مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

سردبیر- ایده های رو, ایده های زیر/ مدیر عامل زیر و رو نمی کشد لذا قابل احترام است!

sardabiri1234

مخابرات ما (سردبیر) – مدیران بسیار زیادی را دیده ام.از نزدیک  روش ها , شیوه ها و رفتارشان را زیر نظر گرفته ام.کمتر آدمی دیده ام که درونش با بیرونش در رابطه با کارکنان  یکی باشد.یعنی حرفش همانی باشد که می خواهد عمل کند!

معمولا برخی مدیران در جلسات داخلی با کارکنان, وعده می دهند و در کلام  وضعیت کارکنان را بهینه می کنند, اما وقتی به جلسات مهم با زعما ظاهر می شوند پیوسته دست به دعا بر میدارند! دست به دعا برداشتن در نوشتار من کنایه از پناه گرفتن در زیر چتر دعا, نظام و اینجور چیزهاست.یعنی در جلسات مهم هرگز به یاد کارکنان, تلاش آنها و وعده هایش نمی افتد!

دیگر اینکه مدیران در روزهای روی بورس بودنشان , در دیدار با وزیر, نماینده مجلس , اعضای هیئت مدیره و …. هرگز به یاد کارکنان نمی افتند تا چه برسد به اینکه یادی از منافع آنان بکنند و روی مطالباتشان تاکید کنند!

.

اما امروز چیز دیگری دیدم!

mohr-sardabiri

باور کنید آدم بسیار دیرباوری هستم و در ذهن و یادم کمتر گول تظاهرات (ظاهرسازی ها) را می خورم.اما امروز در میان تراکم و شلوغی کار مدیر عامل , چیزی شنیدم که باورش سخت بود.

گزارشگر, نویسنده و عکاس سایت مخابرات ما در محل مراسم بود.او  در گزارشش نوشت که :

 

مهندس صدری در حال سخنرانی است.او از کارهای انجام شده در سال 96 حرف زد و همچنین از برنامه هایش در سال 97 گفت.بطور خلاصه شرحی از فعالیت های معاونتها را تشریح کرد.از برنامه سال 97 منابع انسانی  هم حرف زد.یک موردش بررسی رفاهیات کارکنان بود!

 

باورم نمی شد.در یک جلسه بزرگ  به این فرم, با این حاضران, بعید میدانستم برای یک مدیر کارکنانش مهم باشند!آن هم موضوعی پر چالش مثل رفاهیات کارکنان که سالها محل اختلاف بوده است!  راستش تا بحال  چنین مدیری ندیده بودم!

لابد خبرنگار مخابرات ما اشتباه کرده است…. نه حتما اشتباه کرده.لذا با تاکید پرسیدم :رفاهیات را و هر آنچه در موردش گفته شده برایم دقیق توضیح بدهید لطفا!

او نوشت:

بازنگری وضعیت پرداختی های رفاهی و بازنگری طرح سلامت کارکنان برای سال 1397!

این چیزی بود که دقیقا مهندس صدری گفت!

 

باید باور می کردم! مدیری کاملا متفاوت آمده است!

دکتر سرائیان در این مراسم حاضر بوده است.خیلی دلم میخواست او را در همین لحظه می دیدم! او شناخت کاملی از مشکلات ما دارد لذا دقیقا می فهمد مهندس صدری چه می گوید! البته او  حتما بقدر من تعجب خواهد کرد ! چرا باید برای یک مدیر خواسته های کارکنانش  تا این حد  مهم باشد؟

.

راستش امروز به این نتیجه رسیدم که مهندس صدری فقط حرف نمی زند! اما اهل شعار هم نیست! دلش می خواهد وقتی کاری را انجام داد, از آن حرف بزند!پیش از آ« زیاد تبلیغش می کند!

حالا هم اطمینان داشته باشید او قدم به قدم, موزائیک به موزائیک, کاشی به کاشی طرحش را چیده و فقط به زمان و توانائی مالی نیاز دارد!

مدیری که در جلسه افتتاحیه, به خواسته های رفاهی کارکنانش اهمیت میدهد و از ان حرف میزند, بنظر من مدیر قابل احترامی است!

mohr-sardabiri

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
9 نظرات
 1. علی بیغم می گوید

  چرا باید برای یک مدیر خواسته های کارکنانش تا این حد مهم باشد؟
  چون چند صباحی دیگر جانشینش را معرفی خواهند کرد و هیچ کاری برای کاکنان نمی تواند انجام دهد چون کسانی که ایشان را به این سمت برگزیده اند نمی خواهند
  والسلام من تبع و هدی

 2. کارمند کوچولو می گوید

  با همه بدبینی ها ودیوار بزرگ بی اعتمادی موجود بین کارکنان ومدیران امیدوارم در اجرای این برنامه موفق باشد وبر ماست که در صورت نشان دادن عزم جدی از طرف ایشان و اجرای آئین نامه مصوب سال 89 به ایشان در دستیابی به اهداف ورشد وتعالی سازمان کمک کنیم

 3. آشنا می گوید

  اگر مدیران مشکل مالی نداشتند همه حاتم طائی بودند. مهم اینست در مشکلات به داد کارکنان برسند. الان چند ماهه با مشکلات شدید مالی درگیریم و وعده خوش فردای بهتر میشنویم

 4. یک خدمات اولی مشهد می گوید

  احسنت به مهندس صدری
  ضمن تشکر فراوان از ایشون، مطمئن باشن دعای خیر همه ی کارکنان بدرقه ی راه پر پیچ و خم و سختشون خواهدبود. مطمئنا موفق خواهند شد.

 5. بازنشسته می گوید

  باسلام
  ازجناب آقای مهندس صدری خواهشمندیم بخشنامه رفاهیات آیین نامه سال 1389 را اجرا نمایند که هم به نفع شاغلین است وهم بازنشستگان
  تا آخر عمر دعاگوی جناب آقای مهندس صدری خواهیم بود.

 6. ناشناس می گوید

  خدا خیرش بدهد.دعای تمامی کارکنان شرکت مخابرات ایران بدرقه راهشان باشد.ما که همواره دعاگوی ایشان هستیم،اجرشان با خدا.

 7. ناشناس می گوید

  چرا در مورد طرح طبقه بندی نیروهای شرکتی کی میخواد حرف بزنه؟

 8. مسیح می گوید

  سلام سردبیر جان .. با این گفته ها ی مدیر عامل چه بر سر سفره ما میاد میدونم شما هم مثل همه پیگیر هستید ولی آنچیزی امروز مهم هست چراغی ست که درخانه ما شرکتی ها خیلی کم نورشده بود با این گفته ها خاموش میشه . بدلیل اینکه ایشون فقط فقط فقط پیگیر شاکیانی هستند که مخابرات را در دستگاه قضایی محکوم به پرداخت رفاهیات و مطالبات نموده اند . با توجه به این اگر اینکار بار مالی داشته باشد به سهامداران عزیزش پاسگوست . در همه جلسات چه در( تهران و مشهد) برای کارکنان شرکتی ایشون دست به دعا برداشتن و خدا خدا خدا کردن
  حالا اگه تونست یک ریال طبق قانون من دراوردی خدمات اول بر پایه حقوق ما افزایش بدهن مگیم کاری تونست انجام بده ما هم دعا میکنیم .

  1. سردبیر می گوید

   مسیح جان
   اگر کرد چی؟
   شما 11 سال است با من کار می کنید حداقل چند سالی است خواننده این سایت هستید
   هنوز از نوع مکالمه من به خبرها نمی رسید؟
   یه ذره صبر کنید.اینو سردبیری میکه که از روز اول خصوصی شدن مخابرات تا حالا همه مدیران عامل رو دیده و بررسی کرده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: