مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شرکت های شسکام و خدمات اول منحل نمی شود.

مخابرات ما- اگر قرار است کسی نگران شود خبرهای اطراف کافی است نمیدانم چرا شایعات نادرست تقویت می شود.

 

مخابرات ما- امروز در شایعات خواندیم دو شرکت شسکام و خدمات اول مخابرات  توسط مهندس صدری مدیر عامل شرکت مخابرات ایران منحل می شود.این شایعه بر اساس خبرهای واقعی نیست.

شرکت شسکام، یعنی شرکت سرمایه گذاری کارکنان شرکت مخابرات ایران، همینطور شرکت خدمات اول هم برای خودش سرمایه گذارانی دارد. لذا مدیر عامل از نظر قانونی نمی تواند این شرکتها را منحل کند.

در شبکه های اجتماعی مهندس صدری، صراحتا به این موضوع اشاره کرده است. او در پاسخ به سوالی که در مورد انحلال دو شرکت خدمات اول و شسکام پرسیده شده نوشته است این شایعه اصلا صحت ندارد.

تنها خبری که صحت دارد این است که به این دو شرکت گفته شده نباید فقط به مخابرات متکی باشند بلکه باید از شرکتها و موسسات دیگر نیز کار بگیرند.

موضوع دوم این است که امور پیمانکاری مخابرات از این پس بصورت مناقصه ای برگزار می شود.یعنی همه شرکتها می توانند در مناقصه شرکت کنند.

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام جناب سردبیر تورو خدا بگو تکلیف شسکام چی شد

 2. شرکتی خدمات اول می گوید

  آقای صدری یه حرف راست در مورد شرکتی ها زدی؟؟!!!
  چرا اینقدر این قشر ضعیف رو عذاب میدی ۲ سال دیگه میری جزء نفرین چیزی نمیمونه واست،
  واسه یه بار یه لحظه ام شده مثله شهید سلیمانی باش به قولی که دادی عمل کن
  آقای سردبیر شما هم میتونی با مطالبی که میزنی اینو از آقای صدری بخوای پاسخگو باشه شما کاری کن دعای خیر پشت سرت باشه

 3. ناشناس می گوید

  منظور از همه شرکت ها…. پیمانکاران محلی راهم شامل می شود؟

 4. ناشناس می گوید

  با سلام خدمت سر دبیر محترم وکلیه همکاران شرکتی.مخابرات هر کاری میکنه که حق کارگر رو نده لازم باشه هر دو شرکت را منحل میکنه تا کارگران به حق خود نرسند فقط ما دراین ۲۰سال خدمت شعار زیاد دیدیم ولی عمل کم .وهرچیزی تصویب شده به ضرر کارگر

 5. ناشناس می گوید

  جناب سردبیر کدوم حرف صدری در مورد نیروهای شرکتی و مسایل مربوط به شرکتیها راست بوده که این دومیش باشه .شما یک دونشو بگو با دلیل و مدرک

 6. ناشناس می گوید

  بله راس میگن جناب مهندس صدری شرکت منحل نشده ولی محدودیت تر شده تو مخابرات اونم بخاطر اونکه مخابرات رازی نیس طرح طبقه بندی اجرا بشه چون‌ اونجوری مجبوره به نیروهای شسکام و تی سی تی وان طبقه رو اجرا کنه باید پول بیشتری هزینه کنه و چون‌ عدالت اجرا نمیشه نمیخوان ما به حق حقوق خودمون برسیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: