مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

مخابراتی های گیلانی به استقبال سفر رئیس جمهور با برگزاری پیش جلسات مهم

مخابرات ما- سفر رئیس جمهور کشور به استان گیلان رسانه ای شده است.پیش از حضور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس یافتیان در استان حضور پیدا می کند.گیلانی ها از همین نقطه برای هماهنگی بیشتر استفاده کرده اند.

مخابرات ما- سفر رئیس جمهور کشور به استان گیلان رسانه ای شده است.پیش از حضور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس یافتیان در استان حضور پیدا می کند.گیلانی ها از همین نقطه برای هماهنگی بیشتر استفاده کرده اند.

انجمن صنفی استان گیلان در گزارش فعالیت هایش طی دو روز گذشته اطلاعیه ای صادر کرده است که بخش های مهمی از آن را ذکر می کنیم.

 

هیئت مدیره انجمن صنفی مخابرات منطقه گیلان  جلسه ای با  حضور  مهندس حسنی مدیر جدید این منطقه، مهندس دهدشتی معاون امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس یافتیان نماینده دولت  و عضو هیات مدیره مخابرات ایران برگزار کرده است که در این جلسه مشکلات و دغدغه های همکاران با حاضران مطرح شد.
در گزارش انجمن صنفی گیلان آمده است که مهندس یافتیان و مهندس دهدشتی مشکلات موجود را تایید کرده پذیرفته اند که اگر قانونی در زمینه تبدیل وضعیت تصویب شود تمکین خواهند کرد. ضمن اینکه مهندس یافتیان  گفته است که می خواهد در زمانی مشخص مشکلات را تا حدی رفع نمایند تا از فشار معیشتی کارکنان شرکتی کمتر شود.

این جلسه نتیجه می دهد اگر به سفر رئیس جمهور و وزیر ارتباطات پیوند بخورد و جزو پیگیری های سفر رئیس جمهور یا وزیر ارتباطات  قرار بگیرد.این نکته ای کلیدی است!

 

5 نظرات
 1. عبدلله می گوید

  نیاز به صبر کردن نیست طبقه بندی مشاغل مگر قانون نیست چرا اجرا نمیکنید

 2. Ali می گوید

  دولت میگه عدالت در پرداخت و نه ساماندهی پرسنل
  خب الان رسمی ۲۰ تومن میگیره و من شرکتی ۶ تومن
  اگه مخابرات بخواد مثلا ۱۵ تومن به من بده که اول باید ۳۰ تومن به شرکت پرداخت کنه تا اون سهم خودشو برداره و نصفشو به من بده.
  و اینجوری ما دوبرابر نیروی رسمی خرج میزاریم رو دست شرکت.
  در نتیجه این کارو نمیکنن و عدالت در پرداخت هم مثل تمام شعارهای دیگه بایگانی میشه.

 3. بهرام می گوید

  حرف دروغ گفتن که استخوان ندارد.فقط برای دلخوشی

 4. حسین می گوید

  چه منتظر قانون هستین، اگه میتونین تبدیل کنین باید یه زوری مانند قانون بالا سرتون باشه، بدون اهرم فشار نمیشه، بهتره این رو هم بدونین با تصویب مجلس و قاون شدن شما کاری نمیکنید فقط اطاعت میکنید اما درصورتی که خودتان این کار رو بکنید نیروها رو وام دار خودتون مییکنید و تلاش های انها رو برا مجموعه خواهید دید

 5. ناشناس می گوید

  یعنی اگر ما صدایی نداشته باشیم کسی نمی‌داند که با سیلی صورت خودمون سرخ میکنیم
  تا کی این همه بی‌عدالتی باید تحمل شود
  یارو 45ساله تو مخابرات کار می‌کنه توانایی ندار چرا بازنشسته نمیکنی
  چرا در حق نیروهای شرکتی این همه ظلم و تبعیض
  آقای مدیرعامل مگر قول ندادی مشکل نیروهای شرکتی حل کنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here