مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

حرفهای غیر معمول یک مدیر عامل! مهندس صدری در دیدار با کارکنان گفت.

گزارش و خبر: بهشتی فر

مهندس صدری  در مراسم دید و بازدید نوروزی با کارکنان مخابرات گفت:

ما سعی میکنیم جلسه ای ویدئو کنفرانسی با حضور همه همکاران سراسر کشور  در همین هفته برگزار کنیم.

ما میخواهیم قدری شتاب شرکت را بیشتر کنیم. برنامه های ما برای سال آینده این موارد است که با هیئت مدیره نیز هماهنگ کرده ایم.

اولین برنامه ما حمایت از تولیدات داخلی است و امیدواریم به معنای واقعی از تولید داخلی حمایت کنیم.

اولویت بعدی حمایت از نیروی انسانی است.از روزی که منصوب شدم یکی از دغدغه هایم نیروی انسانی بود.در این مدت هم تلاش کردیم کار مثبتی انجام دهیم.تلاشمان را کرده ایم ولی فاصله داریم از ایده آل هایمان. به همه توصیه کرده ام اولویت اول  مالی   پرداخت حقوق و رسیدگی به نیروی انسانی است در حقیقت  می خواهیم کارکنان لذت ببرند از کار در مخابرات.

در دو ملاقاتی که   از مراکز مخابراتی داشتم به دو دلیل ناراحت شدم.یکی مشکلات مردم دیگری نارضایتی پرسنل. واقعیت این است که با این فشار کاری بقدر کافی به کارکنان رسیدگی نمی شود. از آن سو هم مردم ماراضی می شوند چون به مردم پاسخ کاملی داده نمی شود.

موضوع مهم بعدی این است که باید فاصله بین مدیریت و نیروی کارشناسی را کم کنیم.ما همه کارشناس هستیم.باید دوستی و محبت بین ما حاکم باشد .من خودم را در قبال 65 هزار نیوری انسانی مسئول میدانم.

بحث بازنشسته ها هم برایمان مهم است .باید از تجربه آنان بدرستی استفاده شود.40 هزار بازنشسته داریم که باید از تجاربشان استفاده شود در این زمینه برنامه ای داریم که بعدا اعلام میکنیم.

باید بازنشسته با افتخار اعلام کند بازنشسته مخابرات است.هیچ شرکتی مخابراتی در کشور در قواره مخابرات نیست لذا باید جایگاه خودمان را بدست بیاوریم.

در ایام عید از همه خواستم نظرات خود را با ایمیل و اینستاگرام برای من ارسال کنید تا بتوانیم از نظرات دیگران استفاده کنیم.با استفاده از تکنولوژی باید این ارتباط را به رابطه ای دو جانبه تبدیل کنیم.

بحث بعدی بخش خصوصی است.پیمانکار حجمی, توسعه و … داریم.پرسنل اینها خودشان را بنوعی پرسنل مخابرات میدانند باید روی بحث پرسنلی نظارت کافی داشته باشیم.درست است که گاهی ما به تعهدات مالی خودمان عمل نکرده ایم اما خوب نیست که اینها مشکل حقوق داشته باشند برخی از پیمانکاران نیروی خودرا بیمه هم نکرده اند! عیدی نداده اند. این بسیار بد است. من و مدیران مناطق به جد پیگیری میکنیم.

به مدیریت شسکام و تی سی تی و  مدیر نیروی انسانی خودمان توصیه کرده ام که به همه اینها رسیدگی کنند.نباید شرکت فقط پول از ما بگیرد به کارکنان بدهد اگر کارشان همین باشد که ما خودمان بهتر انجامش می دهیم.آنها  باید در ارزیابی و مدیریت هم تاثیر بگذارند.

من دیده ام نفر 5 سال یا ده سال  است که حقوقش ثابت مانده است. از نظر من این ظلم است باید رسیدگی شود. نمی خواهم بگویم یک شبه همه چیز را حل میکنیم ولی همینقدر که در مسیر قرار بگیریم و کار درست را دنبال کنیم خیلی خوب است.

هر چه حق قانونی پرسنل است باید به او داده شود باید پرداخت کنیم. البته تصمیم گیری در حوزه نیروی انسانی بسیار سخت است بعد از ادغام شرکتها باید برای 60 هزار نفر تصمیم بگیریم باید با احتیاط تصمیم بگیریم.باید همه تلاش کنیم درآمد را بالا ببریم تا بتوانیم به پرسنل هم رسیدگی کنیم.

ما باید صد در صد در سال 97 درآمد را حداقل  دو برابر کنیم این هم به تنهایی توسط من یا مدیران  شدنی نیست نیاز به تلاش همه دارد.اگر شما هم کمک کنید به این دوبرابر می رسیم.اگر برسیم سودش ابتدا به جیب پرسنل خواهد رفت بعد دیگران نفع می برند.

در بحث بخش خصوصی تلاش کرده ایم با شرکتهای حوزه آی سی تی  تعامل سازنده ای داشته باشیم.ابتدای کار من، جلساتی داشتیم حالا هم ادامه میدهیم در هر استانی شرکتی بتواند به ما کمک کند حمایت خواهیم کرد.

اولویت بعدی ما مشتری مداری و رسیدگی به ارباب رجوع است.  خودمان را باید جای مردم بگذاریم.من در بازدیدهای قبلی شرمنده مردم شده ام.با یک تلفن یا یک بار مراجعه به سایت باید مشکلش حل می شد اما یک پیرزن سه بار تا مرکز تلفن آمده بود.چرا؟

باید پرسنلمان تلاشش را دو چندان کند ما به کمک شما به بهترین شرکت تبدیل خواهیم شد.امسال بحث مشتری مداری را باید بصورت عملیاتی نشان بدهیم در کنارش باید به پرسنل خودمان هم برسیم تا رضایتش جلب شود تا او هم رضایت مردم را جلب کند.

فرصتی که در اختیار ماست بسیار استثنائی است.از شما بابت کارتان تشکر میکنم از هیئت مدیره هم بابت اختیاراتشان تشکر میکنم در تلاش هستم که از این اعتماد به درستی استفاده کنم.

ما سهامداران بزرگ هم داریم.وزارت ارتباطات کمک های بزرگی به ما میکند بقیه سهامداران هم همینطور.برای  یک جهش اساسی ما هیچ بهانه ای نداریم.فقط باید من و شما تلا ش مضاعفی داشته باشیم.

امیدوارم انتهای سال که عملکردمان را مرور میکنیم همه راضی باشیم.

من دلم میخواست خودم به دوستان حاضر در جلسه و همکاران سر بزنم این هفته همین کار را خواهم کرد ضمن اینکه پذیرای حضور همه همکاران خوبمان از سراسر کشور هستم و از دیدن آنها خوشحال می شوم.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. شرکتی می گوید

  سلام سردبیر طرح کاهش ساعت کاری بانوان خدمات اول بالاخره چه زمانی اجرایی میشه ؟میشه یه رایزنی کنین لطفا .بچه ها دارن بزرگ میشن خدا رو شکر.کمکم به شیش سال میرسنا.ما منتظریم.ممنون.

  1. سردبیر می گوید

   چشم پیگیرمولی دفنر هیئت مدیره همینه دیگه چه کنیم

 2. کارگر خراسان جنوبی می گوید

  سلام جناب صدری خداشما رو فرستاده تا از حق ما شرکتی ها دفاع کنین. در استان ما هر خانمی که از مرخصی زایمان برمیگردد به قرارداد حجمی منتقل میشه و از شرکت خدمات اول جدا میشه یعنی سرکار قبلیش نیست . تو رو خدا پیگیری کنین بعد از یازده سال سابقه کاری بازم بدبختی و تو سری خوری و شرمساری برای اهل خانه و تحقیر توسط مدیر .

 3. سالها در انتظار تشویقی می گوید

  با سلام خدمت سر دبیر محترم و سایر همکاران عزیز.
  ایکاش لااقل همین اظهارنظرهای دوستان عزیز همکار را شما به گونه ای در اختیار آقای صدری قرار میدادین تا شاید از عمق فاجعه بیشتر مطلع گردند.
  متاسفانه هر مدیری و مسئولی که بعد از خصوصی سازی آمد ، انگشت اشاره اش به سوی کارمندان بود و انتظاراتی از آنان داشت و هیچوقت به سوی خودشان نشانه نرفت و دریغ از هرگونه پاسخی و پذیرش مسئولیتی در قبال این همه مطالبات کارمندان عزیز…
  فی الحال هم اگر چه به نظر میرسد که جناب آقای صدری ظاهرا عزم در برطرف نمودن این مشکلات دارند ولی باید به همکاران حق بدهند که پس از این همه سالهای پر از دروغ و دوروئی به سادگی هر حرفی را نپذیرند و هیچ واکنش مثبتی در این زمینه نداشته باشند و چه بسا به یاد همان حرفها و قول ها و ….های گذشتگان می افتند و داغشان تازه میشود.
  همگی توکل به خداوند مهربان مینماییم و تنها از او یاری میجوئیم تا انشالله در سال جدید همه مشکلات همکاران عزیز به زودی حل شود. الهی آمین.

  1. سردبیر می گوید

   این اتفاق افتاده و می افته انشا الله.
   مدیر عامل جدید رسانه ها رو رصد میکنه
   شما بنویسید بقیه اش با ما.
   بطور کلی سایت خونده میشه
   بطور کلی … برادر خوبم شما بنویسید.بقیه اش با ما.

 4. ناشناس می گوید

  سلام بر شما
  در این فضای بدبینی
  فقط در خصوص چنین سخنرانی هایی می توانم بگویم عوام فریبی!!!
  آیا مدیران عامل قبلی قایل به افزایش درآمد و رسیدگی به کارکنان و مشتریان و تلاش بیشتر نبوده اند که این سیدبزرگوار کلام خود را اینچنین احساساتی بیان میدارد.
  گفتن داستان آن پیرزن گویای احساساتی گفتن و عوام فریبی است.
  جناب مدیرعامل چطور می توانید صحبت از استفاده از تولید داخل بکنید در حالیکه میدانید شرکت های مخابراتی رقیبتان هیچموقع پول خود را برای تجهیزاتی که نمی تواند کیفیت مناسب به مشتری بدهد خرج نمی کنند.
  اگر قدرت مدیریت بر نیروی انسانی را داشتید مطمئنا سالها پیش امور شبکه مراکز را به پیمانکار نمی دادید اگر قدرت مدیریت داشتید برای فروش سروسیهایتان از ریسلر استفاده نمی کردید.
  ….

 5. سید علی می گوید

  با سلام
  متاسفانه دروغگویی در سال های گذشته بحدی بوده که دیگر قولها باعث خوشحالی نمی شونند

 6. ناشناس می گوید

  واقعا برای مدیر عاملی که …. قائل نیست باید متاسف بود.اقای مدیر عامل اول کارشناسان تن پرور رو درست کن بعد حقوق خوب بهشون بده تا با مدیر یکی بشن.
  البته به مدیر هم فکر میکنی حقوق بالا میدی؟

 7. شرکتی می گوید

  سلام پس این طبقه بندی کی اجرا میشه؟
  یعنی هیچ استانی آمارش کامل نشد؟
  فروردین هم گذشت

 8. همكار می گوید

  خدا قوت جناب آقاي صدري فقط بدونيد كه هزاران دعا بدرقه راهتان هست واين خيلي باارزش هست همه اميدوار شدند باحضور شما درمجموعه مخابرات

 9. کارشناس رسمی منتظر بازنشستگی می گوید

  سلام به سردبیر محترم حالا که هیعت مدیره در خصوص بازنشستگی اختیار کامل به مدیرعامل داده خواهش می کنیم این مطلب را به ایشان برسانید که همکاران کارشناس دارای لیسانس از مرز سی و دو سال هم داره سابقشون می گذره و پاداش تشویقی اگه قراره بگیرن از نصف هم کمتر می شه ایا این اجحاف نیست ستم نیست کی باید جوابگو باشه خواشا به هر صورتی هست این.مطلب را به مدیر عامل محترم برسونید که این حق الناسه که از شما مطالبه می شه و منتظر دستور شماست

 10. فریبرز می گوید

  سلام خدمت سر دبیر محترم وهمه همکاران گرامی

  سال نو مبارک جناب صدری حرف های قشنگی میزنه ولی تا عمل فا صله است واقعا” اگه میخواد بازنشسته به مخابرات افتخار کنه چرا بازنشستگی تشویقی کارشناسو رو ابلاغ نکردواینکه شرکتهای دیگه در قواره مخابرات نیستن سری بزنین زیر ساخت و تنظیم رادیو حقوقاشونو باما مقایسه کنین در صور تیکه بقول مهندس صفری ریش و قیچی دست ایشونه فقط حرف …….

 11. همکاربالای سی سال می گوید

  سلام
  جناب آقای مهندس صدری مدیر عامل محترم شرکت مخابرات ایران
  “مرداب به رود خانه گفت چه کردی زلالی ؟ رود خانه گفت گذشتم ”
  برای شرکت باید مسیر حرکت را باز گذاشت محدود کردن جابجایی و نقل وانتقال و حذف از سیستم اپلای
  ایجاد محدو دیت بازنشستگی برای کارکنان بالای سی سال و ….. باعث تبدیل شدن شرکت به مرداب میشود
  حضرتعالی به بدنه اصلی که 17471 نفر هست و کشنده اصلی قطار شرکت مخابرات می باشد برسید و نگران بقیه شرکتها ( شسکام و شرکت های پیمانکاری) نباشید و الزاما مجبور نیستند فقط از مخابرات کار بگیرند و در این شرکت نشو ونما نمایند

 12. صبا می گوید

  سلام
  با اینکه برای شرکتی ها کاری انجام نشده و شاید هم نشه ولی این دیده شدن خیلی خوبه خیلی خیلی خوبه

  این حرفا برای من یکی خیلی لذت بخش تر از اون 450 تومن عیدی که هنوز نگرفیتم بودش

 13. شرکتی ها می گوید

  با سلام و تشکر از حرفهای دلگرم کننده جناب آقای مهندس صدری
  اگر امکان داشته باشد از پرسنل شرکتی هم در جلسه حضور داشته باشند نه فقط مدیران چون خیلی از مدیران مثل شما نیستند
  امید هم نیروهای شرکتی به خدا و شماست توی تمام این سالها کاری اینقدر به ما اهمیت داده نشده بود
  شرکت به وجود همچین مدیر عاملی نیاز داشت تا الگویی باشد برای بقیه

 14. بازنشته اخیر می گوید

  باسلام خدمت برادر گرامی سردبیر محترم وهمکارانتان
  وباسلام ودرود به مدیرعامل محتوم مخابرات ایران
  جناب اقای صدری بحث استفده از تجارب بازنشتگان رو پیش کشیدید بله بازنشتگان عمری را در مخابرات سپری کردن وتجارب گرانبهایی دارند وافتخارهم میکنن که مخابراتی بوده وهستن. ولی ایا کسی که بازنشته میشود ایا مدیری یا رئیسی ایا مراسم خداحافظی برایش تداراک دیده اند ایا خبر دارن که همکاری بازنشته میشود ویا اصلا اهمیتی به همکار ی که 30 سال جان کنده میدهند اون از پاداش دادنشان اون از بهاری دادنشان(250) تومانشان اون ازبهره وری دادنشان که همکاربازنشته 9 ماه خدمت کرده از سال96 نه بهروری ششماهه اول را گرفته ونه…. انشالله به درد ومشکلات بازنشته ها رسیدگی میفرمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: