مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

ضربه مهلک به بدنه رنجور مخابرات

مخابرات ما – آذری جهرمی در شورای اداری شهرستان اشنویه گفت: با حکم دیوان عدالت اداری ۸۰۰ میلیارد تومان از درآمد ۴۲۰۰ میلیارد تومانی آن کم می شود که ضربه بزرگی به بدنه مخابرات است.

مخابرات ما (محمد – ایران) – آذری جهرمی  افزود: حکم بر توقف دریافت آبونمان در قبض های تلفن ثابت درحالی است که از ابتدای انقلاب در همه قبض ها دریافت می شود.

وزیر جوان با بیان اینکه هزینه های سرمایه گذاری با افزایش نرخ ارز بشدت بالا رفته است،  گفت: بنابراین فشار به ۶۰ هزار نیروی مستقیم مخابرات و تعداد زیادی که به صورت غیر مستقیم با آن کار می کنند، وارد می شود.

وزیر ارتباطات و‌ فناوری اطلاعات  همچنین با اشاره به اینکه دسترسی به خطوط پهن باند حق روستاییان است و مردم اتصال به شبکه ارتباطی را جزو حقوق اساسی خود می دانند، گفت:  با توجه به تکلیف مجلس در پوشش ۹۰ درصد از روستاهای بالای بیست خانوار، کار را شروع کردیم بطوریکه تعداد روستاهای تحت پوشش را از ۳۵ به ۵۶ درصد رساندیم.

آذری جهرمی با اشاره به عدم پایداری ارتباطات در روستاهای حوزه اشنویه، افزود: در این منطقه تنها هفت روستا فاقد ارتباطات است و با اقداماتی که برنامه‌ریزی شده تا پایان سال وضعیت ارتباطات نقده و اشنویه به شکل چشمگیری بهبود پیدا می کند.

وی با بیان اینکه اشنویه ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری دارد، گفت: بسیاری از مردم دوست دارند تا با سبک زندگی، نوع طبخ غذا و‌ زندگی مردم کرد آشنا شوند از این رو می توان این ظرفیت ها را در قالب تورهای بوم گردی ارائه کرد و اگر مسوولان استانی می بینند که چنین ظرفیتی وجود دارد وزارت ارتباطات آمادگی دارد از طریق فناوری اطلاعات این ظرفیت ها را ارتقا دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. ملایر می گوید

    بنظر‌من‌قراردادی‌چه‌سودی‌برای‌ماداشته‌ان‌موقع‌که‌ابونمان‌را‌میگزفتن‌‌فقط‌بکام‌سران‌مخابرات‌بوده‌اصلا
    برام‌مهم‌نیست.درامد‌مخابرات‌دهبرابرم‌بشه‌وضع‌ما‌همینه‌که‌هست‌

  2. رضا می گوید

    مخابرات به عنوان بزرگترین شرکت خصولتی با بازاری انحصاری به اندازه تمام ایران پول پارو میکند ولی چون مدیران این شرکت سیری ناپذیرند اندکی ناچیز را به عنوان سود اعلام می کنند و سهامداران خرد را بازی میدن آقایان می گویند ابونمان حذف بشه مخابرات میمیره ولی نمی گویند درامد بی حساب مخابرات از واگذاری اینترنت چه میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: