مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸ پایان یافت.از همه همکاران سایت تشکر میکنم.

مخابرات ما- وقتی همه تلاش ها  بدون دریافت دستمزدباشد , بدون اینکه وظیفه ای اداری وجود داشته باشد, می توان ادعا کرد تلاش ها بطور خالص برای بهبود شرایط است.

در مخابرات ما و در این چند روز نمایشگاه, چند نفر بدون اینکه نامی از آنان در میان باشد بصورت دائم به رصد نمایشگاه و ارسال خبر اقدام کردند.

آنچه خواندید و دیدید حاصل تلاش این عزیزان بود که حتی کوچکترین مسائل نمایشگاه را – آنجا که به مخابرات مربوط بوده است- از نظر دور نداشته اند و با عمس و نوشته روی سایت بردند.

حاصل این تلاش ها بود که در روزهای بعد, همان اندک اشکالات ظاهری نمایشگاه نیز توسط همکاران رفع شد و اطمینانی نسبی حاصل شد نسبت به اینکه تلاش ها به نتیجه نشسته و همان که امکانات اجازه می داده اجرا شده است.

ما و همکاران سایت خود را جزئی از سیستم مخابرات ایران در نمایشکاه تلکام دیدیم وگرنه چه کسی  سه روزش را در نمایشگاه می گذراند؟

من به سهم خود از همکاران سایت در نمایش واقعی تلکام ۲۰۱۸ -بخش مخابرات و ارتباطاتش صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم خوانندگان و اعضای سایت نیز آن را پذیرفته باشند.

از همه سپاسگزاریم.

سردبیر مخابرات ما- مهر ۹۷- پس از تلکام

 

 1. گیلانه می گوید

  سلام سردبیر محترم
  اطلاع دارید در گیلان چه خبر است؟
  به لطف مدیر اقای آمویی لیست طبقه بندی ۱۱۱ نفره که مورد تایید تهران قرار گرفته به نصف کاهش یافت و دلیلش هم خالی نبودن چارت اعلام شد اگر چارت خالی نبود پس چطور لیست اولیه ۱۱۱ نفر تایید شده؟ ضمنا همون چارت هم خود منابع انسانی طراحی کرده بود. این رو هم اضافه کنم که در استان گیلان تا ۱ هفته پیش چارت بی معنی بود و هر نفر در یک اداره بود و کار اداره دیگری را انجام می داد.
  لطفا به دادمان برسید و این موضوع رو به گوش اقای صدری برسونید. ما که هر چه پیام دادیم به ایشان جوابی نگرفتیم.

 2. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام خدمت سردبیر..خسته نباشین ..اون برادران هم که درتلکام پوشش خبری داشتند خسته نباشن دستشون درد نکنه..همه شما موفق باشید..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.