مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

بازنشستگان ۱۴۰۰ چه می گویند؟ اقای مدیر عامل شما می دانید؟

مخابرات ما- بازنشستگان ۱۴۰۰ که با آن همه سر و صدای اجباری رفتند چه می گویند و چه می خواهند؟

مخابرات ما- بازنشستگان آخر سال ۱۴۰۰ که به اجبار و به سرعت بازنشسته شدند می گویند چرا پیام محبی مشاور مدیر عامل و مدیر عامل مخابرات چرا به قول و وعده خود عمل نمی کنند؟

بخوانید:

میرزا

سلام سر دبیرجان بازنشسته ۱۴۰۰ هستم پس تسویه حساب مطالبه ما که قرار بود پایان شهریور انجام بشه چی شد سلطانی و محبی قول داده بودند پول ۶درصد را هم به ما ندادن قربانت یک خبری برا ما بگیر ممنون میشم خدا عورت بده تشکر.

بله ایشان کاملا درست می گوید

مخابرات ما شاهد است که مشاور مدیر عامل و شخص مدیر عامل اعلام کرده بودند که در بدترین حالت، پایان مرداد ماه آخرین قسط پاداش پرداخت و تسویه می شود

البته گفته شد مطالبات معوق آنان را نیز یک جا می دهند!

حالا در اواسط مهرماه ۱۴۰۱، هنوز بازنشستگان به دنبال اصل پاداش خود هستند!

 

12 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  دروغ گویی شاخ و دم نمیخواهد

 2. بازنشستگان ۱۴۰۰ می گوید

  با سلام و عرض ادب
  لطفاً به آقای مهندس سلطانی بگوییددر پرداخت سنوات خود را مدیون نکنید.برای قبلی ها که همه مدیران ارشد شرکت بودند با حق جذب محاسبه کردید حتی در این خصوص نامه آن زمان آقای فرقانی نیز موجود است.
  این سنوات نتیجه ۳۰سال خدمت کارکنان است.لطفا بصورت کامل بپردازید.

 3. علیرضا رزمنده 8ساله وهمکار بازنشسته1400 می گوید

  همکارورزمنده سابق بازنشسته ۱۴۰۰
  سلام وعرض ارادت خدمت شما عزیزان مخابرات ما،ازاینکه صفحه ایی برای درد دل ما اختصاص داده اید تشکر مینماییم،وتقاضا میشود به جناب آقایان فرقانی واسماعیلی و……بفرمایید آیا به فرزندان خود نیز وعده های خلاف میدهید؟انسان دارای هر مسلکی که باشد،حسنش به عمل کردن به وعده هایش است ، ۱-چرا به وعده های داده شده عمل نمیکنند؟۲-چرا سعی میکنند از سروته شندرغاز ، که حاصل عمر ،سلامتی وجوانی ماست رابایستی پرداخت کنند،بنفع کسانی که شرکت مخابرات واموالش را به ثمن بخس بباد داده اند ضبط کنند پاسخ خدا ،روز جزا وفرزندان ما را چگونه خواهند داد؟۳- تقوی وایمان خود را محک بزنیدکه چه کرده اید؟!باسپاس از حوصله شما

 4. همکار سابق می گوید

  با تهدید نیروهای مفید و موثری را بیرون کردند و هیچکدام از تهدیدات خود را نتوانستند عملی کنند ، بنابر این مدیون افرادی هستند که بازنشسته شدند.اقای محبی میگوید وزیر به قول خود عمل نکرده به همین علت ما مطالبات بازنشستگان را نتوانستیم در موعد مقرر بپر داریم میخواهم بپرسم مگر در نامه ها صحبت از قول وزیر کرده بودید؟
  نه تنها هزینه کاهش نیافته بلکه برای بعضی سمت‌ها دو حقوق می‌پردازند ،یکی به ایثارگری که فعلاً کارشناسی برایش حکم زده اند ولی مزایای سمت قبل را می‌گیرد و یکی هم برای نفر جدید در این سمت.
  آقای سلطانی
  این است مزایای مشاورین کاغذی که هر کدام ماهیانه حدود پنجاه میلیون تومان مخابرات حقوق می‌گیرند .
  مدیون همه کارکنان و بازنشستگان خصوصاً بازنشستگان سال ۱۴۰۰هستید.

  1. همکار می گوید

   سلام آیا میدانید آقای مهندس سلطانی چند تا مشاور با حقوق بالای ۵۰تومانی دارد ؟؟؟؟

   1. جیران می گوید

    بادرود
    برادرمن ۴۰-۵۰میلیون حقوق یک مدیر میانی است که اضافه کار شاملش میشود.شما فکر کنم چندسالی ازشرکت دور بوده اید….

 5. ناشناس می گوید

  و اضافه بفرمایید که هیچ خبری هم از مطالبات معوق نیست!

 6. همکار سابق می گوید

  سلام
  به نامه های تهدید آمیز اسفند سال ۱۴۰۰ عمل نکرده‌اند و مدیون همه بازنشسته های اسفند شده اند.و در روز قیامت باید پاسخگو باشند.
  حداقل با توجه به مسایل پیش آمده حق و حقوق کامل را با احتساب ضریب تاخیر پرداخت کنند.

 7. کارمند بازنشسته ۱۴۰۰ می گوید

  سلام
  چرا سنوات و ذخیره مرخصی را بدون در نظر گرفتن حق جذب محاسبه کرده اند در صورتی که نامه صریح آقای فرقانی در این خصوص،،( که باید با احتساب حق جذب محاسبه شود) وجود دارد و برای مدیران قبلی مشمول حق جذب محاسبه شده؟
  حق الناس

  1. ناشناس می گوید

   لطفا نسخه این نامه ای که ذکر کردید برایم بفرستید . ۰۹۱۲۲۳۹۹۴۹۲

 8. بازنشسته ۱۴۰۰ می گوید

  سلام
  قول داده بودند که همه مطالبات را تا پایان شهریور و حتی زودتر پرداخت نمایند.
  هرماه تاخیر داشته اند و هم اکنون فقط سنوات و ذخیره مرخصی محاسبه شده و یک ماه از موعد اولیه عقب است.
  بایستی سنوات بر اساس رأی دیوان بر اساس آخرین پرداختی که شامل حق جذب هم می‌باشد محاسبه و پرداخت شود. که ظاهراً آقایان دوست دارند با شکایت و به گردن گرفتن حق الناس کار را ادامه دهند

  ضمناً بر اساس مدارک موجود برای افرادی که قبل از سال ۹۸ بازنشسته شده اند(مدیران مناطق و مدیریت های ستادی و کل که مشمول حق جذب می شدند) سنوات و ذخیره مرخصی با در نظر گرفتن حق جذب محاسبه و پرداخت شده ولی به کارمندان که میرسه اینگونه عمل میشود. نامه آقای فرقانی هم که ملاک محاسبه سنوات را با حق جذب بیان میکند وجود دارد.
  چرا اینقدر حق الناس به گردن می گیرند؟

  1. عبدا.. می گوید

   باسلام ودرود
   میشه نامه آقای فرقانی را روی سایت بگذارید تادرشکایت وگرفتن رای دیوان مورد استناد قرار بگیره؟
   ضمنادرماده ۵۳آیین نامه حقوق ودستمزد آمده:”به کارکنانیکه بازنشسته میشوند، به ازای هرسال خدمت،حداقل یک ماه حقوق ودستمزد ثابت وفوق العاده های مستمروآخرین اقلام مشمول کسورات بازنشستگی وحق بیمه،منوط به اینکه میانگین مبلغ فوق الذکر ازآخرین حقوق ودستمزد وفوق العاده های مستمر ماهانه آنان که بطور کامل دریافت میکرده اند کمتر نباشد، به عنوان پاداش پایان خدمت، به علاوه حقوق ودستمزد ثابت وفوق العاده های مستمر مدت مرخصی استفاده نشده پرداخت خواهد شد”.
   طبق این ماده کلیه آیتم های مشمول بازنشستگی ازجمله حق جذب وآیتم های رفاهی بایستی بعنوان سنوات وذخیره مرخصی ها پرداخت گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here