مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

کارگزاران مخابرات روستایی از برگزاری جلسه برای حل مشکلات خود خبر دادند

مخابرات ما -کارگزاران مخابرات روستایی از قرار برگزاری جلسه خبر دادند و ابراز امیدواری کردند همین سه‌شنبه مشکلات‌شان حل شود.

مخابرات ما (مالکی)-نمایندگان جامعه کارگزاران مخابرات روستایی کشور در تماس با خبرنگار ایلنا، در ارتباط با نتایج رایزنی‌ها و مطالبه‌گری‌های هفته گذشته خود گفتند: با توجه به وجود تبعیضات و ناعدالتی‌های مزدی در شرکت مخابرات و کمتر بودن مزد و دریافتی کارگزاران مخابرات روستایی به نسبت همتایان شهری خود، تصمیم گرفتیم با نمایندگان مجلس شورا گفتگو و رایزنی داشته باشیم.

آن‌ها افزودند: نمایندگان کارگزاران و فعالین طی نامه‌ای خواسته‌ها ما مبنی بر “اجرای مفاد آیین نامه استخدامی سال ۸۹ شرکت مخابرات ایران” در خصوص کارگزاران مخابرات روستایی که دارای قرارداد دائم بوده و توسط قانون مجلس ( ماده ۸۳ ) به استخدام مخابرات درآمده‌اند را به محضر رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیم کردند و همچنین تعدادی از نمایندگان کارگزاران در دسته‌های مختلف با نمایندگان مجلس دیدارهایی داشته و کتبا خواسته‌های کارگزاران مخابرات را منعکس نمودند که آنها نیز این مشکلات و خواسته‌ها را به ریاست مجلس انتقال دادند.

به گفته این کارگزاران، قرار بر این شد که با دعوت از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران شرکت مخابرات ایران، روز سه شنبه هفته جاری، جلسه‌ای در مجلس شورا برگزار شود و نمایندگان کارگزاران نیز در آن حضور داشته باشند.

کارگزاران مخابرات روستایی امیدوارند در این نشست، راهی برای حل مشکلات آن‌ها یافته و به تبعیض موجود در شرکت مخابرات خاتمه داده شود.

2 نظرات
 1. دو کلمه حرف حساب سیستان و بلوچستان می گوید

  حسب جلسه امروز مختصر عرض میکنم:
  اول از همه آفرین بر شکوه و عظمت و غیرت شماها که ندای تجمع را لبیک گفتید دمتون گرم گلهای زیبا و خوشبو.
  ۲ پیرو همان تجمع امروز بصورت غیرقابل باور چرخش نمایندگان به نفع ما ۱۸۰درجه.
  ۳ مخابرات بسیار با خفت وخواری از جلسه بیرون رفت که دلم بسیار خنک شداز بازداشت بی دلیلم و حس ناامیدی همکارانم .
  فعالین بسیار عالی و جنگنده ظاهر شدند
  ۴ تشکر از دکتر هاجر چنارانی نماینده شهر قلمدانهای مرصع و نگین زیبایش فیروزه که بابت عطف به ماسبق نیز ورود خوبی انجام دادند .
  ۵ خواسته اصلی ما اجرای آیین نامه استخدامی بحق بود وعلیرغم مغلطه گری مخابرات اجازه اندک حاشیه ای هم ندادند که مخابرات هم در باب فرار به جلو به بهانه عدم صاحب اختیاری امضا از جمله حًضور سهامداران عمده که این موضوع باعث برافروخته شدن نمایندگان مجلس در راس آن نیکزاد گردید.
  ۶ تهدید به معرفی جدی کارفرما به کمیسیون اصل ۹۰ و تهدید قربانزاده به شکایت ۶هزار نفر در هیئت ها گردید.

 2. ناشناس می گوید

  نیروهای شرکتی مخابرات . در تعجبم شما چرا از خواب بیدار نمی شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.