مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
ممکن است دوست داشته باشید
63 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  با سلام
  چرا بیمه دانا هزینه های پزشکی سال قبل که در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ تحویل شده است پرداخت نکرده است. (همکار از سمنان )

 2. ناشناس می گوید

  با سلام خدمت سردبیر محترم
  باید خدمت شما عرض کنم هر موقع ما نوشتیم معوقات بن خواربار بازنشستگان کی پرداخت میشود سردبیر محترم جواب داد رفاهیات بازنشستگان معوقه ندارد ؟؟!! اما جناب آقای مهندس صدری در مصاحبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ فرموده بودند معوقات بن خواربار بازنشستگان را پرداخت میکنیم یا در سال ۱۳۹۷ اگر نشد در اوایل سال ۱۳۹۸ پرداخت میشود ولی سردبیر محترم مخابرات ما آیا سخنگوی شرکت مخابرات هستند یا کاسه داغ تر از آش که میگوید بن خواربار بازنشستگان معوقه ندارد ؟! پس صحبتهای جناب آقای صدری منظورش چیست ؟؟؟

 3. ناشناس می گوید

  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری خاطرنشان کرد: رویکرد مدیریت شرکت مخابرات ایران بر پرداخت تمام معوقات و دریافتی‌های کارکنان با توجه به ظرفیت و منابع مالی شرکت در اسرع وقت و حداقل زمان ممکن است.

  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه تمام تلاش مدیریت و هیئت‌مدیره شرکت بر حفظ شان و کرامت کارکنان استوار است، افزود: هدیه نوروزی ، مشابه سال گذشته و همچنین یک ماه از معوقات سال ۹۷ بازنشستگان، در نیمه اول فروردین‌ماه پرداخت می‌شود.

 4. ناشناس می گوید

  آیاتفاوت رفاهیات بازنشستگان از اول سال ۱۳۹۷ تاکنون در اسفند پرداخت میشود؟؟؟

 5. ناشناس می گوید

  چرا استان سمنان کارت ایثار را نمیپذیرد ومیگوید حتما تائیدیه ۳/۴ خدمت سربازی از ارتش مجددا بیاید.سایت http://www.aja.ir تائیدیه آن کافی نیست این دیگر از آن حرفها است ؟؟؟؟؟

 6. ناشناس می گوید

  کسانیکه در ارتش خدمت کرده اند وکارت ایثار ندارند کارشان خیلی مشکل است وباید به اداره پست مراجعه کرده ودرخواست کارت ایثار کنند (منظور کسانی است که خدمت خود را در جبهه های نبرد حق علیه باطل گذرانده اند )
  اما کسانیکه کارت ایثار دارند آطلاعات این رزمندگان در سایت http://www.aja.ir موجود است به محض اینکه به سایت فوق مراجعه کنید وشماره ملی خود را بدهید تمام اطلاعات شما (نام ونام خانوادگی ومدت حضور در جبهه )را برایت نشان میدهد.
  وکسانیکه در سپاه خدمت نموده اند کارت ایثار ندارند

 7. ناشناس می گوید

  عذر خواهی میکنم باید یاد آوری کنم در رابطه با مدت حضور در در جبهه درسایت http://www.aja.ir در صفحه اصلی ردیف پائین کد رهگیری ایثارگران وسپس کد رهگیری وظیفه را بزنید کادر باز میشود که باید شماره ملی را وارد سپس اطلاعات جبهه شما نمایان میگردد (این فقط مخصوص کسانی است که کارت ایثار دارند واطلاعات مدت حضور در جبهه های نبرد قبلا در آن ثبت شده است )

 8. ناشناس می گوید

  با سلام
  چرا استان سمنان در مورد بازنشستگان تاکنون اجرا نکرده وبازنشستگانی که کارت ایثار هم داشتند گفته بودند باید استعلام جدید گرفته شود حدود ۳ ماه پیش نامه به ارتش جمهوری اسلامی زده شده است (کسانیکه کارت ایثار داشتند )ول متاسفانه تاکنون جواب از ارتش نگرفته اند میترسم این نامه در ارتش برای پاسخگویی به سربازان داده شود واز آنجائیکه بعضی از سربازان حوصله جواب نامه را نداشته باشند نامه به سطل اشغال رفته باشد وما اینجا همینطور منتظر نامه باشیم.
  بنظر میرسد کسانیکه کارت ایثار داشته اند نیاز مجدد به استعلام نبوده ولی متاسفانه استان سمنان ؟؟؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   من از جهت تجربه بهتون میگم
   متاسفانه باید پس از گرفتن کارت ایثار باز هم باید تاییدیه شو بگیرین
   این دیگه از اون حرفهاست
   ولی زوره دیگه
   خبر دیگه که بهتون بدم اینه که با نامه جواب اتعلام هرگز داده نمیشه
   میگن نامه رو باید دستی بیارین تحویل بدین تا جواب بدیم.
   بی جهت صبر نکنین من یک ساله صبر کردم

 9. ناشناس می گوید

  شرط پر کردن فرم بازنشستگی
  اول معوقات رفاهیات و….. از سال ۱۳۸۸ پرداخت شود
  بعدا درخواست بازنشستگی میکنیم

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   ببین چقدر زحمت من و خودت رو زیاد می کنی؟
   چرا اینقدر این پیام رو کپی /پیست میکنی که من هم حذفش کنم؟
   میخوای اذیت کنی؟ دلم نمیخواد بلاک کنم. شما هم نکن دیگه
   ضمن اینکه با این شرایط من و شما تا سال 1410 هستیم.

 10. ناشناس می گوید

  با سلام
  آیا میدانید که چرا مهندس صدری در مصاحبه 1397/11/01 فرمودند ما سعی میکنیم معوقات بن بازنشستگان را از اول سال 1397 پرداخت کنیم اما احتمالا پرداخت آن در شش ماهه اول سال 1398 خواهد بود ؟؟ جناب آقای صدری دارند وقت کشی میکنند ومیخواهند تا مجمع عموعی که در اردیبهشت 1398 تشکیل میشود این مطلب را کش بدهند ؟؟ وسپس هیئت مدیره مدیر عامل را عوض نماید ومدیر عامل جدید بگوید این موضوع را من نگفته ام آقای صدری گفته ؟؟؟ حال پیدا کنید ؟؟؟؟ مدیر عامل قبلی را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. ناشناس می گوید

  با سلام خدمت همکاران عزیز دیگه به هیج بخشنامه ای نمیشه اعتماد کرد بعد از حدود سه ماه از نامه ۳/۴ سربازی همکاران باذوق و شوق فراوان وبا صرف هزینه وبه جان خریدن خطرات جاده ای نامه های مربوطه را گرفته و به اداره تحویل داده اند حالا همکارن عزیزمان با خونسردی تمام میفرمایند که نه دستورالعملی داریم نه نرم افزاری برای ثبت ( خراسان رضوی )

 12. ناشناس می گوید

  با سلام
  وعده های وزیر محترم به بازنشستگان چی شد ؟ چرا تفاوت رفاهیات بازنشستگان را نمیدهند ؟؟ چرا مصوبه حقوق ودستمزد کارکنان شرکت مخابرات مصوب ۱۳۸۹ را اجرایی نمیکنند ؟؟ چرا احکام رفاهیات از سال ۱۳۸۸ تاکنون را برای شاغلین وبازنشستگان اجرا نمیکنند ؟؟ سا ل ۱۳۹۷ دارد به پایان میرسد تاکی باید منتظر بمانیم فقط حرف وشعار این یکسال چیزی دیگری ندیدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 13. همکار می گوید

  باسلام درمورد پرداخت حق ايثارگري مربوط به رزمنگان وظيفه به جه نتيجه اي رسيد سپاس

 14. همکار رسمی می گوید

  همکاران عزیز و دوستان گرامی تشکلهای کارگری چرا همه ادارات بانکها شرکتها سازمانها که قبلا از ما حقوقشون کمتر یا نهایتا برابر ما بود الان دست کم بین 2الی 5میلیون از ما بیشتر میگیرن که شامل حقوقشون اضافه کارشون پاداششون اعیاد ومناسبتهاشون و کهزار قسم پرداختی که در سال به انحاء مختلف بهشون میدن ولی ما همین آخرین پرداختیمون که 2بار بهره وری در سال بود رو هم ندادن که همه هم ساکت هستن وقتش واقعا کاری کرد

 15. امیر می گوید

  با سلام تو گروه همکاران رسمی فقط در مورد بازنشستگی که مشکل 30%کارمندای رسمی هم نیست همش مطلب نوشته شده لطفا در مورد بهره وری شش ماهه اول که هنوز پرداخت نشده صحبت کنید دیگه جبران خدمت رو که بریدند اضافه کاری حق تخصص کارانه و هر پولی که قبلا میگرفتیم رو که بریدند انشااله که به سزای اعمالشون برسن برای این وضع اسف باری که برای پرسنل درست کردند حقوق کمیته امداد از ما بهتره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: