مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

صدری: ارتقاء برند مخابرات وابسته به تلاش تک‌تک کارکنان شرکت است

[box] مخابرات ما – [/box]

مخابرات ما (محمد – ایستنا) – مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در چهارمین ملاقات عمومی با کارکنان و بازنشستگان شرکت ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات همکاران اعلام کرد: ارتقاء برند مخابرات وابسته به تلاش تک‌تک کارکنان شرکت است.

 سید مجید صدری در این دیدار عمومی که با حضور جمعی از همکاران رسمی، قراردادی، پیمانکاری و بازنشستگان شرکت برگزار شد، خاطرنشان کرد: ارتباط رودرروی مدیران با کارکنان روزبه‌روز باید افزایش پیدا کند و الزام مدیران مخابرات مناطق به برگزاری جلسات هفتگی برای دیدار با کارکنان و رسیدگی به مشکلات ایشان به همین منظور است.
وی با آرزوی بهره‌مندی تمام کارکنان از فیوض و برکات معنوی ماه مبارک رمضان تصریح کرد: برگزاری جلسات ملاقات هفتگی از مهم‌ترین روش‌های اطلاع‌یابی دقیق و مستمر مدیران از مسائل و مشکلات کارکنان است.
وی افزود: در این جلسات ضمن بررسی‌های لازم، چاره‌اندیشی و رسیدگی به درخواست‌ها و پیشنهادهای کارکنان نیز انجام می‌شود.
شایان‌ذکر است در این مراسم جمعی از کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در ملاقات‌های جداگانه با مدیرعامل شرکت در فضایی صمیمی به طرح مسائل و دغدغه‌های خود پرداختند و مهندس سید مجید صدری نیز به‌صورت جداگانه در هر مورد دستور بررسی راه‌کارهای موردنظر را صادر کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. کارشناس می گوید

  سلام جناب اقای صدری از زمان مدیر عاملی شما چهار ماه می کذرد .هنوز پاسخ درخواست کارکنان را مبنی بر اجرای ایین نامه نداده اید .اعتماد کارکنان وابسته به پاسخ شماست.الان رانندگان کامیون ها به درخواست خودشان رسیده اند ولی ما چی ! شما کارکنان رسمی رو چی حساب می کنید ! ظاهرا شما بنا ندارید حقوق کارکنان را پرداخت کنید !صبر کارکنان در حال اتمام است تا اخر خرداد به ما جواب دهید !

 2. کارمند می گوید

  دقیقا مهندس صدری درست میفرمایند ارتقا برود مخابرات به تلاش تک تک ما کارمندان وابسته است اما جناب صدر هم باید بدانند” تلاش تک تک ما کارمندان هم وابسته به تصمیم شما مدیران در خصوص رفاهیات و حقوق از دست رفته ماست”

 3. امیدوار می گوید

  باسلام خدمت سردبیر گرامی،به نظر می رسد آنچه از عملکرد این مدت کوتاه مدیر عامل محترم می توان نتیجه گرفت ، پیروی وادامه راه مدیران قبلی با شکلی وقالبی دیگر می باشد.(محتوا یکی است بیان الفاظ متفاوت)

 4. مبینا می گوید

  با سلام ، واقعاً نشانه بارز از یک مدیر نمونه و دلسوز هستند جناب مهندس صدری ، با تمام کمی و کاستی های موجود در مجموعه در قلب تک تک پرسنل جایگاه ویژه ای پیدا کردند ، خدا بهشون سلامتی بده و توانایی در مسیر پیش رو

  1. ناشناس می گوید

   حرف که مالیات نداره فعلا که فقط حرف بوده و بس هر وقت عملی صورت گرفت اره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: