مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

پیرو تجمع هفته گذشته بازنشستگان در جلوی وزارت ارتباطات

پیرو تجمع هفته گذشته بازنشستگان در جلوی وزارت ارتباطات، جلسه ای در 12 دی ماه در بازرسی وزارت ارتباطات با حضور نمایندگان بازنشستگان تشکیل شد.

 

پیرو تجمع هفته گذشته بازنشستگان در جلوی وزارت ارتباطات، جلسه ای در 12 دی ماه در بازرسی وزارت ارتباطات با حضور نمایندگان بازنشستگان تشکیل شد.

نمایندگان بازنشستگان -حاضران در جلسه- از مفاد مصوب در جلسه گزارشی ارائه کرده اند که در زیر می خواید.

 

موضوع گزارش جلسه ۱۲ دیماه ۱۴۰۰ با مدیر بازرسی وزارت ارتباطات

پیرو تجمعات خود جوش بازنشستگان در نقاط مختلف کشور و جلسه مورخ ۵ دیماه و تاکید بر خواسته‌های بازنشستگان مخابرات واجرای کامل و بدون تنازل آیین نامه از بدو خصوصی سازی و پرداخت مطالبات و درج دیون در صورتهای مالی شرکت به استحضار میرساند جلسه با حضور مدیر بازرسی وزارت ارتباطات در تاریخ ۱۲ دیماه ساعت ۱۴:۱۵ تشکیل شد و ایشان نتایج گفتگوهایشان با تم و وزیر محترم را اینطور بیان کردند که :

1- پرداخت رفاهیات ماهیانه بطور مستمر انجام و بدون تاخیر تداوم خواهد داشت و نامه آقای احدی در مورد قطع رفاهیات منتفی و فاقد اعتبار است.

شایان ذکر است ایشان نیز همانند مدیران مخابرات در مذاکرات!! این وعده ها را مکتوب و تایید و امضا و صورتجلسه ننمودند .

2-همچنین در مورد پرداخت مطالبات؛ از قول مخابرات اعلام نمودند چک دوم بابت یک قسط از مطالبات در حال امضاست و چون باید منابع مالی تامین شود زمان پرداخت مشخص نیست.

3- قبلاً درخواست ما این بود که در جلسه یا درخواست بازنشستگان را مکتوب نمایند ویا نمایندگان تام الاختیار را دعوت نموده که مشارالیه نه تنها حاضر به موضوع نشدند بلکه سعی در فرافکنی خواسته های قانونی و مشروع مذاکره کنندگان که نمایندگان بازنشستگان گردهمایی های قبلی بودند داشتند و به جای دفاع از حقوق حقه بازنشستگان و با چرخش ۱۸۰ درجه ای به حمایت از سهامداران و امضاء کنندگان صورتجلسات آذر ۹۸ را داشتند.

4- از آنجا که خواسته بازنشستگان مخابرات ایران اجرای کامل آیین نامه و پرداخت دیون بدون پیش شرط و به نرخ روز به صورت عاجل است و مشارالیه قصد به ورود به این موضوع را نداشتند/ تلویحا اعلام کردند سایر مفاد آئین نامه را پیگیر نشده‌اند! فلذا پاسخ ایشان که حاکی از عدم تعهد به ایفای نقش نظارتی وزارت ارتباطات است با عنایت به مدارک ارائه شده مبنی بر قصور در زمان واگذاری به بخش خصوصی ؛ بخش عمده خواسته‌های بازنشستگان را تامین نمیکند و پذیرفته نیز نمیباشد.

علی ایحال با عنایت به بد عهدی مسوولان وزارت ارتباطات و عدم احترام به چند گردهمایی قبلی و عدم پیگیری خواسته های قانونی و مشروع بازنشستگان مخابرات ایران و استفاده از ابزار های غیر معقول و غیر منطقی و مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و عدم رعایت شان و منزلت بازنشستگان مخابرات ایران بدینوسیله تصمیم گیری در خصوص نحوه ادامه مطالبه گری به خود بازنشستگانی که آتش به اختیار در تجمعات 23 و 28 اذر و ۵ دیماه حضور یافتند واگذار میگردد.

6 نظرات
 1. در انتظار ظهور می گوید

  یکراست باید بریم دفتر ریاست جمهوری بست بشینیم تا به حقوق خود برسیم. یه روز همینجا به اجماع برسیم.
  پیشنهاد بنده : 22 و 23 دیماه است. ( دو روز پیاپی باشد تا به اهمیت موضوع بیشتر توجه کنند)
  اونایی که موافق هستند اعلام کنن.

 2. ناشناس می گوید

  چرا شاغلین پیگیری نمی کنند ؟فعلا که هر اعتراض بازنشسته ها به نفع اونها شده

 3. ناشناس می گوید

  مدیر بازرسی وزارت در حد و شأن مذاکره با نمایندگان بازنشستگان نبوده و به نظر می رسد نمایندگان در این خصوص مرتکب اشتباه شدند. دوستان شاغل دقت کنند امروز می گذرد و فردا از شاغل به بازنشسته تغییر وضعیت خواهند داد پس امروز اگر متحد و منسجم نباشیم همگی متضرر خواهیم شد.فراموش نکنیم یک دست صدا ندارد.

  1. ناشناس می گوید

   درود برشما همینطور
   همه مطالبات رفاهیات خواربار پاداش وهمه هرچی هست حق مسلم ما بازنشستگان است.
   هیچ مقامی حق ندارد حقوقی از این درختان تنومند(بازنشستگان ) ازساقه وشاخه آن ببرد وبشکند .هر مسئولی مرد وتوانمند است باید چاه ‌پرآب وعمیقی برای آبیاری این درختان احداث تا ازمیوه آن فرزند نوه ونتیجه استفاده ببرند .انشاالله. باسپاس علی شریفی۲۳۹۱۶۴۴۲۸۰

 4. ناشناس می گوید

  روز به روز دریغ از دیروز

 5. رضا می گوید

  تنها راه احقاق حق تجمع سراسری در تهران هست بدون اعتراض حداکثری مخابرات پولی نمی دهد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.