مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

بهترین دانشگاه‌های جهان در رشته ارتباطات و رسانه

مخابرات ما-

رتبه‌بندی تایمز هایر اجوکیشن برترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل در رشته‌ علوم ارتباطات و رسانه را معرفی کرده است.

به گزارش آنا، دانشجویان در رشته ارتباطات و رسانه به مطالعه تاریخ و تأثیر انواع مختلف رسانه بر جامعه می‌پردازند و یاد می‌گیرند که چگونه می‌توان یک پیام را از راه‌های مختلف ارتباطی به مردم انتقال داد. دروس این رشته معمولاً شامل علوم اجتماعی و انسانی می‌شود؛ اما تمرکز اصلی همچنان روی مطالعه ارتباطات جمعی است.

دانشگاه استنفورد با امتیاز ۹۳,۶ در آموزش، ۹۶.۸ در تحقیق، ۹۹.۹ در استناد علمی و ۶۴.۶ در درآمد صنعتی اولین دانشگاه برتر جهان برای تحصیل در علوم ارتباطات و رسانه است. استنفورد در رتبه‌بندی برترین دانشگاه‌های جهان در جایگاه سوم قرار دارد.

مؤسسه تکنولوژی ماساچوست دومین دانشگاه برتر جهان برای تحصیل در علوم ارتباطات و رسانه است. ام‌آی‌تی با کسب امتیاز ۹۱,۹ در آموزش، ۹۲.۷ در تحقیق، ۹۹.۹ در استناد علمی و ۸۷.۶ در درآمد صنعتی چهارمین دانشگاه برتر در رتبه‌بندی جهانی تایمز هایر اجوکیشن ۲۰۱۹ است.

دانشگاه هاروارد با امتیاز ۹۰,۱ در آموزش، ۹۸.۴ در تحقیق، ۹۹.۶ در استناد علمی و ۴۸.۷ در درآمد صنعتی، ششمین دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی تایمز هایر اجوکیشن است. این دانشگاه سومین دانشگاه برتر جهان برای تحصیل در رشته علوم ارتباطات و رسانه است.

دانشگاه پنسیلوانیا با امتیاز ۸۷,۴ در آموزش، ۸۹.۲ در تحقیق، ۹۸.۴ در استناد علمی و ۷۰.۳ در درآمد صنعتی چهارمین دانشگاه برتر جهان در رشته علوم ارتباطات و رسانه است. این دانشگاه آمریکایی رتبه دوازدهم در رتبه‌بندی تایمز هایر اجوکیشن را دارد.

کالج دانشگاهی لندن با امتیاز ۷۹,۱ در آموزش، ۹۰.۱ تحقیق، ۹۵.۹ در استناد علمی و ۴۲.۴ در درآمد صنعتی پنجمین دانشگاه برتر جهان برای تحصیل در رشته علوم ارتباطات و رسانه است. این دانشگاه جایگاه چهاردهم را در رتبه‌بندی جهانی دارد.

رتبه دانشگاه آموزش تحقیق استناد علمی

 

درآمد صنعتی نسبت دانشجوی دختر به پسر

 

۳ دانشگاه استنفورد ۹۳,۶ ۹۶,۸ ۹۹,۹ ۶۴,۶ ۴۳ به ۵۷
۴ دانشگاه ام‌آی‌تی ۹۱,۹ ۹۲,۷ ۹۹,۹ ۸۷,۶ ۳۸ به ۶۲
۶ دانشگاه هاروارد ۹۰,۱ ۹۸,۴ ۹۹,۶ ۴۸,۷ ۴۸ به ۵۲
۱۲ دانشگاه پنسیلوانیا ۸۷,۴ ۸۹,۲ ۹۸,۴ ۷۰,۳ ۵۲ به ۴۸
۱۴ کالج دانشگاهی لندن ۷۹,۱ ۹۰,۱ ۹۵,۹ ۴۲,۴ ۵۷ به ۴۳

0 comments