مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شما نوشته اید- صندوق ۶ درصد و وامش؛ بازنشستگان می خواهند.

مخابرات ما- صندوق ۶ درصد، صندوق پس انداز کارکنان است! اما حالا پولش نیست! آنها هم که پول پس انداز کارکنان را هزینه کرده اند دیگر نیستند!

از این وقایع بسیار است.

اما حالا باید مهندس صدری به هر شکل ممکن پاسخش را بدهد….. راه دیگری هم هست؟ …. گناه این بازنشسته و اعتمادش برای پسانداز به سیستم دولتی -در زمان کارمندیش-  چیست؟

همکار بازنشسته

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ در ۳:۴۲ ق.ظ

آقای صدری اعلام کردند هر تاخیری در پرداخت مطالبات بازنشستگان ۱۳۹۷ باید سودش هم متناسب پرداخت شود. الان حدود یکسال است پول صندوق شش درصد و وام ان میانگین پنجاه تا شصت میلیون تومان ۴۴۰۰ بازنشسته ۱۳۹۷ نزد مخابرات مانده و پرداخت نشده و در بخشنامه سال گذشته بر آن تاکید و تعهد شرکت شده لطف کنند حق بازنشستگان را با سودش محاسبه پرداخت کنند.

لطفا به این تصویر دقت کنید.مربوط است به یکی از جلسات اعتراضی بازنشستگان در حضور مدیر عامل شرکت مخابرات ایران.مردی که امروز به همه مطالبات باید پاسخ دهد.

گاهی با خودم فکر می کنم دیگران فقط گفتند “نه” و رفتند. شاید برای او هم بهتر بود مانند اسلافش رفتار کند.اما نکرد.

اما این راه جدید مدیر عامل، باید به سرزمین “اجرا” منتهی شود وگرنه در بیراهه می مانیم.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. همکار بازنشسته می گوید

  دلیل نبود افراد قبل توجیه بی قانونی نمیشود.

 2. همکار بازنشسته می گوید

  جناب سردبیر اینکه گذشتگان رفتند و چیکار کردند به ما مربوط نیست ما ۴۴۰۰ نفر بازنشسته ۱۳۹۷با بخشنامه این هیئت مدیره و مدیر عامل رفتیم و اصل بخشنامه موجود و بنده آنرا کتبا دارم تعهد داده اند و مکتوب به موارد مختلف از جمله سنوات و تشویقی مرخصی ها و صندوق و متعلقات اشاره شده. جای توجیه هم ندارد ندهند با مدارک مستدل و کتبی مجبور به کارهای دیگر و شکایت میشویم.پول پرداختی آنها را پس میدهیم بر می گردیم شرکت. خلف وعده معنا ندارد.!!!!!

 3. شش درصد می گوید

  سلام برسردبیرمحترم وبازنشستگان شرکت مخابرات من میگم احتمالا آن زمانهای قدیم بوده یک چیزی بنام جعبه یاسبد یاصندوق کارمندان ودبعضی ازشهرها دربعضی محله هاخانم های خانه داریک پولی راجمع میکردندوقرعه کشی یاکسی که نیازمندبودبه فردعضووام میدادندومیگفتند من ازصندوق وام گرفتم آقاالان صندوقی وجودنداردیک عددرقم دیجیتالی توکامپیوترنوشته شده هی این رقم جابجامیشودوالان یک عده ازآقایان مالی به آن دسترسی دارند. الان درفیش کارکنان رسمی نوشته ۶درصدپس انداز۳۰ میلیون این پول کجاست کدام بانک .

 4. ناشناس می گوید

  با سلام خدمت سردبیر
  حرف اول و آخر مدیران این است
  کارمندان کاشتند و ما خوردیم
  ما می خوریم و کارمندان بکارند
  بازنشسته ۹۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: