مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

ماه رمضان در پیش است حقوق ها زودتر پرداخت شود.

[box]مخابرات ما – نویسنده به استقبال ماه مبارک رفته است.خریدها این ماه پول می خواهد.[/box]

 

مخابرات ما -آنهایی که حقوق ثابت دارند باید در زندگی خود برنامه ریزی داشته باشند.در وضعیت فعلی برای ما برنامه ریزی بیش از یک ماه ممکن نیست.با این درآمدها  خیلی که هنر کنیم برنامه هفتگی ببندیم.

در مواقع عادی انتظاری نداریم.با هر نوع فشاری بقول دگراندیشان آداپته شده ایم.

ولی در مواقع خاص ، وجود فشار مضاعف کار را دشوار میکند.مناسبت ها یکی از همین مواقع است.

ماه مبارک رمضان در پیش است.این ماه نیاز به مقدماتی دارد که از نظر روحی و روانی باید خود را آماده کنیم.از این نظر مشکلی نیست.راستش با این حقوق ها کمتر ماهی پیش می آید که رمضان نباشد برای ما.

اما مقدمات  اقتصادی آن نیاز به کار دارد.کاری که از مدیران انتظار انجامش را داریم.

نگران نباشید! بحث افزایش حقوق و اضافه کار و مطالبات نیست!

فقط خواهش میکنیم حقوق نیروهای رسمی و شرکتی و پیمانکاری را ابتدای این ماه بدهید تا با خانواده ها به استقبال ماه خوب خدا برویم.

خواهش ما از همه مدیران در ستاد مخابرات ایران و استانها، پرداخت سریع حقوق است.نباشد که دهم ماه از بوشهر خبر برسد؛ هرمزگانی ها شکایت کنند ، یا … که حقوق رسمی ها پرداخت نشده است. نباشد که باز برای حقوق شرکتیها در اواسط ماه مبارک دست به دامان حوزه های مالی ستاد شویم!

در ماه مبارک رمضان، ماه خوب خدا، ما میمهانی حضرت حق در حق همه شما عزیزان دعا خواهیم کرد.مدیران, کارکنان، رسمی ها،شرکتی ها، بویژه نیروهای پیمانکاری که مشکلاتشان بسیار بیش از ماست.

شما هم برای ما دعا کنید.

 

ممکن است دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. احسان می گوید

  باسلام
  پیمانکاران محلی تبریز به حدی …. هستند که به این گونه چیزها (ماه رمضان و عیدو…)اعتنایی ندارند فقط سود بانکی برایشان مهم است وپرداخت دقیقه 90

 2. ha4kh@yahoo.com می گوید

  در ماه مبارک رمضان، ماه خوب خدا، ما میمهانی حضرت حق در حق همه شما عزیزان دعا خواهیم کرد.مدیران, کارکنان، رسمی ها،شرکتی ها، بویژه نیروهای پیمانکاری که مشکلاتشان بسیار بیش از ماست.

 3. کامو می گوید

  حقوق مشترکین آذربایجان غربی نظم ونسق درستی ندارد .مشخص نیست چگونه وچرا با اینهمه تاخیر وایراد واشکال تراشی پرداخت می شود .خدا رحم کرد رزق ما دست خداست وگرنه مسئولان وجناب پیمانکار همین اب باریکه را هم می برید .به نظر شما وقتش نیست کمی تجدید نظر کنند ؟.وقت تولد دویاره وپوست اندازی مجدد مخابرات فرا نرسیده که نشان دهد برای نیروهای شرکتی شان وشخصیت قائل است ونه اینکه با پاک کردن اسمشان از پای آرم مخابرات فکر کند اقدام مهمی انجام داده است .واقعا ما کجای تاریخ ایستاده ایم که اینقدر بیرحمشده ایم .این کار ها را نکنید عاقبت خوبی ندادر برادران من .درست نیست به والله .ما هم آدم هستیم وهزارویک بدبختی داریم .قرض وبدهی وکرایه خانه داریم .درک کنید .هرزمان درک کنید آن اتافق بزرگ خواهد افتاد .ما همه فی الواقع ما می شویم .

 4. کامو می گوید

  جناب سردبیر جان
  حقوق مسترکین آذربایجان غربی نظم ونسق درستی ندارد .

 5. ما پیشاپیش روزه گرفته ایم می گوید

  سلام سردبیر جان.
  دست بر دلمان نگذارید که خون است .من آخر سال هم خدمتتان عرض کردم این شرکت رامیاران که پیمانکار امور مشترکین آذربایجان غربی است حقوقهایش را همیشه دهم ونهم می دهد واصلا از جیب مبارک مایه نمی گذارند وبه گردن مخابرات استان می اندازند تا حالا هم هیچ اقدامی چاره ساز نبوده ونیست بماند که تفاوت حقوق ما با تی سی تی ها یا همان مدرک وتعداد عائله حدود یکصد وپنجاه تومان توفیر دارد انها با دوفرزند ومدرک کارشناسی یک میلیون وچهارصد وسی تومان می گیرند من با همان مدرک ودوفرزند یک میلیون ودویست ونود وشش هزار تومان که ان هم خیلی دیر به دیر وناهماهنگ پرداخت می شود .توی قرار داد هم علنا اشاره شده که تا چهارم هر ماه باید پرداخت کند ولی عملا وعلنا چیزی نمی بینیم .هربار هم زنگ می زنیم می فرمایند که اصلا شاید همین ماه باشد وادامه ندهند وپول ندارند والخ .من هرماه یک دنیا شرمندگی را با خودم به خانه می
  آورم .ما هنوز نوبر توت فرنگی نخورده ایم .می ترسیم پول کم بیاوریم .واقعا مخابرات …رمضان ماه سفره ی اطعام است .لی نگاهی هم به سفره ی خالی ما بیندازید .خدا هست.انسان هست .
  سردبیر جان .شما برادری کن وبرایمان پی گیر باش.این پبمانکار ما که اینجور وقتها تلفنش را هم جواب نمی دهد .به خدا سر پل صراط شاکی پیدا می کند هم مسئولان هم این بنده ی خدا با این رفتارهای کجدار ومریز .
  سردبیر جان .درک می کیند ؟.می فهمید ؟.ما پیشاپیش روزه ایم وبا حیا وسکوت داریم خودخوری می کنیم .
  مددی دوست .مددی برادر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: