مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

سردبیر- دوستان بزرگوار، برادران و خواهران گرامی! سلام!

مخابرات ما (سردبیر) – دوستان بزرگوارم سلام!

در این ایام سوالات بسیاری از من پرسیده می شود.نهایتا به این ختم می شود که آیا من با این  شرایط بازنشستگی بروم یا بمانم.

این سوال سختی است برای من. پاسخش هم غیر ممکن. هر کسی بر اساس شرایط زندگیش باید تصمیم بگیرد.

من تنها کاری که می توانم بکنم این است که تمامی اطلاعات لازم را برایتان فراهم کنم ضمن اینکه تلاش کنم اطلاعات درست باشد.دقیق باشد.تابع خواسته من یا دیگری نباشد.بیش از این دیگر از من ساخته نیست.ضمن اینکه هر جایی احساس کنم دستوری منطقی نیست یا کار بهتری هم هست، از حقوق شما با همه وجود دفاع کنم و آن قانون و نوشته را عوض کنم.در طی 13-14 سال بارها و بارها چنین اتفاقی افتاده است اما هرگز اعلامش نکرده ام.

من سعی کرده ام از همه اعتماد عمومی به نفع همکارانم استفاده کنم.

اما موردی که از خبر مهمتر است سند آن است. هر کسی به شما خبری می دهد، حتی من باشم باید مستندات ارائه کنیم. باید برای هر خبری آنقدر سند بدهیم که شما به آن اطمینان کنید وگرنه نپذیرید.

در مواردی من خبرها را می گذارم  شما را ارجاع می دهم به محل سند، چون نمی توانم نامه اداری منتشر کنم اما شما به آن دسترسی دارید. گاهی هم سندهای خبر، بعدا می آید.مثل همین خبر سربازی! نمی توانستم صبر کنم تا فردا سندش برسد چرا که ممکن بود نفرات، تا رسیدن سند تقاضای بازنشستکی را در Hr  پر کرده باشد و …. !

 

همه ما در شرایط حساسی هستیم.من وشما. شما سخت تر. چون باید تصمیم مهمی بگیرید.من مثل یک همراه کنار شما هستم.ولی بجای شما نیستم! برای قوت قلب، هر کاری صلاح می دانید انجام دهید.هر کاری!

خلاصه به هر طرفی سر بپرخانید من در کنار شما هستم.آنگاه که مشکل دارید بیشتر حضور دارم! خدای مهربان انس الفتی بین ما ایجاد کرده که اصلا نیاز به گفتنش نیست.

می دانید که دوستتان دارم و این را  تا امروز همیشه ثابت کرده ام.نشانه های دوستی شما را هم بسیار دیده ام.به این اعتماد افتخار می کنم و تا وقتی که مخابرات ما باشد تا وقتی که حقوق کارمندی امکان انتشار به من بدهد در خدمت شما هستم.

 

 

10 نظرات
 1. مجید می گوید

  اقای سردبیر با سلام واحترام
  لطفا راهنمائی کنید من چند شب خواب وارامش ندارم بد عهدی های مخابرات و مشکلات وحشتناک و خلف وعده ها جایی برای اعتماد نگذاشته است
  نمیدانم تقاضای بازنشستگی بدهم یا نه فقط این را میدانم تا پایاان عمر باید باخواهش والتماس و احیانا بدنبال شکایت باشم برای گرفتن حقوق حقه
  کجای دنیا با افراد سی سال وبیشتر خدمت اینگونه رفتارمیکنند یعنی بازنشستگی ارامش و راحتی
  خداوند اقایان را نبخشد ایا خودشان میدانند چقدر ناله ونفرین بدنبال ظالمین میباشد
  اقایان بترسید ازکسانی که غیر از خداوند کسی را پشتوانه ندارند

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مجید آقا
   شرایط شما رو درک میکنم
   چقدر سابقه دارید؟

 2. حمید می گوید

  سلام حداقل یک شماره کارت اعلام کنید تا هر کس هر چه میتونه کمک کنه

 3. کرمانشاه احمدبوته می گوید

  سلام سردبیرجان ضمن تشکرازتلاشها وپیگیری های مجدانه شما همکارگرامی .سوال من اینه که برای عزیزان درشرف لازنشستگی که جزو صندوق بازنشستگی کشوری 9درصد هستند وهنوز مشکلشان ازجانب سازمان بازنشستگی حل نشده چه اقدامی ازسوی مدیرعامل مخابرات وسایر مدیران صورت گرفته است.؟

 4. ابراهیم می گوید

  سلام آقای سردبیر من ۳۲ سال خدمت بدون احتساب سربازی دارم و و خدمت سربازی ام در جنگ بوده وایثارگر شده ام آیا بخشنامه بازنشستگی شامل آثار ما هم می شود لطفا اطلاع دید.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   نمیدونم
   واقعا اینا رو با نیروی انسانی مشورت کنید

 5. همکار کرمانشاه می گوید

  با عرض سلام و ارادت خدمت شما سر دبیر عزیز و دوست داشتنی و سپاس از زحمات و پیگیریهای شما

 6. همکار 32 ساله می گوید

  سر دبیر عزیز سلام،ظاهرا فرمول پاداش بازنشستگی مدیران با بقیه پرسنل فرق میکند که امیدوار اینگونه نباشد.در اتوماسیون نامه بازنشستگی یکی از مدیران منطقه 6 زده شده ولی نکته جالب اینکه در قسمت رونوشت اداره کل مالی گفته شده با توجه به ماده 31 قانون کار و ماده 53 ایین نامه استخدامی شرکت واصلاحیه مربوط به ان(موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت) به ازای هر سال یکماه اخرین حقوق ماهانه در تعداد سنوات(32 سال) بعنوان پاداش استحقاقی برای نامبرده در نظر گرفته شود، ایا این برای همه صدق میکند یا نه؟،نباید قانون برای همه یکسان باشد؟ ظاهرا از ابتدا قرار بود همینگونه برای همه باشد.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   نمیدونم باید بپرسم

  2. رساگو می گوید

   سلام برای هرفردی باهرسابقه.پاداش سنوات یکسان عمل میشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here