مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

تفاوت نحوه پرداخت حقوق با گذشته

مخابرات ما- خبرهای پرداخت حقوق با توجه به شکل پرداخت آن، تفاوتهای زیادی کرده است.
مخابرات ما- در ماه های گذشته، حقوق تمامی نیروهای خدمات اول ، شسکام، کارگزار، رسمی و قراردادی در مخابرات ایران و استانها توسط مخابرات ایران -معاونت مالی یک جا به حساب افراد واریز می شد. یعنی بدون اینکه پول به حساب استانها یا خدمات اول و شسکام واریز شود به حساب کارکنان پرداخت می شد. اما اینک شرایط فرق کرده است.
از این ماه، هفت استان بصورت خودکفا و مستقل باید حقوق و کلیه پرداختی های خود را از درآمدها و وصولی استان خود  پرداخت نمایند. اینکه تمام استانها زیانده هستند و پول مورد نیاز را از کجا می آورند، یک داستان دیگر است که احتمالا توسط مخابرات ایران به آنان کمک می شود.
ترجمه نوشته بند قبلی این است که حقوق نیروهای رسمی، شرکتی و کارگزاری و پیمانکاری و حتی راننده ها باید توسط استانهای ۷ گانه پرداخت شود. معاونت مالی مخابرات ایران مجموع درآمد این ۷ استان  در طول ماه گذشته را،  به آنان اعلام کرده و از آنان برنامه پرداختی را خواسته است. لذا هنوز این ۷ استان آماده پرداخت حقوق نیستند! ضمن اینکه هر یک زمان خاص خودش را برای پرداخت دارد که  این زمان بندی هرگز اعلام نمی شود تا مطلع شویم.

باقی می ماند استانهای دیگر که همچنان توسط مخابرات ایران جمایت و پشتیبانی می شوند. معاونت مالی شرکت مخابرات ایران برای این گروه هم هنوز برنامه ای اعلام نکرده است.

با توجه به جمیع جهات ذکر شده، هم ما میدانیم هم شما تجربه کرده اید، پرداخت حقوق با مشکلات زیادی روبروست و نمی توان زمان مشخصی برای آن اعلام کرد لذا منتظر خبر هستیم تا ببینیم چه پیش می اید.

در پایان از همه خوانندگان و بویژه از دوستان مخابرات ما می خواهیم هر خبر مالی را که می شنوند برای ما ارسال کنند تا به مرور بتوانیم قالب برنامه پرداخت حقوق را در بیاوریم.

 

72 نظرات
 1. حامد همایی راد می گوید

  می دونید نکته جالب کجاست
  بذارید من بگم
  بعد از ادغام تا سه سال منطقه ما برداشتی مخابرات از حساب ما بیش از هزینه های ما بود(یعنی پول پرداختی ما نسبت به هزینه پرداختی مخابرات برای منطقه بیشتر بود)شاید تا ۱۰۰ میلیارد تومان هم می رسید.بعد چه اتفاقی افتاد شرکت های شسکام و خدمات اول امدن .با اومدن اونها قیمت خدماتی که ما از پیمانکارها می گرفتیم سه برابر شد(البته پرداختی به پرسنل تغییری نکرد و صرفا پیمانکار پول مازاد گرفت) و در طی دو الی سه سال اون صد میلیارد مازاد پرداختی ما تبدیل شد به اینکه ما باید از مخابرات پول گدایی کنیم و حالا که گدا شدیم میگه مستقل بشید و خودتون برید حقوق بدید و…
  اگر قراره مستقل بشیم ما خدمات اول و شسکام را هم نمی خواهیم .قواعد و مقررات شما را نمی خواهیم.از پول من مثلا حق سازمان تنظیم را برمیداری در حالی که این حق اگر بخواهد هم پرداخت شود عملا باید سال بعد پرداخت شود ونه الان.مخابرات مثال بارزی از مدیریت در کشور ما هستش.متاسفم برای این مجموعه و خوشحالم از اینکه حداقل جای دیگه حقوق میگیرم وگرنه باید گرسنه میموندم(داشتم این را می نوشتم پیامک واریزی حقوق کار دومم اومد!!!)
  راستی من نیروی شرکتی هستم و فکر نکنید رسمی ام و مخالف خدمات اول .نه خدمات اول می دانم و می بینم و محاسبه می کنم که چند برابر پول می گیره.مدارک و مستندات هم دارم.

 2. ناشناس می گوید

  باز ماه جدید شد و ازحقوق خبری نشد! حقوق خرداد کی پرداخت میشه؟؟؟

 3. علیرضا می گوید

  سلام سردبیر عزیز الان چند ساله هر موقع مخابرات پول نداره خراسان رضوی تو پرداخت ها آخره خوش بختانه جزو استان های درآمد زا هم شدیم که خود استان باید حقوق و تامین اعتبار کنه فکر کنم از ۲۵ ماه بعد زودتر حقوق ندن

 4. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر عزیز خبری از زمان واریز حقوق نیس ؟؟

 5. همکار می گوید

  سلام خوبی سردبیر بزرگوار این هفت استان مشخص هستن
  نام ببرید لااقل

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مازندران
   فارس
   خراسان رضوی
   اصفهان
   آذربایجان شرقی
   گیلان
   استان بعدی فکر کنم تهران باشه

  2. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   باور کنید در کامنتهای قبلی نوشتم جوابتونو الان حضور ذهن ندارم
   این ماه ولش کنید این ۷ استان رو. فکر نمی کنم این کار این ماه شدنی باشه.ولش گنید

 6. استرس می گوید

  متاسفم برات مخابرات …هرماه این موقع یه داستان داریم .انشالله اینا که کوچکترین مدیریت بلد نیستن و فقط اومدن نابودی این شرکت ….

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   ه جوری بنویسید که بشه منتشر کرد

 7. حسن کچل می گوید

  از حقوق چه خبر

 8. بی خبر می گوید

  جناب سردبیر سلام
  جدیدا از همکاران تهران خبری شنیدیم که از وجود کارت پیام که مختص همکاران تهرانی است این چه عدالتیه
  همکاران در استان‌ها و مراکز زحمت میکسند و آقایون نا محترم موجود در ستاد مخابرات ایران بدون هیچ کارایی حالشو ببرن و همیشه دربدر دنبال واریز حقوق در نیمه ماه بعد باشن

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   خب ممکنه امکاناتی در یه شهر باشه ولی در شهرهای دیگه نباشه

  2. رساگو می گوید

   سلام صحت ندارد

 9. مهندس ناظر شبکه می گوید

  سلام چرا مخابرات دوباره از باز نشسته استفاده می کند بازنشسته داره بازنشتگی میگیره دوباره قرارداد میبنده این درسته دوجا حقوق بگیره

  1. رساگو می گوید

   سلام صحیح فرمودیداطلاع دقیق دارم بازنشستگان در مخابرات ایرا ن وقسمت مالی ونیز منابع انسانی مشغول کارهستند.هربخشنامه ای فقط وفقط برای استانها میباشد وخود ستاد مستثنا میباشد.

 10. هنگه چین می گوید

  کدوم استان ها هستن این ۷ استان؟؟؟

 11. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر گرامی لطفأ اسامی این هفت منطقه رو بفرمایید

 12. بازنشسته می گوید

  بنظر من اسم شرکت مخابرات برازنده وضعیت کنونی مخابرات نیست چراکه مخابرات یعنی درآمد سرشار لذا بهتراست برای مخابرات نام شرکت درماندهُ وامانده ایران انتخاب شود

 13. ناشناس می گوید

  عجب داستانی تواین شرایط اقتصادی داریم، دلسوز باش تا دلسوز تو باشم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here