مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سردبیر سلام می کند- امروز صفحه اول سایت را عوض کردیم./پرده برداری از وقایع مجمع, بزودی!

مخابرات ما – فردا بطور مفصل از ماجراهای مجمع پرده بر میداریم.حقایق بسیاری باید زیر نگاه تیز شاخص نگاری  مخابراتی ها روشن شود.

مخابرات ما- چهارشنبه,  اول صبح تصمیم نداشتیم پخش آنلاین مجمع  را آغاز کنیم. چرا که قرار بود جریان تصویری برگزاری مجمع از طریق آپارات و اینستاگرام بطور مستقیم پخش شود.

اما وقتی تماس های بی امان شما, مراجعه بی پایان شما به سایت را مشاهده کردم, به حرمت شما عزیزان, به حرمت حضور شما چزارش خود را از حدود ساعت 09:45 دقیقه شروع کردیم.

کمی دیر بود ولی خوب بود.زمانی این کار به ضرورت رسید که مخابرات به هر دلیلی پخش تصویری آپارات و اینستاگرام را قطع کرد.لذا ما تنها مرکزی بودیم که مستقیما گزارش می دادیم.

حضور شما روی سرور , فرصت نفس کشیدن نمی داد.حتی نمی توانستیم مطالب را آپدیت کنیم.لذا تصمیم تازه ای گرفتیم.صفحه اول سایت را عوض کردیم.

بله! صفحه گزارش مجمع را به صفحه اول سایت تبدیل کردیم و از همه خواستیم به صفحات دیگر مراجعه نکنند.به این ترتیب تا حدی توانستیم بصورت کجدار و مریز سایت را باز نگه داریم.

این حرکت موجب شد برای همیشه یک تصمیم اساسی بگیریم. گروه نرم افزاری هم کار ویژه ای کردند!

نرم افزاری در حال تهیه است که بر اساس آن, هر گاه مراجعه به سرور و سی پی بو از حدی بالاتر برود, بلافاصله صفحه اصلی را قطع میکند و فقط مطالبی را نشان می دهد که برای آن مناسبت در نظر گرفته ایم.به این ترتیب مجبور نخواهیم بود فقط بخاطر مناسبت ها امکانات سرور را بالاتر ببریم و پول بیشتری بدهیم.از طرفی به صورتی کاملا قابل انعطاف به ماو خواننده امکان انتخاب مطالب ویژه آن روز را می دهد.

تمام اینها نیاز به برنامه پیچیده ای دارد که دوستان نرم افزاری در حال آماده کردنش هستند.آن بخشی که اطلاعات منتشره را بثورت فایل دراورد نوشته شده, بخش چک کردن سی پی یو و کارهای دیگر نمایشی هنوز آماده نشده.

چرا اینها را نوشتیم؟

دلیلش این است که اگر از فردا یک مرتبه دیدید صفحه اول سایت عوض شده نگران نشوید.ضمن اینکه تغییر صفحه اول به حالت ویژه و بازگرداندن آن به حالت اصلی کاملا اتوماتیک توسط نرم افزار انجام می شود.

.

حرف دیگر در مورد مجمع است.دو سال است که به شویه ای خاص تیغ تیز انتقاد از روی مالکان و سهامداران مخابرات منحرف و به روی مدیران داخلی مخابرات کشیده می شود.

ما هر روزه فرصتهای زیادی داریم تا مدیران خود را با انتقاد به کاری بهتر واداریم اما آیا مجمع محل انتقاد از مدیران است؟ آن هم مدیران داخلی مخابرات؟

آیا مجمع محل تعریف و تمجید از اعضای هیئت مدیره است؟

نمیدانم!

من در این دوسال, این رفتار را شاید نپسندیدم اما باید در مورد دلایلم با شما حرف بزنم.انتقاد ملزوماتی داردآ ابزار نشانه ها  و شاخص هایی دارد که وقتی آنها را به هر کسی نشان بدهیم مجبور است انتقاد را بپذیرد.اما وقتی با شیوه های دیگر کار میکنیم خیلی ها از انتقاد در می روند!

سهامداران اعظم مخابرات کجا رفتند؟

دولت بزرگ و بجث تبدیل بیمه به کجا رفت؟

چه کسی سود 33 تومان را مطرح کرد؟ موضع منتقدان چه بود؟

نکات زیادی را از فردا به انتقاد می کشیم تا تجربه ای بر تجارب ما اضافه شود.تا دیگر کسی یا کسانی نتوانند ما را دنبال خود بکشند و دوستانشان را از مسیر انتقاد بیرون ببرند.

البته پیش از آن باید به یک سوال جواب دبهیم: مجمع برای چه تشکیل می شود؟

 

از صبوری شما سپاسگزاریم.

سردبیر

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. بهنام می گوید

  با سلام به سردبیر پرکار و خستگی ناپذیر .جناب سردبیر آیا بهتر نیست با توجه به شرایط شما و این سایت بخشی را به سئوالات و پاسخ هایی که خودتان جوابش را دارید ویا می توانید پاسخ بگیرید اختصاص دهید مثلا خود اینجانب فرصت در مجمع بودن را از دست دادم و ۲ سئوال اساسی دارم که یکی در مورد کسانی که افزایش سهام نخواستند و دیگری پرداخت رفاهیات بود و هست.به نظر اینجانب اگر این بخش را اختصاص دهید می تواند مرجعی جهت چگونگی رفتار پرسنل اعم از شاغل و باز نشسته قرار گیرد

 2. یکی مثل بقیه می گوید

  سلام
  جناب سردبیر عزیز قرار بود خبرهای مربوط به طبقه بندی را دیشب رو سایت بذارین…!!
  چی شد ما منتظریم.!! از طبقه بندی فارس چه خبری دارین.؟ مسئولین استان که میگن این ماه هیچ خبری نیست!

 3. ناشناس می گوید

  سردبیر محترم سلام و پیشاپیش عید بر شم و همکاران زحمتکش سایت مبارکباد
  اقا شما را بخدا در خصوص بازنشستگی کارشناسان جدیت بیشتری به خرج دهید شاید فرجی بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: