مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما
محرم عاشورا

توضیح یک خبر – تعداد مشمولین طرح ایثارگری

مخابرات ما- خبر قبلی مبنی بر اعلام تعداد ایثارگران شبهه ایجاد کرد.

مخابرات ما- خبرهای اعلامی در مخابرات ما مبنای واقعی دارد و در هر لحظه آماده پاسخگویی برای آن هستیم.از جمله خبر قبلی ما که در آن نوشته بودیم تعداد مشمولین طرح ایثارگری حدود 5000 نفر خواهد بود توضیح کافی دارد.

پیش از هر توضیحی از همه خوانندگان میخواهیم عینک خاص بینش خود را از چشم بردارند و در لابلای کلمات خبرها دنبال اشکال نگردند.

اما در مورد خبر …

تا این لحظه و ثبت نامی های رسمی، تعداد ایثارگران مشمول طرح اخیر، 3600 نفر است. پس از اعلام قبلی، تعداد دیگری به مرور توانسته اند مدارک خود را کامل و ارسال کنند. تعداد این افراد در کشور به هزار نفر می رسد.

اما قطعا تعداد دیگری هم هستند که از این پس مدارک خود را می آورند.فراموش نکنید که هنوز گستره اجرای طرح بطور روشن و شفاف معلوم نیست لذا قطعا افراد جدیدی هم مشمول خواهند بود.با این وجود انتظار می رود در نهایت این طرح به 5000 نفر برسد.آینده در مورد این خبر قضاورت خواهد کرد.

اما افرادی که پیش از این بطور رسمی و همراه با شرکتهای خود مدارم تحویل داده اند، 3600 نغر بوده است.

************

پی نویس خبر – ساعتی بعد – پس از نوشتن این خبر کامنت زیر ددستمان رسید که به نظر می رسد از آمار دقیق مطلع باشد بخوانید: “سردبیر عزیز  تمام نفراتی که شامل میشه فقط ۳۲۶۰ نفر هستند که مورد تایید و قانون شاملشون میشه من از واحد ایثارگران مخابرات ایران اطلاعات دقیق دارم”

از ایشان سپاسگزاریم.

 

 

81 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  شامل نیروهای قراردادی هم میشه؟

 2. حمید می گوید

  شما که حساب بلدی حساب درآمد مکالمات و اینترنت فقط استان خودت را که بدی میبینی سر به فلک میکشه .خرج دستگاهاش هم فقط مصرف برق هست دیگه چه خرجی داره؟که حقوق نتونه بده
  التماس تفکر مسیح جان

 3. ناشناس می گوید

  این تعداد درکل کشور و کل سازمانها 3600نفر میباشد نه در مخابرات. لطفا ایثارگرانم نمیخواد ناز دیگر شرکتی ها را بکشند که پدران ما سختی کشیدند و غیره . مگر باید بشما ثابت کنند ؟ . این یک مصوبه در راستای تکریم این قشر ست که 40ساله داره اجرا میشه .

 4. خصوصی می گوید

  اگه به ایثارگرها میخوان امتیاز بدن که تا به حال هم کلی در طول این سال ها دادن و نوش جانشون . اما چرا به فرزندان و اقوام و همسایه … ! حالا فرزند شهید و فرزند جانباز اعصاب و روان بحثش جداس و حقشونه که هرجایی استخدام بشه . اما فرزندی که پدرش 6 ماه رفته جبهه ایا درسته که استخدام بشه و تبعیض قایل بشن بین نیروهایی که توی یه شرایط 15 تا 20 سال پیش گزینتش شدن واسه مخابرات ؟!

 5. مخابرات می گوید

  هر جای دنیا امتیاز به صورت خدمات و مالی هست . اما ما دهه 50 و 60 ها همیشه از کنکور گرفته تا استخدام باید بریم پشت سر ایثارگرها . امتیاز باید به صورتی داده شود که حق دیگیران ضایع نشود . این چه عدالتی هست .

 6. مسیح می گوید

  این مبلغ به اضافه مزایا و هزینه های جانبی، حداقل هر نفر ۱۵ میلیون یعنی ماهیانه ۳۰ میلیارد هزینه اضافه بر گردن مخابرات ! حالا خودتون محاسبه کنید از کدوم منبع ؟ همین الان مخابرات در …..
  دوست عزیز دارن تو بودجه 1401 ردیف بودجه میگیرن و مثل کارکنان رسمی دیگه جزو هزینه های کل بودجه بندی کشور میباشند .
  همه چیز را به گردن خدا بیاندازید …

  1. بانو می گوید

   مخابرات بدون دریافت بودجه اجرا نمیکنه شما اصلا بد به دل خودت راه نده همکار عزیز

 7. sara می گوید

  سردبیر جان فقط بگید از کی شروع میشه ابلاغ و آیا حقوق دریافتی مشخصه؟!

 8. میزان می گوید

  ۵۰۰۰ نفر ! نه اصلا ۲۰۰۰ نفر در نظر بگیریم ! حداقل حقوقشون می بایست ۲ یا ۳ برابر بشه ! اگر ۲ برابر در نظر بگیریم ، یعنی تقریبا ۱۰ میلیون و این مبلغ به اضافه مزایا و هزینه های جانبی، حداقل هر نفر ۱۵ میلیون یعنی ماهیانه ۳۰ میلیارد هزینه اضافه بر گردن مخابرات ! حالا خودتون محاسبه کنید از کدوم منبع ؟ همین الان مخابرات در هزینه هاش مونده ! در ثانی پس حق سایر عزیزان شرکتی که سالها توی مخابرات کار کردند و از این امتیاز برخوردار نیستند چی میشه ! ؟ آیا این طرح از اساس بی عدالتی نیست ؟

  1. ناشناس می گوید

   مگه شما روزی میدی ؟؟؟ عزیز ! دفتر پخش هزینه های مردم دست شماست ؟؟

  2. ناشناس می گوید

   روزاول بشمای شرکتی قول استخدام رسمی نداده بودند که !!بعدم برادر محاسبه ت اشتباه ست و بر اساس مدرک هیچوقت جمع و تفریق شما درست از آب درنخواهد آمد شما ناراحت نباش

 9. احمد می گوید

  کی اجرا میشه ..سپاس

 10. عباس می گوید

  سلام. اگر بخواهند این 5000 هزار نفر را رسمی کنند ، ماهیانه حداقل حدود 50 میلیارد تومان بیشتر هزینه کنند.سالانه 600 میلیارد تومان.حالا کل بودجه ای که مجلس بدون کار کارشناسی برای تمام ادارات دولتی تعیین کرده همین مقدار 600 میلیارد تومان هست.یعنی یه مخابرات اندازه تمام ادارات دولتی هزینه داشته برای طرح. این از مجلس….. ما. (بماند از هزینه های بیمه تکمیلی متنوع و خواربار مادام العمر و پاداش های پایان خدمت آنچنانی و …). این مبلغ را مخابرات از کجا بیاورد. مجبور است که دست در جیب مشترکین بکند.وقتی طرح اجرا بشه چه اتفاقی می افتد .امید در بقیه کارکنان از بین می رود و آنها هم مدعی می شوند و در دور و تسلسل می افتد و باعث استهلاک بیش از پیش مخابرات می شود. در نهایت دود آن اول در چشم مردم و در مرحله بعد از آن مخابرات را درگیر خواهد کرد. شرکتی که تفرقه و بی عدالتی در آن نهایت خود را داشته و هر روز را به سختی می گذراند.

 11. ناشناس می گوید

  دیگران را اگر از ما خبری نیست چه غم
  نازنینا ، تو چرا بی خبر از ما شده ای ؟
  سردبیرا تو بگو ؛ آیا ناامه اش (ابلاغیه) نیامد ؟؟؟

 12. رسمی بازنشسته می گوید

  مخابرات چند ساله حق و حقوق ایثارگران رسمیو بازنشسته اش رو نمیده خیلی به این حرفها امید نبندید
  تفویض اختیار رو بد معنا کردی سر دبیر
  برای این همکاران یهوو نوشتی رسمی
  برداشت عجولانه از دادن اختیار به هیات مدیره !!!!

  سازمان تنظیم مقررات هم عجب رو دستی زد

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   شما معنی کنید؟

  2. ناشناس می گوید

   . آقای عزیز شما خرتون از پل گذشته. برای بنده امنیت شغلی بیشتر از مبالغی که شما میفرمایید ارزش داره.

  3. ناشناس می گوید

   تنظیم مقررات وقتی در بخش دولتی موند حق و حقوق کارکنانش را اندازه بخش خصوصی کرد، از اون طرف با یک سهام کارکنان را گول زدند. ودر حاشیه امن برای خودش فرمانروایی میکنه نه درگیر سود وزیانه و نه دغدغه ای داره .

 13. فرزند ایثارگر می گوید

  در گواهی ایثارگری باید ذکر بشه حضور در حبهه های حق علیه باطل و حضور در عملیات جنگ تحمیلی

  و کسی که شغلش نظامی و ارتشی بوده مورد قبول نیست

  1. ناشناس می گوید

   معلومه خیلی این قانون مطالعه کردی که هیچی ازش نمیدونی

 14. مریم می گوید

  من خودم اومدم چرا جمع میبندی. مگه همه توی این مملکت پارتی دارند؟؟؟؟ کافر همه را به کیش خود پندارد

 15. منطق می گوید

  به امید روزی که تمامی نیروهای شرکتی ، نه فقط ایثار گر و فرزندان ایثارگر و… که به عناوین مختلف جذب می شوند . همگی بر اساس شایسته سالاری در گروههای مختلف شغلی در مخابرات بصورت کارمند رسمی بکار گرفته شوند چون بسیارند نیروهایی که عمر بالای بیست سال را در مخابرات سپری کردند و شرایط ایثارگری شامل حالشان نمی شود در حالی که جوانی خود را وقف مخابرات کردند به امید فردایی بهتر برای تمامی نیروهای شرکتی.

 16. شرکتی می گوید

  دوستان شرکتی و غیر ایثارگر لطفا تا با کفش کسی راه نرفتید قضاوت نکنید اون شخص رو

  تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی حداقل کاری است که در حق اینا انجام میشه
  تو تمام دنیا به خانواده های جنگ زده خدمات بهتری داده میشه،حالا اینجا ما با مدارک عالی و سابقه بیش از 15یا 20سال تازه خبری شده
  ضمنا
  نه تو مخابرات بلکه کلیه ادارات در حال انجام هست
  قانون بند د تبصره 20 بودجه 1400رو مطالعه بفرمایید

  1. حرف حق می گوید

   دوست عزیز توی همه کشورها امتیازاتی به خانواده های جنگ زده میدن اما کمک مالی . نه اینکه تبعیض قایل بشن بین افرادی که 15 تا 20 سال با یک شرایط وارد مخابرات شدند و الان بعد از این همه سال بخوان توی روز روشن با 6 ماه جبهه تبیعض قایل بشن . حالا بابای ما در قید حیات نبوده ایا ما مقصریم ؟ یا خیلی های دیگه که برا خدا رفتن جنگیدن و هیچ وقت دنبال گرفتن امتیاز نبودند .

  2. امیر می گوید

   سلام خدمت سردبیر عزیز و پرتلاش
   دوست گرامی ما که حرفی نداریم مصوبه ای قانون کردن شما هم سودش را میبرید ولی درد ما این است که حداقل آزمونی یا طرحی هم برای ما که بالای 14 سال(قبل از سال 88) با مدرک لیسانس و بالاتر در مخابرات هستیم هم بزارند تا حق ما هم پایمال نشود. جور و بیداد کند عمر جوانان کوتاه

   ای بزرگان وطن بهر خدا داد کنید

 17. امیدوار می گوید

  سلام وقتتون بخیر،لطف میکنیدبفرمائید چه مدارکی باید ارائه بدن؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   قبلا گفتن و گرفتن و نوشتن.
   از امور اداری بپرسین
   من نمیدونم

 18. حامد می گوید

  سلام.سردبیر عزیز من که پیگیری کردم میگن هنوز ابلاغ نکردن.پس کی ابلاغ میکنند؟؟؟؟؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   شما که الحمدالله اطلاعات دارید و میدونید قدم های بعدی چیه
   صبر کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here