مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

با پخش شایعات همیت اعتماد نصفه نیمه را هم از بین نبرید

مخابرات ما- جو مخابرات خود بخود مسموم هست لطفا شما هم با پخش شایعات آن را غیر قابل تحمل نکنید.تخم بدبینی و کینه نکارید
مخابرات ما- خبرهای اخیر مخابرات اصلا امیدوار کننده نبوده است اما متاسفانه برخی دوستان هم ندانسته با انتشار بخشی از شایعات، به جو نا امیدی دامن می زنند.بطور مثال هفته گذشته این شایعه پخش شده بود که بخش مهمی از مطالبات شاغلین و بازنشسته ها همین فردا پرداخت می شود.
انا نشد.
اینکه نشد، آن هم در دنباله خبری که خودش هم درست نبود، نا امید کننده بود.اما اگر این داستان هم به آن اضافه شود، دیگر امید از بیخ و بن زده می شود.یکی از خوانندگان مخابرات ما در کامنتی برای سردبیر نوشته است:

امیر…

سلام سر دبیر محترم
آیا شما از این گفته دوست عزیز درباره چک 350 میلیاردی اطلاعی دارید که در خصوص مطالبات صادر شده واقای سلطانی امضا نمی کند ممنون میشویم اگر خبری از مطالبات هست اطلاع بدهید.

بله! چنین شایع شده است که پولی به ارزش 350 میلیارد تومان از ستاد اجرائی یا همراه اول به مخابرات رسیده است اما مدیر عامل این چک را امضا نمی کند تا به حساب مطالبات واریز شود!

واقعا عجیب است! کسانیکه کار مالی کرده اند می دانند که این نوع حرف زدن اصولا یک جایش می لنگد! ما به جای شما از سردبیر پرسیدیم.ایشان گفت: چنین چکی اصولا واقعیت خارجی ندارد! هفته های گذشته بابت  مبالغ زیادی از همراه اول چک صادر شد که  بابت بدهی های مخابرات ببه عنوان  سود  سهام دولت و مالیات و …. از حساب همراه اول خارج شده بود.یعنی اصلا بحث مطالبات مطرح نبوده است.حسابهای مخابرات بابت این بدهی ها مسدود شده بود.

از سوی ستاد اجرائی یا دولت یا هر جای دیگر هم پولی برای پرداخت مطالبات به مخابرات داده نشده است.اینها سود عقب افتاده شان را گرفتند و تحمل نکردند سود سهامشان کمی عقب بیفتد حالا بیایند پولی هم بدهند!
بحث همراه اول و برج و …. همه اینها سر جای خودش قابل بحث است اما نقدینگی در هر دو شرکت همراه و مخابرات باید وجود داشته باشد یا خیر؟ فعلا هر دو خالی شده اند!کاش مدیران مالی شرکت صورتی از پردانختای مالی در این چند ماه منتشر می کردند آن گاه مشخص می شد چه طیفی در عمل شعار های عدالت طلبانه داده اند ولی در عمل حساب مخابرات را خالی کرده اند! البته طلب خودشان را برداشته اند گله ای نیست ولی در مقطعی که مخابرات قادر به پرداخت حقوق کارکنانش نیست چرا باید سهامداران  سود سهامشان را بردارند؟

بگذریم!

خواستم به خوانندگان مخابرات ما بگویم لطفا تا وقتی مطمئن نشده اید خبری را منتشر نکنید چرا که همین اعتماد نصفه و نیمه بیم مدیران و کارکنان نیز از بین خواهد رفت. اگر خواننده همین خبر را باور کند آیا به مدیر عامل مخابرات اعتماد خواهد کرد؟

 

4 نظرات
 1. مریم می گوید

  اختصاصی مخابرات مااسلایدگزارش خبری
  باور کنیم که مخابرات در انتهای 1400 به ته دیگ رسیده است؟

 2. عبدا... می گوید

  باسلام
  میشه بفرمایید سودی که حسابرسی شده ودرمجمع تقسیم آن تصویب شده چرا وجود ندارد؟اگر وجوددارد پس این دعواها برای چیست؟

 3. شرکتی مخابرات می گوید

  سلام وقت بخیر
  اون وقت این شرکت با این وضعیت اسفناکی که دارد و به اصطلاح در پرداخت حقوق نیروهای خود مانده میاد ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری (سروسامان دادن به نیروهای شرکتی) که در مجلس در حال بررسی هست رو انجام میده ؟؟

  1. بی طرف می گوید

   سلام.جناب سردبیر لطفا نظر خود را بفرمایید. ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.