مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

خبری که ننوشته ایم چگونه پی آن را بگیریم؟ (مطالبات را می گویم)

مخابرات ما – از ما خواسته اید خبری در مورد مطالبات بنویسیم و بگوییم چگونه پرداخت می شود.

مخابرات ما- در طول دو هفته گذشته حتی یک کلمه از پرداخت مطالبات ننوشتیم.چون خبری از آن نداشتیم. دوستان و همکارانی که وعده پرداخت مطالبات را می دادند لابد از منبعی موثق خبر داشته اند که ما به آن مرجع دسترسی نداشته ایم. تا این لحظه ما خبر نداریم که پولی از سوی سهامداران یا هر شخص دیگری برای پرداخت مطالبات وارد مخابرات شده باشد. تاکید می کنیم ما خبری نداشته ایم. وگرنه خبر دیگران را نه تکذیب می کنیم و نه تایید.

شما عزیزان هم از گوینده خبرها بخواهید که خبر خود را پیگیری کنند و یا در صورت عدم تحقق، دلایلش را ذکر کنند. باور کنید منابعی که ما داریم پرداخت مطالبات را تا این لحظه یعنی شنبه شب ساعت 23:19  تایید نکرده است.از فردا صبح ما هم پرس و جو خواهیم کرد. از ما انتظار نداشته باشید خبری که برایش منبعی نداریم یا اطلاعی از آن نداریم  صرفا به دلیل اعلام دیگران، در سایت ذکر کنیم.

ما هم مثل شما امیدواریم مطالبات هر چه زودتر پرداخت گردد اما تا این لحظه تایید نشده است که پولی برای پرداخت مطالبات کارکنان و بازنشستگان به مخابرات آمده باشد.ولی این همه حرف و حدیث قطعا بدون دلیل نیست.حتما خبری هست که این موج ایجاد شده است ولی ما از آن بی خبریم.به بیان دیگر تا این لحظه از پرداخت مطالبات خبر دقیقی به ما نرسیده.

فردا روز دیگری است که سعی می کنیم خبرهای دقیقی برایتان بیاوریم.

سوء تفاهم نشود.ما خبرهای دیگران را در مورد پرداخت مطالبات، نه تایید می کنیم نه تکذیب.این عزیزان خودشان باید در زمان مقرر در مورد خبرشان توضیح بدهند از ما چه انتظاری دارید؟ منابع خبری ما پرداخت مطالبات  را تا امشب تایید نمی کنند.فردا دوباره پی میگیریم خبر را.

 

10 نظرات
 1. همکار بالای سی سال می گوید

  سلام بیمه معلم 10 ماه پرداختی نداره همکاران بیمار گرفتارند لطفا بنویسید تیتر کنید ممنون

  بروز رسانی اطلاعات همکاران بالای سی سال در صندوق های بازنشستگی موید چه خبری است آیا تا پایان سال مخابرات بازنشستگی دارذد ؟
  اگر هست برنامه ریزی کنیم

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اولی رو چشم
   دومی رو باید بگم اطلاعات صندوق ها وقتی آپدبت میشه که مزالبات صندوق داده بشه احتمالا دارن کاری میکنن که اگر کارکنان بالای 30 سال بازنشسته بشن مشکلی براشون پیش نیاد
   سال گذشته بازنشسته ها تا چند ماه بخاطر همین وضعیت مخابرات و ندادن پول صندوق ها مشکلات زیادی داشتن
   آخر سال در حالت عادی هم بخشی از همکاران بازنشسته میشن
   طرحی بوده ولی تا امروز هیچکسی گامی برای آن برنداشته

 2. ناشناس می گوید

  سلام سردبیرجان…والا منم حرف شما رومیزنم…اونی که هی میاد وعده میده که 5شنبه وشنبه وفردا مطالبات رو میدن روچه حسابی میاد میگه..

 3. بازنشسسسسسسسته می گوید

  حضور مبارکتان عرض کنم. سلام انسانها ادم نیستند حیوان هم نیستند پس نیازی به دریافت ندارند چه مطالبات چه وعده و وعید بازنشسنگان نیز مضاعف انسان نیستند نه در مقام کلام نه در مقام عمل. خدا نیز انها را نمی بیند پس ندیدن بندگان عذری ندارد!در این رویه چوب معلم. خواه از نوع بیمه ان باشد یا ترکه تنبیه فقط بر دستان نحیف بازنشسته وقامت شکسته ان زیباست . پس اگر مطالبات با برف سال دیگر برزمین نازل شوند ملالی نیست شاید ما نباشیم واندوه حاکمان دین ودنیا کمتر .طعم مرگ را دوبار بایستی تجربه نمود در طول زندگی مثل هوای الوده ما! و دیگردر نهایت عمر .سنت الهی را تدبیر وتغییری نیست .سنت الهی که در دستان سنتیان بی تدبیر الهی باشد را نیز نه مفری است نه درمانی!تشکیل غدد سرطانی است ازنوع بدخیم خاصه والیان خدا بر زمین .پس اگر بیمه معلم با ترکه تنبیه به جان بازنشستگان فتاده گناه از معلم وترکه وباز فتاده نیست گناه از الودگی چشمه ای است که منشا ان از پایه های کرسی الهی نشات میگیرد.برای پالودگی اب نیاز است تا کرسی دیگری بسازیم از برای خدا. یا خدایان دیگری !!

 4. م.م از همدان. می گوید

  سلام سردبیر عزیز؛
  هر کسی از ظن خود شد یار من !
  از درون من نجست اسرار من!!!
  از آنجا که تغییرات عمده ای در راهه من هم چشمم آب نمی خوره که برای مطالبات اتفاق خاصی بیوفته!
  مخابرات با بحران فقر دست و پنجه نرم میکنه…
  پول بیمه همکاران در شرف بازنشستگی مونده!
  تحمیل هزینه های ناخواسته ی طرح های جدید مونده!
  SOS مونده!
  معوقات می دن اینها؟؟؟

 5. همکار مخابراتی می گوید

  سلام سردبیر جان این اعلام پرداخت مطالبات از طرف پرسنل ترفندی است که از بالادستیها یاد گرفته اند مگر نه این است که خودشان برای تضییع حقوق کارکنان اول یک موضوعی را شایع میکنند وذهن ما بدبخت بیچاره ها رو آماده میکنند و بعد باسیاست های شیطانی نقشه هاشون رو عملی میکنند حالا این هم عکس العمل کارهای اوناست . خو ب بالاخره ظلم وجور همیشه باقی نمیماند یکروز باید جواب پس بدهند یا به مردم یا به خدا.

 6. ناشناس می گوید

  حق جذب بایستی از سال 1388 اجرایی گردد.

 7. حسن می گوید

  سلام سر دبیر جان خدا قوت
  متاسفانه در گروه صنفی مخابرات آنقدر شایعه می کنند و آخر جز سرکارگذاشتن دیگران چیزی نیست و قتی به عملکرد شان اعتراض می کنی بلک می کنند .انسان منطقی و بادیانت چیزی نمی گوید جز با منطق چرا که هر حرف بی منطق زده شود به شخصیت خود ضربه زده است حضر علی علیه السلام می فرماید:آنچه به خود می پسندی برای دیگران هم بپسند البته مضون روایت اینگونه است .
  با تشکر از پی گیری شما دوست زحمتکش

  1. رساگو می گوید

   حسن اقاصحیح فرمودید.گروه صنفی اینطوریه.هرمطلبی که حقیقت باشدوبرخلاف خواسته انان.متاسفانه حذف میکنند

 8. مهندس شبکه می گوید

  سلام سردبیر جان
  منطقی نوشتی، خوشم آمد.
  درود، شب شما بخیر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.