مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

خبر خوش وزیر ارتباطات

مخابرات ما-

ایران با ۱۴۶ رای و با رایی بالاتر از کشورهای پرسابقه‌ چون روسیه، آفریقای جنوبی و لهستان و… عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی در اینستاگرام اعلام کرد: لحظاتی پیش پیامکی از وزیر ارتباطات اندونزی دریافت کردم که در آن انتخاب ج.ا.ایران به عنوان عضو شورای حکام اتحادیه جهانی ارتباطات را تبریک گفته بود.
به یاد دارم پس از سخنرانی در جمع وزرای ارتباطات و دیپلماتهای سایر کشورها در دبی، دبیرکل اتحادیه گفت با این صحبت‌ها و مذاکراتی که داشته‌اید، همه ایران را تحسین کردند. پیش‌بینی او بر انتخاب ایران با رای بالا بود.

امروز و در روز آغازین بازگشت تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا، پس از مدت‌ها، یک اجماع جهانی برای انتخاب ایران با رای ۱۴۶ کشور دنیا و با رایی بالاتر از کشورهای پرسابقه‌ای چون روسیه، آفریقای جنوبی، لهستان، آذربایجان و … شکل گرفت. زمان، زمان خودباوری است. باور کنیم که می‌توانیم.

 1. همکار رسمی می گوید

  اخ جون وضع مالی پرسنل مخابرات بسیار بسیار خوب خواهد شد. رفاهیات . منازل سازمانی . مامور سراها . طبقه بندی مشاغل . گروه های عقب افتاده . بازنشستگی تشویقی همه و همه حل خواهد شد انشالله . وزیر جوان خوشبخت و سلامت باشید.

 2. همکار رسمی در شرف بازنشستگی می گوید

  پز عالی با جیب خالی . فکر کردیم برای کسانی که ۳۰سالشون را در مخابرات گذروندند و فعلا شاغلند طرحی را تصویب کرده اند که با دادن پاداش بازنشستگی قسمتی از تورم را جبران کنند و ما را بازنشسته کنند . این که گفتید برای ما اب ونان خواهد شد؟. اقای وزیر خارج از شوخی به خدا دوستت داریم . اخر ما سالخوردگان دوست داریم کمی با جوانان خلاق و مهم و خوش مشربی مثل شما شوخی کنیم . مبادا به دل بگیری . ای کاش همه افراد کابینه مثل شما جوان و فعال و خلاق بودند .

 3. یه مرد خسته می گوید

  اگر بر اساس منطق باهامون برخورد بشه ما هم بر اساس منطق عکس العمل انجام میدهیم
  ولی مشکل در مستر ترامپ اساسی هست که نمیدانیم منطق ایشون به کدام سو تمایل دارد
  بقول یادگاریه آرایشگاه دوستان با لهجه قزوینی باید به مستر ترامپ بگیم #آدم بایِد منطق داشتَ باشه

 4. ناشناس می گوید

  فکر کردم قراره رفاهیات ما زیاد بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: