. سردبیر می گوید

   لطف فرمودید

 17. ناشناس می گوید

  مخابراتی ها یاد بگیرند :
  کارکنان شرکت برق تهران مقابل مجلس تجمع کردند

  » سرویس: سياسي – مجلس

  کد خبر: 93121207282

  سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ – ۱۳:۴۲

  جمعی از کارکنان شرکت برق منطقه‌ای تهران امروز (سه‌شنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا اعتراض تجمع کنندگان تفاوتی در دریافتی کارکنان شرکت‌های تخصصی زیر مجموعه‌ی وزارتخانه‌ها با کارکنان وازارتخانه‌ها بود و آنها خواستار پرداخت عادلانه حقوق و مزایا هستند. کارکنان شرکت برق منطقه‌ای تهران با تجمع مقابل مجلس خواستار حل مشکل خود از سوی نمایندگان شدند.

  انتهای پیام

 18. ناشناس می گوید

  آمادگی مخابرات ایران برای انتشار معارف دینی به سراسر جهان
  گزیده (از tci.ir):
  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشستی که با کاروان دولت در قم برگزار شد ؛ گفت : با وجود بستر های بسیار خوب ارتباطی در این استان ،مخابرات ایران آمادگی دارد تا با استفاده از تعرفه های ویژه ، بستر انتقال معارف دینی به سراسر جهان را فراهم کند.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در این نشست که دکتر واعظی ، وزیر ارتباطات نیز حضور داشت ، مهندس ابراهیمی افزود وجود حوزه علمیه و حضور مراجع عظام تقلید در قم ، این شهر به یک قطب فرهنگی و دینی تبدیل شده است و می تواند محتوای مورد نیاز شبکه ملی اطلاعات را فراهم کند.

  وی افزود : قم بعنوان پایلوت راه اندازی شبکه ملی کشور انتخاب شده است و با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشکلات و موانع این شبکه به زودی مرتفع می شود .

 19. صبوری می گوید

  كاركنان خوزستان همچنان با مشكلات ميسازند و ميسوزند.
  در صورتيكه اكثر استان هاي كشور عيدي و بهره وري را به كاركنان پرداخت نمودند و كاركنان خوش نشين تهراني خريد عيدشان را نمودند، همچنان كاركنان خوزستاني درحسرت معوقات بهره وري و پرداخت عيدي ميسازند و ميسوزند و لحظه به لحظه گراني اجناس و خريد شب عيد عرصه را به كاركنان خوزستاني تنگ و تنگتر نموده و آن هنگاميكه عيدي پرداخت گردد ميشود نوشدارو پس از مرگ سهراب ميشود. مبلغ عيدي به پشيزي ارزش نخواهد داشت.
  آقاي ابراهيمي و اعضای هيئت مديره مخابرات ايران و مديران استاني!
  به خداي واحد ما راضي هستيم و حاضريم با ده انگشت دست و ده انگشت پا امضاء كنيم كه شما سالي 10 بار قانوني و غيرقانوني پاداش بگيريد و جبراً ما اعتراض نكنيم. چون فرقي هم نميكند!
  ما از شما قيد عدالت اسلامي را زديم. خواهشا” قدري با انصاف و انساني فكر كنيد. مخابرات ايران زماني نه چندان دور حقوق آموزش و پرورش و اداره كشاورزي و چند ارگان ديگر را ميداد، حالا همان ها حقوق و عيدي را كامل گرفتند و ما اندر خم يك كوچه ايم.
  اعصاب كاركنان را هنگام كار ويران كرديد – نا آرامي و تنش هاي اختلافات اداري را به محيط آرام خانواده هاي كاركنان تزريق نموديد – با صدور و اجراي قانون هاي من درآوردي خودتان تنش و درگيري و اختلاف بين كاركنان كاشتيد.
  كسانيكه از اول باني و باعث و موجب بروز اينگونه مشكلات همچون خلل در بازنشستگي – شكايات مالي و حقوقي – پرداخت نكردن معوقات و عيدي – پرداخت نكردن به موقع حقوق و ديرشدن اقساط كاركنان و بدنام شدن كاركنان در كسبه بازار شده اند – و موجب حسرت فرزندان به پدر براي خريد لباس شب عيد و شرمندگي پدران نزد خانواده ها و…… شده اند برایشان ازخداوند متعال و روزي رسان كاركنان ، ……… هدایت می خواهم!

 20. خراسان رضوی می گوید

  از بازنشست شدن در خراسان رضوی چه خبری دارین؟ مثل اینکه روسا اعلام کرده اند فقط همین سری هر که بره پاداش میدن و ما که سال 94 سی سال شدیم باید چکار کنیم؟ با همین وضع هم عده ای را محکم به صندلی دوخته اند!

  1. سردبیر می گوید

   خراسان رضوی هم مثل همه جا.
   همه جا گفتن این شرایط مال حالاست.
   بعد از سال جدید هم اعتباری نداره.
   ربطی به استانش نداره.
   اینکه بقیه در سال 94 چه کنند اصلا معلوم نیست

 21. اردشیر - لرستان می گوید

  با سلام خدمت سردبیر محترم
  قبل از هر چیز از زحمات شبانه روزی ات در جهت اطلاع رسانی قدردانی می کنم. سردبیر جان اکثر فرهنگیان علاوه بر حقوق و این همه تعطیلات بطور متوسط روزی 600-200 هزار تومان از محل کلاسهای خصوصی بچه های من و شما درآمد کسب میکنند. با این حال فریاد خود را بطور محکم به گوش مسئولین میرسانند.
  اما مایی که همه مزایایمان (حق جذب- اضافه کار -سختی کار – پول شیر -و …..) را قطع کرده اند و چندر غاز حقوق را هم با هزار منت و یا علی مدد دریافت
  می کنیم چرا هیچ صدایی از ما بر نمی خیزد؟
  بنده معتقدم در صورت صلاح شما طوماری بر روی همین سایت گذاشته شود تا همکاران بصورت الکترونیکی آنرا امضا کنند (دقیقا کاری که دوستان آموزش و پرورشی کردند) و برای مسئولین و دولت محترم ارسال شود تاشاید فرجی شود و فکری به حال این وضعیت نمایند. در غیر اینصورت شما چه پیشنهادی دارید؟
  جناب سردبیر! بنده اصلا از آن طیف افراد نیستم که مسائل را بزرگتر از چیزی که هست نشان دهم، و هنوز تا پیری راه زیادی را در پیش دارم. نوشته بودم بدلیل عدم توجه شرکت به نیروی انسانی کارآمد و باتجربه در بیرون از اداره با کلی سابقه و مدرک کارشناسی فنی کارگری میکنم و همین امر باعث آسیب دیدن کمر و زانوهایم شده و شما در جواب فرموده بودید علتش کهولت سن است. امیدوارم اهل فرافکنی و توجیه کردن و سرپوش گذاشتن روی اصل مطلب نباشیم و واقع گرا باشیم.
  جناب سردبیر! یکی از بزرگترین آفات برای هر سازمان عدم وجود انگیزه کارکنان است که امیدوارم با درایت مدیران کارآمد و دلسوز (اگر وجود داشته باشد) و با کمک همکاران پر انرژی همچون شما این مشکل مرتفع گردد. انشاء الله

  1. سردبیر می گوید

   دوست خوب من
   پاسخ منطقی و قطعی باید از مدیران گرفته شود.گاهی در سایت با دوستان از لحن طنز و مطایبه استفاده میکنم ولی از کل مطلب براحتی مشخص است که هدف من, مقصد من, مدیرانی هستند که باید پاسخگو باشند.
   وگرنه من در موضع قضاوت نیستم.از این جهت عذرخواهی میکنم.
   در مورد پیشنهادتان باید بگویم,
   اگر دو روز از این کارها بکنیم , سایت به روز سوم نمی رسد.ولی اگر اینگونه امور یک متولی , خارج از سایت داشته باشد من هم خبرش را می نویسم تا هر کس خواست امضایش کند.
   ولی انتظار نداشته باشید که همه امور را یک سایت انجام دهد.

 22. عباس اسدی می گوید

  1393/12/10 يكشنبه

  شوراي نگهبان طرح الحاق برخي مواد به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت را با توجه به اصلاحات انجام شده مغاير با موازين شرع و قانون اساسي ندانست

  به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، طرح الحاق برخي مواد به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت كه با اصلاحاتي در جلسه مورخ چهارم اسفندماه يكهزار و سيصد و نود و سه به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده است؛ در جلسه مورخ 1393/12/06 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت و با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغاير با موازين شرع و قانون اساسي شناخته نشد.

  ………………………………

  یکی از این برخی مواد به قانون تنظیم …………. مصوبه مجلس در مورد استمرار بیمه و قرارداد مستقیم کارگزاران مخابرات روستایی تا زمان بازنشستگی است که خدا رو شکر تایید شد و جای ابهامی دیگه نمونده که شرکت مخابرات بخواد بازم مصوبه رو بپیچونه و گرنه با مجلس و کارگزاران طرفه

  1. سردبیر می گوید

   آدرس خبر کامل؟

   1. عباس اسدی می گوید

    سایت شورای نگهبان قسمت مصوبات مجلس

 23. همکار خدمات اول مخابرات می گوید

  سلام. واقعا یکی از بزرگترین ضربه ها را آقای باطنی به مخابرات زده. بنده در سفری که به استانمان داشتند حضوری خدمتشان رسیدم و در یک جلسه پرسش و پاسخ که همکاران حسابی ایشان را با سوالاتشان غافلگیر کردند، به دو نکته جالب در لابلای گفته هایشان اشاره کردند که من همان زمان به خودم گفتم نیروی انسانی در مخابرات با چنین مسئولی به نابودی خواهد رفت.
  گفته های ایشان در خصوص امتیازدهی در آزمون استخدامی گذشته: « نحوه امتیازدهی در آزمون توسط خود بنده صورت گرفته »
  در جای دیگر از صحبتهای ایشان که ناخودآگاه از شدت فشار جلسه بیان کردند این بود: « پسر خود بنده هم در این آزمون شرکت کردند »
  و همینجا بود که من فهمیدم که: « تا زمانی مسئولین یک شرکتی به این عظمت ٬وسعت دیدیشان تا حد دیوارهای منزل و خانواده خودشان میباشد باید گفت وای بر آینده مخابرات و کارکنانش »
  امیدوارم سردبیر محترم این مطلب را برای آگاهی دیگران به عنوان تیتر خبری منتشر نمایند.

 24. محمد می گوید

  با سلام. بفرمایید آزادگانی که با سنوات اضافی دو برابر اسارت بازنشسته شدن، اگر تقاضای بازگشت به کار داشته باشند چه کار باید کرد؟ ضمنا پست سازمانی و حقوق ایشان بر چه مبنای تعیین خواهد شد؟

  1. سردبیر می گوید

   اینا رو باید در بخش کارشناسی مالی و اداری بپرسین.نه اینجا که محل ارسال مطالب برای انتشاره.به اونجا منتقل میکنم.

 25. همکار خدمات اول مخابرات می گوید

  سلام . حدود دو هفته است که حکم آقای محمودی به عنوان مدیرعامل لرستان ابلاغ شده، ولی کسی نمیداند به چه دلیل ایشان معارفه نمیشوند.

 26. خوزستاني می گوید

  سلام جناب سردبير محترم
  چند سال پيش دقيقا نمي دانم چه تاريخي بود كه يكي از ساختمان هاي شهرستان ايذه (خوزستان)كه بعنوان مامور سرا استفاده ميشد را براي فروش به مزايده گذاشتند وسط كار مزايده را متوقف كردن ولي برنده مزايده پس از پيگيري قضايي با حكم قضايي الان ساختمان چند ميلياردي را به قيمت چند صد ميليون تومان از مخابرات گرفت آه از نهادمان بر آمد چرا مخابرات يك وكيل خبره وكار بلد نگرفت كه از حقوق شركت دفاع كند ما براي ريال ريال زحمت ميكشيم آنوقت ٍثروت چند ميلياردي يك شبه بر باد ميرود كاش مديران جواب ميداند براي از دست نرفتن اين ملك چه اقداماتي انجام دادن تا آنجا كه همكاران مطلع هستند اقدامات خاصي صورت نگرفته باور كنيد 48 ساعت است خواب از كله امان پريده وهمكاران بسيار ناراحت هستند.خواهشمند است به گوش مديران رسانده شود تا پيگيري شود كه مسئولين اين امر كوتاهي نكرده باشند

  1. سردبیر می گوید

   فوری
   دوست عزیز
   این ملک چند سال پیش فروخته شده و چند سال پیش هم توسط خریدار گرفته شده است, آن وقت شما حالا 48 ساعت است ناراحت هستید؟
   برداشت من این است.
   لطفا توضیح دهید تاریخ واقعه کی وبده و چه زمانی ملک تصرف شده و دلایلش چی بوده.
   البته هر قدر که میدونید

   1. خوزستانی می گوید

    سلام من اطلاعات دقیقی ندارم. فقط همین قدر میدانم که سال91 یا 90 بوده که ملک به مزایده گذاشته شده و ظاهرا بعد از باز کردن پاکت ها از فروش منصرف شده اند. برنده مزایده هفته گذشته با حکم قاضی ملک را تصرف کرده. ظاهر امر اینطور است که شرکت مخابرات خوزستان وکیل نگرفته و درست و حسابی قضیه را پیگیری نکرده است. قیمت این ملک الان نزدیک به پنج میلیارد تومان شده، قیمت زمان مزایده فکر کنم حدود 500 یا 600 میلیون بوده. واحد حقوقی شرکت اطلاعاتی بیرون نمی دهد. سردبیر عزیز اطلاعات من در همین حد است.

    1. سردبیر می گوید

     ممنونم.

 27. بی نام می گوید

  سلام
  سردبیر محترم
  خسته نباشید .
  سؤالی داشتم در خصوص بیمه تکمیلی
  از تمدید با بیمه آسیا خبری دارید؟
  نحوه حذف و اضافه کردن نفرات چگونه است!؟
  اگر اطلاع خاصی دارید لطفا اطلاع رسانی فرمایید./.

  1. ايكادور می گوید

   بله تمديد شده است. جهت اطلاع بيشتر همكاران به سامانه ارتباط داخلي شركت به آدرس (http://www.tcie.ir) بعد از ورود به اخبار كاركنان و بعد جداول تعهدات درماني مراجعه شود.

   1. بی نام می گوید

    سردبیر محترم و همکاران گرامی
    سلام و وقت بخیر
    با بررسی اولیه از مفاد قرارداد، چند نکته در خصوص بیمه تکمیلی متوجه شدم که جهت پیگیری و تنویر افکار عمومی حضورتان اعلام می نمایم.
    ۱- تعرفه به میزان صد درصد در قرارداد افزایش یافته (از مقدار ۱۱۵۰۰۰ ریال به ۲۳۰۰۰۰) که میزان سهم کارمند تقریبا ۱۰۰۰۰۰ ریال به ازای هر نفر شده است.
    ۲- سقف تعهدات سالانه ثابت مانده است.
    ۳- فرانشیز تعهدات از ۲۰% به ۳۰% افزایش پیدا کرده است.
    موارد فوق در تعهد بیمه تکمیلی آسیا است.
    ۴- کلیه کمک هزینه های در تعهد شرکت مخابرات از قبیل سرپایی و دندانپزشکی ثابت و بدون تغییر است.
    حال نمی شود با عقل سلیم و با حساب سردستی این معما را حل کرد که با وجود این همه تورم و افزایش سهم کارمندان، چرا سقف تعهدات افزایش پیدا نمی کند و جالب تر این که فرانشیز افزایش پیدا می کند…
    و با همین حساب این سوال مطرح است که چرا سقف کمک هزینه های پرداختی خود مخابرات هم هیچگونه افزایشی نداشته…
    شاید سری در کار باشد و من کارمند عامی درست متوجه نمی شوم.
    شما مرا روشن سازید.

 28. بی نام می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  چهارشنبه ۶/۱۲/۹۳ بعد از ظهر بالاخره با کمک شما حقوق کارکنان چهارمحال واریز شد .
  اما بدون فیش و معلوم نیست چه مبالغی و بصورت کامل و یا قسطی واریز شده.
  با تشکر

 29. محمد می گوید

  مخابرات خراسان جنوبی ……

  1. سردبیر می گوید

   مطلب شما رسید.منتشر میشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: