شما پرسیده اید – چرا در حقوق این ماه تغییرات رفاهیات و همچنین مناسبت ها نیست. – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شما پرسیده اید – چرا در حقوق این ماه تغییرات رفاهیات و همچنین مناسبت ها نیست.

نوشته: یادآور۸۶

مخابرات ما – پس از واریز حقوق سوالاتی از ما پرسیده اید که یک نمونه اش این است:

comments-00101

پاسخ سردبیر را هم ذیل آن می خوانید.

اما توضیح اینکه همه موارد رفاهی به هم وابسته است.متاسفانه بر اساس قانونی که چند سال پیش هیئت مدیره زمان دکتر سیدهاشمی تصویب کرده است, مبلغ رفاهیات باید خارج از مسائل حقوقی, یکی یکی به هیئت مدیره برود و در موردش مجوز بگیرند.

یعنی رفاهیات با افزایش حقوق هیچ کاری ندارد.

به همین دلیل بود که در این چند سال صدای همه درآمد.هیئت مدیره هرگز به مصوبه سال ۸۹ تمکین نکرد و آن اعداد را برای رفاهیات اجرا نکرد.

بجای آن هر ساله, بازی تصویب را گذاشت.

حالا, تا کارکنان توضیحی دادند و مدیران جدید کل ماجرا را دریافت کردند, خوشبختانه با کارکنان همراه شدند.اما امسال باید طبق سنوات گذشته به هیئت مدیره برود.

ضمن اینکه آرزو میکنیم در این هیئت مدیره به رفاهیات ۸۹برگردیم.

اینکه چرا تا بحال رفاهیات به یهئت مدیره نرفته است برای کارکنان قابل قبول نبوده.اما حدس می زنیم از آنجا که این بار رفاهیات بسیار بحث انگیز خواهد بود لذا برای وقتی گذاشته اند که فرصت کافی داشته باشند.

اطمینان دارم هم شما متوجه منظور من شده اید و هم من متوجه شده ام که شما آن را گرفته اید.

پس بحث را خاتمه میدهم.

.

********

پی نوشت سردبیر: در حقیقت تمامی مناسبت ها به رفاهیات وابسته است.یعنی جزو رفاهیات هستند.برای آ«ها باید یک جا تصمیم گرفته شود.ضمن اینکه در زمان پرداخت نیز باز باید هر بار, دوباره از هیئت مدیره مجوز بگیرند! یعنی لقمه را چهار بار می چرخانند دور دهانشان! اما این بار امیدواریم این صبر به همه این مشکلات خاتمه دهد و هیئت مدیره تصمیمی ختم کننده بگیرد!

 

8 comments

  • سلام بر سردبیر گرامی ، به امید خدا ان شاا… در هیئت مدیره تصمیمی اساسی گرفته شود و شامل نیروهای شرکتی هم بشود ، مثل پاداش روز زن ، روز ارتباطات ، روز کارگر و اعیاد و …. چون همه دریک مجموعه مشغول کار هستیم به امید روزی که تبعیض ها به حداقل برسه

  • این همه مقاومت هیئت مدیره برای جیب سهامداران دولتی و شبه دولتی؟! در نوع خود خیلی عجیب و غریبه!!!!!!!—.

  • سلام خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار !!!

  • سلام سردبیر جان ممنون که هستی.بنده یه سوال دارم اینکه الان بیشتر از یه ساله از پرداخت وام صندوقهای تعاون وام همسرو غیره که قسطشان تمام کرده ایم خبری نیست و وام نمی دهند.چرا؟ خوب اگه پول ندارند حداقل حق پس انداز را هم حذف کنند. پس این پول ها کجا میرن؟ شما می دانید؟

  • سلام سردبیر محترم ضمن خسته نباشید . اینجاب با ۲۹ سال سابقه سه سال قبل از واحد فنی به اداری تغیر پست داده ولی حقوق ودریافتی از کاردانی خیلی کمتر شده با اینکه الان کارشناس مسول اداری هستم ومسولین وقت اعلام میکنند قانون همین هست

  • با سلام
    ما بازنشسته ها هنوز امیدواریم رفاهیات بر اساس آیین نامه ۱۳۸۹ اجرا شود . همه امیدوار باشند ودر این ماه مبارک دعا کنند که رفاهیات اجرایی شود.