مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

خبری جالب برای بیمه های کشوری یا خدمات درمانی

مخابرات ما – تاکنون در زمان بازنشستگی برای بیمه های خدمات کشوری گفته می شد با ۳۰ سال خدمت, بازنشستگی اجباری می شود.اما این خبر را بخوانید.

 

مخابرات ما – فیاض شجاعی روزچهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: بازنشستگی طبق ماده ١٠٣ قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره های آن شقوق مختلفی دارد، کارمندانی که مشاغل تخصصی ندارند یعنی کارمندی که مدرک تحصیلی اش زیر لیسانس است، به محض این که به ۳۰ سال خدمت برسد، دستگاه اجرایی می تواند وی را بازنشسته کند چه کارمند بخواهد یا نخواهد.
وی اظهار داشت: کارکنانی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر و همچنین دارای مشاغل تخصصی هستند می توانند تا ۳۵ سال در دستگاه خدمت کنند مگر این که خودشان تقاضای بازنشستگی کنند که در این صورت دستگاه باید این ها را بازنشسته کند.
فیاض شجاعی ادامه داد: این قانون مشمول دستگاه هایی است که تابع قانون مدیریت خدمات کشوری هستند دستگاه هایی که مشمول این قانون نیستند بر طبق قانون های مربوط به خود عمل می کنند.
وی تاکید کرد: برای تحقق تکلیف دستگاه ها برای بازنشستگی افراد، باید هر دو این موارد وجود داشته باشد، یعنی افراد هم باید ۳۵ سال خدمت کرده باشند و هم این که ۶۵ سال داشته باشند، یعنی هر دو این موارد تواما برای بازنشسته کردن افراد لازم است.

 

8 comments

 • سلام سدبیر جان
  از بخشنامه بازنشستگی جه خبر؟
  امیدوارم از نزدیک بودنش خبری باشه
  ممنون

  • author

   مخابرات دنبال پولشه
   معاون مالی باید ببینه می تونه از کجا تامین کنه بلافاصله می برن هیئت مدیره

 • سلام سردبیر محترم به نظر می رسد اعلام موضوغ بازنشستگی برای کارشناسان تا سی و پنج سالگی جهت تامین نیرو در بدنه کارشناسی برخی دستگاهها از جمله اموزش و پرورش موثر باشد چرا که بر اساس امار این وزارتخانه تا دو سال اینده پانصد هزار نفر بازنشسته خواهند شد.

  • author

   من دلیلش رو نمیدونم
   ولی این خبر نگفته چیز جدیدی است من فکر کردم از قبل بوده

 • باسلام – باتوجه به اینکه ما نه مرغ هستیم نه شتر این قانون شامل ما خدمات درمانیها می شود یا خیر لطفا یکی پاسخ دهد

  • author

   عزیزم
   در عین شترمرغی بیمه تون خدمات درمانیه.ربطی به جاهای دیگه نداره

 • سلام هر دم از باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد.
  حالا اگر کسی ۳۵ سال سابقه داشت ولی ۶۵ سال ویا بالعکس بود اونوقت تکلیف چیه؟