مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

بخشنامه کامل استخدام ایثارگران- تصویر

مخابرات ما – تصویر بخشنامه بکارگیری نیروهای ایثارگر در مخابرات در این خبر منتشر شده است.

مخابرات ما- هفته گذشته اولین بار بود که خبر بکارگیری نیروهای ایثارگر شرکتی در مخابرات ایران را منتشر کردیم.در همان خبر بخش های مختلف مصوبه و بخشنامه مخابرات را نیز بازنویسی و منتشر کردیم.

از آنجا که انتشار نامه کامل در خبرگزاری ها مرسوم نیست ما نیز از انتشار کامل بخشنامه خودداری کردیم. اینک گه این بخشنامه عمومی شده است می توان به انتشار تصاویرش اقدام کرد.

این تصاویر، بخشنامه اصلی جذب نیروهای ایثارگر در مخابرات است.

33 نظرات
 1. مرکز تماس ۹۹۹۰ همراه اول مشهد می گوید

  سلام اقای سر دبیر خدا قوت
  سوال کردین 9990 هم شامل این تبدیل وضعیت می باشد یا نه؟

 2. احمدی زنجان می گوید

  با سلام نوشته های آقای مهدی را کاملا تایید می کنم . با گذر زمان تمامی شرکتی ها استخدام خواهند شد چون اکثر کارکنام رسمی دارای سابقه بسیار بالایی هستند و با دو بخشنامه یا بصورت طبیعی بازنشست خواهند شد و به تمام شرکتی های شاغل پیشنهادمیکنم مدارک تحصیلی مرتبط با مخابراتشان را ارتقا دهند بهر حال مدرک تحصیلی تاکید می کنم مدرک تحصیلی مهم است .

 3. مهدی می گوید

  سلام جناب سردبیر لطفا در جواب همکارهایی که نگران شایسته سالاری هستند ایندفعه دیگه تایید کنید.
  خدمت همکارای غیر ایثارگر که متاسفانه با کلماتی نامناسب دارن از ایثارگران پذیرایی میکنن عرض کنم که:
  یک: همه میدونیم که به چه صورتی وارد مخابرات شدیم و نیاز نیست بیایم تو سایت کامنت بزاریم که وای پس بحث شایسته سالاری چی میشه!!!!! محض اطلاع برای اون دسته از همکارای غیر ایثارگری که احتمالا حضور ذهن ندارندو به این بحث شایسته سالاری خیلی حساس هستن عرض کنم که 99% درصد نیروهای شرکتی، به وسیله رابطه و آشنا بازی و پارتی وارد مخابرات شدند، پس لطفا و خواهشا بحث شایسته سالاری و این چیزارو بزارین کنار چون اگه شایسته سالاری وجود داشت شما دوست عزیز غیر ایثارگری که الان شدی روشنفکر و شایسته، مطمئن باش تو هم اینجا نبودی!!!
  دو:بین نیروهای ایثارگر افراد با تخصص بالا وتحصیلات دانشگاهی لیسانس و فوق لیسانس و دکتری و دیپلم و یا حتی کمتر وجود داره و به همین صورتم بین نیروهای غیر ایثارگر هم همین افراد وجود دارند. پس هی نیاید بگید اینا بی سوادن و ما غیر ایثارگرها هممون باسواد و با تحصیلات عالیه از بهترین دانشگاه های ایران هستیم!!!
  3:افراد با سابقه های بالای 20 سال و 15 سال و 10 و…. بین نیروهای ایثارگر وجود داره و به همین ترتیب همکارهای غیر ایثارگر هم سابقه دارند. پس بی منطق صحبت نکنید که اینا سابقشون کمه و یک ساله سابقه دارند.
  و در آخر؛ واقعا دل شیر میخواد از زن و بچه و پدر ومادرت بگذری که متاسفانه تو همون دوران جنگ هم خیلیها این کار رو نکردند و رفتن دنبال درس و تحصیل در دانشگاه و ساختن زندگی خودشون. و الانم داره تاریخ تکرار میشه یک عده نشستن فقط به قوانین ایراد میگیرن در صورتی که هیچ درکی از ماجرا و سختیهایی که ایثارگران کشیدند و میکشند ندارند.
  از جناب سردبیر محترم هم کمال تشکر رو دارم.

  1. آزمون داده می گوید

   والا به خدا من سال 87 آزمون کتبی دادم-بعدهم مصاحبه-
   رتبه 1 دانشگاه آزاد بودم فکر کردم خیلی هنر کردم قبول شدم ولی نمی دونستم دارم می افتم توی چاه

  2. حامی می گوید

   لایک داشت

 4. مهران می گوید

  سلام پس نیروهای پیمانکار محلی چی

 5. مسیح می گوید

  پدرم عاشق خدا بود و خیلی زود به معشوقش پیوست .
  سردبیر جان . عزیز برادر ما موقعی که فهمیدیم پول چیه و از کجا بدست میاد سرپرست خانواده شدیم تا به الان .
  داستان این بی پدری هنوز ما رو میازارد نه جانبازی نه ایثارگری بلکه شهید زندگی و با جان دادنش جان ما رو دارن ادارات میگیرن فقط کار کار کار تا دم مرگ برایشون کار کنیم .

 6. تبریزی می گوید

  سلام
  از اینکه چند نفر بالاخره تعین تکلیف می شوند خوشحال و خرسندیم، ولی آیا این نفرات از طریق آکهی استخدام به شرکت آمده بودند و یا از طریق آزمون کتبی با چندین نفر رقابت کرده اند، حتما که نه.
  پس اینها فقط بچه های خودشان و یا آشناهای خودشان را بکار گرفته اند .
  این یعنی آخر بی عدالتی ، آخر بی انصافی ، آخر پارتی بازی و……
  این کار هیچ توجیهه اخلاقی و انسانی ندارد مگر اینکه این موقعیت در اختیار همه جوانان ایران زمین قرار بگیرد.

  1. احمد می گوید

   کاپیتولاسیون نوین !!!

 7. سیدمهدی حسینی می گوید

  سلام و خداقوت سردبیر محترم
  ببخشید سوالی داشتم
  منطور از فاز اول و فازهای بعدی چه می باشد؟
  در فازهای بعدی من که پدرم 4 ماه جبهه دارد شامل بنده می شود یا خیر؟
  یا مختص کسانی هست که 6 ماه پدرشان جبهه دارد
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. ناشناس می گوید

   تبریزی اگه خودت جزو این افراد بودی بازم میگفتی بی عدالتی ؟؟؟
   این قانون مجلس برای امید دادن و تحسین ایثارگران هست که بدانند کسی که برا کشورش ایثار میکنه کشورش هم براش ایثار میکنه . مخابرات هم یه شرکت که مثل همه شرکتهای دیگه از قانون تصویب شده مجلس تبعیت میکنه. افتاد ؟ به جا این حرفهای خاله زنکی خوشحال باش دوستانت سر و سامون میگیرن. پس ایثار به چی میگن ؟؟؟ هی هم آزمون آزمون نکن اونهایی که آزمون دادن هم آنچنان سوادی نداشتند.

  2. ناشناس می گوید

   سلام.فقط ۶ ماه به بالا جز،طرح تبدیل وضعیت هستند.

 8. Reza می گوید

  سلام،
  این سردبیر احتمالا بچه اش جزو طرح ایثارگری هست ، چون قدیم هر طرحی برای ما می اومد چوب لای چرخ میذاشت، ولی این بی عدالتی رو کاملا موافق هست

  1. ناشناس می گوید

   احسنت برادر

  2. حامی می گوید

   قانون مجلس و دولته عزیزم. سردبیر و بالاتر از اون هم نمیتونن چوب لاچرخش بزارن

  3. اوای شادیاخ می گوید

   واقعا سخن زدی
   بیاین منصفانه قضاوت کنیم و حرفی نزنیم که خودمون هم قبول نداریم.
   همه چه ایثارگر وچه غیر ایثارگر با هم اومدن و فرقی با هم ندارن.حالا لطف خدا دریچه ای باز شده تا ایثارگران به حقشون برسن.دعا کنیم خدا برای همه درست کنه و زن و بچه همه خوشحال بشن.

 9. فرهاد می گوید

  با سلام،
  صحت تخلف ها رو کی برسی میکنه،
  تعداد زیادی از همکاران پدرشون ۲ ماه جبهه داشتند و با پارتی بازی ۶ ماه بهش اضافه کردند،،،
  تکلیف با سابقه ها رو که سالها خاک اداره رو خوردند کی معلوم میکنه؟؟؟؟

  1. میثم می گوید

   سلام خدمت شما همکار عزیز
   ناراحت نباش من چندماه قبل به همکاران درهمینجا متذکر شدم دنبال پارتی بازی ورابطه بازی نباشن که 3یا4ماه را تبدیل به6 ماه کنندچون کسی که مدرک ومستندات داشته باشه 6ماه برایش تائیدمیشه امااگرهمکاران عزیزی با رابطه بازی گواهی 6ماه جبهه را گرفتنددرآینده متوجه می شوندکه مرتکب چه اشتباه بزرگی شده اند.وگرنه من خودم سابقه3ماه جبهه دارم وبا رابطه بازی به راحتی میتونم به6ماه تبدیلش کنم اما ارزشش را نداردچون بعدا” حتی بعداز استعلام از مراجع صادر کننده گواهی قرارهست به این افرادپاتک زده شودهرچنددستگاههای نظارتی درسطح کشوردرحال بررسی موضوع وجمع بندی دراین زمینه هستندفعلا”بماند.

   1. رساگو می گوید

    ایاحقوقی که از جعل سند ،میگیرند ،حلال است.البته ..

 10. فرزند جانباز می گوید

  سر دبیر جان سلام
  جویا نشدید که ما نیرو های شرکتی هم شاملمون میشه یا نه ؟

 11. ایثارگر می گوید

  دنیای بی عدالتی در کشور

 12. دل پر درد می گوید

  گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل . سهمیه ها تمامی ندارد تبعیض انتها ندارد پس از ۲۰ سال کار تخصصی هنوز حداقل بگیر شرکتی هستیم . مخابرات با این کار فاتحه ما را خواند. ۲۰ سال تبعیض را تحمل کردیم به امیدی نه اینکه چنین روزی را ببینیم . فقط در نظر داشته باشید از سال ۹۹ تا کنون چند نفر از طریق بنیادهای مورد حمایت جذب مخابرات شده اند . اگر آقای سردبیر آمار منتشر کنی به این نتیجه میرسی این حرکت حساب شده بوده . ولی با عقل جور در نمیاد همش مخابرات کاسه چه کنم گدایی دستش گرفته که چی . دیگر شب و روز را هم باور ندارم چه رسد به حرف و عمل مدیران . شایسته سالاری و عدالت در مخابرات موج میزند. نیروهارا به دو دسته خودی و غیر خودی تقسیم کرده اند این عاقبت خوشی ندارد . عدالت این بود آزمونی گرفته شود سنوات و شرایط علمی لحاظ شود امتیاز خانواده شهدا لحاظ گردد. این کار عین قلدری است . خدا از باعث و بانیش نگذرد . شراط امروز ما اسارت و بردگی بدست خودیست نه بیگانه .من از بیگانگان هرگز ننالم که هر چه کرد آن آشنا کرد.

  1. شسکامی می گوید

   پدر شما هم میرفت جبهه سهیمه میگرفتید الان چرا ناراحتی؟؟؟
   تا حالا پدرت به خاطر اثرات روحی و روانی جنگ قرص مصرف کرده؟؟؟پدرت رو ویلچر نشسته یا شب تا صبح فقط صرفه کرده؟؟؟
   اینا جزئی از زندگی پدر من هست ندانسته قضاوت میکنید ‌قطعا خدا جواب امثال شما را خواهد داد

 13. خدمات اولی می گوید

  پدرم ۴۸ماه جبهه داره ولی فوق دیپلمم پس ما چطور میشیم سردبیر جان

  1. ناشناس می گوید

   در فاز دوم شامل مدارک زیر لیسانس میشه

 14. خدمات اول می گوید

  پس کی نوبت ما میشه پدر ما ه حین ماموریت در صانحه تصادف جونشو از دست داد کارمند رسمی وزارتی مخابرات بودن طبق مصوبه هیت وزیران در سال ۸۸ دوماه قبل از خصوصی سازی موضوع استخدام فرزندان شاغلین در دستگاهای اجرایی که درحین انجام وظیفه در صانحه منجر به فوت شدن اقدام شوو و ابلاغ شد ولی برا ما انجام ندان حالا با سابقه ی ۱۷ سال و مدرک لیسانس مرتبط همچنان باید ارزوی رسمی شدن رو به خاطرات بسپاریم هیچ وقت این ظلمی که مدیران ان زمان در حق فرزندان همکار که شرایط بنده رو داشتن و انجام ندان و نمیبخشم و میسپارمشون به دست عدل الهی بخاطر منافاتی که برای مدیران داشت اینکارو نکردن ظلم پایدتر نیست این مدیرانم فعلی دیر یا زود میرن جاشنو یکی دیگه میگیره چه بسا واقع بینانه فکر کنن و کاری برا ما بکنن چه حق ماست مثل فرزندان ایثارگر و شهدا چون پدر بنده هم مخابراتی بود هم بخاطر مخابرات جونشو از دست داد با کلی مستندات و تاییدیه مدیر وقت ان زمان و هیت مدیره وقت ان زمان و تاییده ی امور استخدامی کشوری و خیلی مستندات دیگه و صورتجلسه ایی که پدر بنده در حین ماوریت در صانحه جونشو از دست داد چه طوری میخوان این حق الناس و بی تفاوت ازش بگذرن از مدیران عامل مخابرات اقای سلطانی . محمودزاده و اقای فرقانی و احدی مدیر کل حقوقی میخوام کمکم کنن تا به حق قانونی خودم برسم این دنیا ابدی نیست همه ما باید یه روزی بریم از این دنیا چه بسا سبک بال بریم انقد دنبال منافع شخصی خود و جایگاه خود نباشیم و مانع زنی نکنیم حقو به حقدار بدیم خواهشا اینو منتشر کنید چون جز شما کسی نیست صدای مارو به مدیران برسونن ممنون و سپاسگذارم .

 15. خدمات اولی ازیاسوج می گوید

  مرحله دوم هم شامل نیروهای زیر لیسانس هستش

 16. لطفی می گوید

  ۴۰ ساله مملکت اینجوری اداره میشه،کسی که تو طرح ایثار گری نیست و تخصص داره و بالاترین مدرک تحصیلی داره تو این مملکت میسوزه و نابود میشه تو این مملکت تحصیل و تخصص جایی نداره باید خانواده ی ایثار گر باشی تا کارت راه بیوفته

  1. شسکامی می گوید

   بنده تا الان نمیدونستم اینقدر همکار حسود و بخیل داریم واقعا متاسفم برای خودم که این چنین افرادی همکار ما شدند به جای تبریک و موفقیت نمک به زخم دیگران میپاشن و فقط قضاوت نا به جا می‌کنند انگار فقط اینها تخصص دارند بقیه بی سواد هستند دوست عزیز قطعا ۹۰ درصد نیروهای شرکتی مخابرات با پارتی بازی وارد شده اند و تخصص چندانی ندارند لطفا از حرف های حسادت گونه و خاله زنکی پرهیز کنید

 17. مهدی می گوید

  با سلام
  جناب سردبیر
  از طرح سامان دهی نیروهای شرکتی چه خبر؟
  آیا مخابرات هم جزو طرح هست یا نه؟

 18. مریم می گوید

  مبارک باشه . از مخالفان بودم قبلا. پدرها دهه 1330_1340 براشون احترام قائل هستم . هزار بار بیشتر احترام پدرهاتون داشته باشید . من جای شما بودم نمیگذاشتم یه ذره هم ناراحت و نگران باشه. بعد خدا اینو بدونید خیلی خیلی بیشتر از بقیه مدیون پدرهاتون هستید.

  1. شرکتی ناامید از آمل می گوید

   بسیار متن مناسبی در این خصوص نوشتید

  2. علیرضا می گوید

   مبارک نیروهای شرکتی شسکام و خدمات اول

   ظاهرا که ایثارگران مابقی شرکتها برای مخابرات هیچ اهمیتی ندارند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.