مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

دارو و ویزیت پزشک را آزاد پرداختم!

مخابرات ما- یکی از خوانندگان سایت نوشته است که دارو و ویزیت پزشک را آزاد پرداختم!

مخابرات ما- دوستان مخابرات ما از هر راهی برای ارسال پیام و تصاویر خود استفاده می کنند. یکی از دوستان شرکتی در استان یزد این پیام را همراه با یک تصویر برای ما ارسال کرده است:

… از نیروهای خدمات اول یزد

سلام.الان بچه ۲ ساله ام را بردم دکتر.

بعد از کلی نوبت و منتظر ماندن گفتند شما  اعتبار بیمه ندارید.

این انصاف نیست که حق بیمه بدهیم بعدا ویزیت و دارو را آزاد محاسبه کنیم!

البته قطعا انصاف نیست!

 

14 نظرات
 1. جزغاله شده مخابرات می گوید

  ای کاش مسئولان مخابرات یک کم انسان بودند و فکر مارو هم می کردند ولی افسوس …..

 2. کارگر خدماتی بدبخت می گوید

  سلام :از نیروی خدمات اول اردبیل هستم اون دوستی که گفته حق بیمه واریز شد ه برای دادن آزمایش مراجعه کردم گفتند اعتبار بیمه نداریم آزمایش را آزاد حساب کردند:از تامین اجتماعی اردبیل استعلام گرفتم گفتند حق بیمه اردیبهشت _شهریور _مهر-آبان 1400واریز نشده با اینکه هر ماه ازما حق بیمه کسر میشود .سر دبیر محترم خواهش میکنم شما پیگیر بشید تاشاید حق بیمه رو واریز کنند .ممنون از زحمات شما

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   این 5 ماه اصلا پرداخت نشده
   ولی ماه های دیگه هم نصف و نیمه پرداخت شده!
   بدتر از ایناست
   چشم

 3. حسین می گوید

  سلام
  با عدم واریز به بیمه دارند به زبان بی زبانی میگن تجمع کنید،به انحا مختلف به همین منظور دارند، نا رضایتی درست میکنند،هدفشون از این آب گل آلود کردن ماهی گرفتنه،میخوان از این راه تعرفه ها را زیاد کنند،از بهر جیبهای گشادشون .

 4. مرتضی می گوید

  من بچه ام 24/07/1400 به دنیا اومده. خدمات اول برام 6 روز حق اولاد ریخته اما حق بیمه تکمیلی رو دقیقا مبلغ یکماه یعنی 80 هزار تومان کم کرده ! خیلی جالبه ، وقتی میخوان پرداخت کنن ریز به روز حساب میکنن اما وقتی میخوان کسر کنن دقیقا مبلغ یک ماه رو کسر میکنن !

 5. ایمان می گوید

  نیروی خدماتی ما با دفترچه بیمه به بیمارستان دولتی برای درمان دخترش مراجعه کرده و حدود دو میلیون هزینه کرده چون دفترچه بیمه مخابرات را نپدیرفتند واقعا انصاف نیست که این اقشار ضعیف که به سختی زندگی میگذرانند دغدغه اینگونه هزینه ها را هم داشته باشند

 6. کامران می گوید

  هر ماه دارن پول بیمه و بیمه تکمیلی کم میکنن از ما
  بعد طرف قرارد داد میریم میگن بیمه ملت قراردادش لغو کرده با مخابرات فعلا
  بزارید ۶ ماه بشه بعد پول بیمه ندین
  از ماه اول شما پول ندادین به بیمه
  واقعا مسخره هستش خنده داره

 7. همکار می گوید

  سلام
  واقعاً شرایط سخت هست و قابل درک است اگر گفتار چنین وضعی شده باشید.
  من خودم و خانواده ام تو پیک کرونا ( مرداد ماه ) گرفتار شدیم هر کجا رفتیم شلوغ و بیش از چهار ساعت تو نوبت می ماندیم ( صف دکتر؛ صف داروخانه؛ صف آزمایشگاه؛ سی تی اسکن و تزریق) حالا نوبت بیمه تکمیلی شده که دستور العمل داده که باید دارو بعد از مشخص شدن تست PCR و اسکن ریه در حالت درگیری متوسط و رو به بالا توسط پزشک متخصص دارو تجویز گردیده باشد و تزریقات حتما در بیمارستان و پس از تشکیل پرونده بیمارستانی دارو تزریق شده باشد. که هزینه درمان پرداخت گردد. و هریک از موارد نقص داشته باشد کلا هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود و مدارک عودت داده می شود.
  حالا سوال اینجاست که این دستور العمل از کجا آمده وزارت بهداشت فقط تجویز توسط متخصص را تعیین نموده و تزریق تحت نظارت پزشک چه بیمارستان چه مراکز موقت آن زمان با توجه به همه گیری بیماری
  تجربه خودم که درگیر بیماری بودم و درمان شش نفر از اعضاء خانواده و وابستگان را پیگیری کردم اگر قرار بود فرآیند بیمه تکمیلی را پیگیری می کردیم به همین سادگی از شر بیماری خلاص نمی شدیم. زمان عامل بسیار مهمی در درمان کرونا می باشد. عود کردن و التهابی شدن بیماری در کمتر از نصف روز هم پیشرفت می کند.
  در حال حاضر از بیست میلیون تومان خرج کرد که ۱۷ میلیون هزینه دکتر و بیمارستان شده را بیمه هیچ کدام را تقبل نمی کند و برای هر پرونده یک بهانه ای دارد.

  1. همکار می گوید

   سلام امروز اصلاحیه های در خصوص پرداخت هزینه داروی کرونا آمده است که بسیاری از مشکلات قبلی مرتفع می گردد.

 8. مسعود مازندران می گوید

  مسئولینی که به فکر پر کردن جیب خودشون باشن چه می‌فهمن من و شما چی میکشیم. من و شمایی که تو پیش آمدن وضع موجود هیچ تقصیری نداشتیم

 9. ناشناس می گوید

  سلام چرا بیمه مهر رد شده ولی شهریور واریز نشده؟

 10. ناشناس می گوید

  سلام دوستان پول بیمه ها واریز شده واعتبارتا پایان دی ماه میباشد آنقدر ناشکری نکنید

 11. خدمات اول یزد می گوید

  سلام خانمم بارداره. پول سونوگرافی آزمایش وویزیت را دارم آزاد پرداخت میکنم با داشتن دفترچه بی اعتبار.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   ای خدا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.