مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

در روز واقعه حضور وزیر در مجلس(۱)

مخابرات ما- می خواهیم جزئیات حضور وزیر در مجلس را برایتان بازخوانی کنیم.

مخابرات ما – در خبری که دو روز پیش کار کرده بودیم (اینجا)  تصاویری از جلسه حضور وزیر در کمیسیون اجتماعی مجلس منتشر شد.در این تصاویر نمایندگان در طی جلسه و بعد از جلسه گفتگو کرده بودند.

همه چیز ظاهرا عادی بود و نشان از تسلط نمایندگان بر جلسه بوده است اما …. دو سه نکته به ما نشان می داد ظاهرا مسیر جلسه آنطور که نمایندگان انتظار داشته اند نبوده است.

در پایان جلسه نمایندگان چنین گفته اند:

 • نماینده اول- وزیر دو هفته فرصت دارد.اگر سهامداران را نتوانست متقاعد کند در کمیسیون اصل ۹۰ پیگیری خواهیم کرد.
 • نماینده دوم- متاسفانه آقای وزیر با نماینده ها بد صحبت می کند
 • نماینده سوم- آقای وزیر با توضیحات مجلس بیشتر متوجه وظایف خودش شد.بالاترین مقام پاسخگو شخص وزیر است

این گفته ها نشان می دهد نماینده ها چندان از وقایع روز حضور وزیر راضی نبوده اند. به همین دلیل برای دانستن وقایع آن روز با چند نفر گفتگو کردیم که در مطلب بعدی خواهید خواند.

 

5 نظرات
 1. محمدی می گوید

  لطفا شایعه درست نکنید که فقط شامل لیسانسه ها میشود خوب من هم می گویم که شنیده ام که فقط شامل قبل از خصوصی سازی میشود.

 2. ناشناس می گوید

  سلام بله دارن کار رسانه ای میکنند، بزرگ نمایی، مظلوم نمایی و…

 3. ایثارگر می گوید

  با سلام . چیزی که من از نماینده ایثارگران حاضر در جلسه شنیدم مقداری تفاوت داره با گفته منبع های شما . در جلسه مذکور تایید تبدیل وضعیت کلیه پرسنل دارای مدرک لیسانس مرتبط اعم از شسکام ، tct و پیمانکاران محلی به تعداد ۱۶۰۰ نفر در کل ایران (از حدود ۵۰۰۰ نفر ایثارگر) داده شده و تا آخر خرداد ماه تعیین خواهد شد. یک ظرفیت ۲۰ درصدی به نسبت تعداد فوق برای تبدیل وضعیت پرسنل عادی بر اساس نمره ارزشیابی و سابقه مثبت در نظر گرفته شده است.
  برای پرسنل ایثارگر زیر لیسانس ، مثل کارگزاران رفتار خواهد شد. ظاهرا قرارداد دائم می‌شوند ولی از نظر ریالی افزایش محسوسی نخواهند داشت.
  همچنین در جلسه فوق مستقیما با آقای سیدهاشمی تلفنی صحبت شده و ایشان عنوان کرده که من از ۱۸ ۱۹ درصد سهام ستاد اجرایی می‌گذرم و اوکی هستم. آقای وزیر هم در جلسه به آقای فرقانی دستور اکید بر موافقت تبدیل وضعیت دادن. فقط قرار دو هفته ای تعیین شده برای هماهنگی وزیر با سهامداران سپاه و کسب رضایت آنها می باشد. و حتی عنوان شده اگر سپاه تایید نکند ، بر خلاف شعارهای خود ، در برابر خانواده شهدا و ایثارگر قرار خواهد گرفت.
  یا علی

  1. ناشناس می گوید

   اینها بیشتر به یک سناریو که از یک ذهن اومده بیرون میخوره تا واقعیت

 4. بازنشسته ۹ درصد۱۴۰۰ می گوید

  سلام جناب سردبیر مشکل وزارتخانه با رفتن و امدن وزیر درست نمیشه متاسفانه اکثر بدنه وزارت با مخابرات مخالف هستند و بر وزرای از همه جا بی خبر تسلط کامل دارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here