مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های خدمات فنی مهندسی صنعت مخابرات آغاز شد

مخابرات ما – صدور گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران توسط اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران آغاز شد.

مخابرات ما ( محمد – پانا) -اولین گواهی رتبه‌بندی احراز صلاحیت شرکت‌های خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران با حضور نماینده اتاق بازرگانی، اعضای هیات مدیره، اعضای حقوقی و حقیقی اتحادیه در یک مراسم ویژه و با حضور عده کثیری از اعضای اتحادیه اهدا شد.

اتحادیه صنعت مخابرات از سال گذشته نسبت به استخراج شاخص‌های ارزیابی صلاحیت رتبه‌بندی شرکت‌های عضو با همکاری چندین مشاور مرتبط اقدام نمود ودر این راستا کارگروهی تشکیل گردید تا فرایندهای ارزیابی را عملیاتی و کنترل کند، پس از ارزیابی‌های صورت پذیرفته ، دو گواهی صلاحیت رتبه بندی از سوی اتحادیه به شرکت های موج آینده فرافن (با رتبه اخذ شده A) و انتقال امواج نوری برنا (با رتبه اخذشده B) اعطا شد.

در این مراسم ثنایی، نایب رئیس اتحادیه ضمن تشکر و قدر دانی از فعالیت‌های شرکت موج آینده فرافن ، گواهی رتبه‌بندی این شرکت را به فریبرز دادگر اهدا کرد. گفتنی است که شرکت موج آینده فرافن در چند سال گذشته با هدف ارائه سرویس یکپارچه سازی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات پایه گذاری و فعالیت های قابل توجهی در راستای خودکفایی محصولات و خدمات بومی داشته است.

جهت‌گیری اصلی شرکت موج آینده فرافن از ابتدا ایجاد یک مجموعه کاملا دانش محور بوده که با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز و همچنین استفاده از تجربیات و سوابق اجرایی موجود، جای خالی شرکت‌های یکپارچه ساز سیستم و سرویس را در پروژه‌های مخابراتی کشور پر نموده است.

در بخش دوم این مراسم ثنایی همچنین ضمن قدردانی از زحمات شرکت امواج نوری برنا گواهی رتبه‌بندی این شرکت را به عطارزادگان اهدا نمود .لازم به توضیح است که شرکت انتقال امواج نوری برنا فعالیت خود را با هدف تولید و فروش و اجرای سیستم های مخابراتی و ارتباطی و حفاظتی مبتنی بر IP و با تمرکز ویژه در طرح های مخابراتی آغاز نموده و این شرکت از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین با تجربه و کارشناسان زبده موفق شده است پروژه های موفق متعددی را به مرحله اجرا درآورد و توانسته است در زمینه اجرای طرح تانوما ( FTTH ) دستاورد فنی رادر کارنامه خود به ثبت برساند.

شایان ذکر است که این رتبه‌بندی در ۴ رتبه A,B,C,D مورد ارزیابی قرارگرقته و شرکت‌های مورد ارزیابی با کسب امتیاز مربوط به هر رتبه ( رتبه A امتیاز ۸۶- ۱۰۰ , رتبه B امتیاز ۷۰- ۸۵ رتبه C امتیاز ۵۶- ۶۹ رتبه D امتیاز ۴۰- ۵۵ در آن رتبه مربوطه قرار خواهند گرفت. اتحادیه قصد دارد که تا پایان سال ۹۹ نسبت به اریابی خداقل ۱۰۰ شرکت اقدام‌های لازم را به عمل آورده و گواهی رتبه بندب مذکور را صادر کنند.

گواهی ارزیابی و رتبه‌بندی صلاحیت صادر شده به استناد بند ۳ ماده ۸ اساسنامه اتحادیه مبنی بر ارزیابی و صدور مجوزهای مختلف فعالیت در زمینه ارایه خدمات فنی مهندسی ، توسعه محصولات و خدمات در زمینه‌های مختلف ارتباطات و فن آوری اطلاعات به کلیه متقاضیان ذیصلاح بوده است.

***

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here