مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

کلاس های آموزشی مخابرات ایران در سایت پیمانکار مجانی است!؟

نویسنده: محمود

مخابرات ما- کارکنان مدتها بدنیال آموزش بودند.البته دوره های مجازی جای بسیاری از کلاس های قدیمی را گرفته است.

اخیرا یکی از همکاران داستان استفاده از کلاس های آموزشی شرکت مخابرات ایران را برایم ارسال کرده که بد نیست شما هم بخوانید.

شرکت مخابرات اخیرا دوره های آموزشی را به صورت مجازی برای کارکنان با واسطه موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ در نظر گرفته است که از جمله می توان به دوره cscu یا Certified Secure computer user اشاره کرد. این دوره نحوه رفتار ایمن پرسنل را در محل کار و در حین کار با ابزارهای اطلاعاتی آموزش می دهد.

دوره های دیگری در این آموزشگاه برگزار می شود  از جمله بازاریابی آنلاین، آموزش مقدماتی لینوکس، برنامه نویسی مقدماتی پایتون و آشنایی با مفاهیم پایه دیجیتال مارکتینگ.
موسسه آموزش عالی آزاد ارژنگ بمدت یک ماه به کارکنان فرصت داده اند که در دوره های آن ثبت نام کنند.

یک نکته و یک سوال
نکته اینکه  اگر چرخی در سایت بزنید میتوانید ببیننید که برخی از دوره ها به صورت رایگان ارائه شده و کارکنان گرامی میتوانند با زدن دکمه ثبت نام آن دوره را به لیست خودشان اضافه کنند و استفاده ببرند.

ساده تر بگویم.اگر شما بصورت آزاد در این کلاسها ثبت نام کنید می توانید بدون محدودیت در تعداد و ساعت, کلاس ها بصورت مجانی ثبت نام و در کلاس شرکت کنید.اما وقتی بعنوان مخابراتی ثبت نام می کنید علاوه بر داشتن هزینه برای مخابرات، تعدادش هم محدود است.

اما سوال! این دوره های آموزش ضمن خدمت هستند و در ساعت اداری باید سپری شوند یا اینکه کارکنان باید خارج از ساعت اداری در این آموزش ها  حضور داشته باشند.

ما بدون اینکه نظری بدهیم به شما فرصت می دهیم در آین آزمایش شرکت کنید.یک بار بصورت کاربر آزاد و بار دیگر بصورت کاربر مخابراتی.

نتیجه را نیز برای ما بنویسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. همکار رسمی می گوید

    با سلام
    ظاهراً ثبت نام در دوره های رایگان بدون اعطای مدرک هستند. در صورتی مدرک میدن که هزینه واریز بشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: