مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

معاون مالی مخابرات:سهام ترجیحی دارید؟ سامانه سجام!

مخابرات ما- ابتدا اصل خبر را بخوانید که اینک پس از چند ماه از آزادسازی سهام ترجیحی , حالا به کارکنان می گویند که باید چه کنند! در مطالب بعدی حرفهای دیگری خواهیم زد! این هم خبر!

 

مخابرات ما- بتازگی معاون مالی و امور مجامع شرکتهای تابعه در نامه ای از مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شرکت می خواهد به کارکنان و دارندگان سهام ترجیحی اطلاع رسانی کند.در بخشی از این نامه آمده است:

… نظر به اینکه  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تاریخ یکم مهرماه سال جاری آزادسازی سهام ترجیحی را منوط به ثبت نام سهامداران در سیستم سجام یا سامانه جامع اطلاعات مشتریان نموده است و از آنجایی که در سامانه مذکور اطلاعات سجلی اشخاص, نوع حساب و سایر اطلاعات شخصی باید ثبت گردد لذا کلیه همکاران شرکت که دارای سهام ترجیحی می باشند می بایست در سامانه مورد اشاره ثبت‌نام نمایند و ضمن دریافت کد رهگیری کد مربوط را به رابطین سهام در مراکز مناطق مخابراتی کشور و در شرکت مخابرات ایران به اداره امور سهام جهت اقدام بعدی تحویل نمایند.

در پایان آدرس این سایت برا یثبت نام اعلام می شود:

http://dara.csdiran.com/sejam 

در خبرهای بعدی نحوه ورود به این سایت و ورود اطلاعات را منتشر خواهیم کرد.هر چند که در گذشته ما در این باره مطالب زیادی منتشر کرده ایم از جمله معرفی همین سایت سجام.

نکته ای که قابل تامل است اینکه چرا حالا پس از دو ماه, امروز معاون مالی بفکر انتشار این اطلاعات افتاده است!

 

 1. همکار رسمی می گوید

  حدود ۱۸ هزار نفر دارای سهام ترجیحی می باشند ضرب در ۱۰هزار تومان . این شراکت بین مخابرات و شرکتهای کارگزاری برای هر دو شیرین خواهد بود .

 2. همکار رسمی می گوید

  این ثبت نام اجباری است و ربطی به گرفتن کد بورسی ندارد این زد و بند بین شرکتهای کارگزاری بورس و شرکت مخابرات است ۱۰هزار تومان برای ما رقم بالایی نیست اما در کل رقم بالایی برای دو شریک خواهد بود .

 3. نیما می گوید

  لطفا به فکر گیلان باشید . مدیر منطقه جناب اقای آمویی ما را بی دلیل از لیست حذف کردند .

 4. پیرمرد می گوید

  هیچ اول طمع کاری خودشون ….

  1. سردبیر می گوید

   پیرمرد منظروتن چیه؟
   طمغ کاری کی؟ ما, مخابرات ما؟ بورس؟ پیرمرد؟ کی؟

 5. امین حقیقت خواه می گوید

  در اینمورد ما کارکنان که الان بخش شرکتی هستیم ولی در سال ۸۵ برای ما هم ۵% سهام ترجیحی دادند چون قراردادی اداره بودیم وضعیت چگونه هست؟چون امضاء دادیم و فرم پر کردیم

  1. سردبیر می گوید

   اگر داده باشن در لیست سهامداران هستین. به امور سهام منطقه خودتون مراجعه کنید

   تا بحال سود سهام سالانه پرداخت شده؟

 6. رضا می گوید

  این هم یک نوع … مخابرات هست برای عدم ازاد سازی سهام سهام ترجیحی هیچ ربطی به این سامانه ندارد .به گواه همین نامه مدیر عامل همه را سر کار گذاشته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: