مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

خطوط ارتباطی بانه در صورت قطعی برق تا یک هفته فعال می ماند

مخابرات ما- مصطفی فتحی روز شنبه در حاشیه برگزاری مانور قطعی برق و جایگزینی برق اضطراری در سیستم های مخابراتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در صورتی که دیزل ژنراتور هم از مدار خارج شود باتری های ذخیره برق وارد می شود که این باتری ها تا ۱۰ ساعت انرژی ذخیره دارند.
وی اضافه کرد: با توجه به امکانات موجود در ۲ مرکز مخابراتی شهرستان بانه شرکت مخابرات بانه برای مواقع بحرانی آمادگی کامل دارد.
وی تاکید کرد: مخابرات برای آمادگی در مواقع بحرانی تمهیداتی در نظر گرفته و در هنگام بحران ها برای مقابله با بحران ها و بلایای طبیعی آمادگی لازم را دارد.
به گزارش ایرنا برخی از نیروگاه ها برای تامین برق به صورت دائمی یا اضطراری از دستگاه های بسیار قوی از جمله دیزل ژنرواتور که قدرت زیادی دارد استفاده می کنند و سیستم های مخابراتی هم برای حفظ خطوط ارتباطی خود در مواقع بحرانی دیزل ژنراتور را وارد مدار می کنند که خطوط ارتباطی را به مدت طولانی فعال نگه می دارد.
شهرستان بانه ۲ مرکز مخابراتی دارد که ۴۴ هزار شماره را تحت پوشش قرارمی دهد. این شهرستان با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: