مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

دیدار اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با دکتر علی لاریجانی

اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، دیروز، شنبه، ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸ با دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند
مخابرات ما
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دیروز، شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۸، دکتر صفری، رییس و اعضای هیات مدیره و مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت به منظور ارائه گزارش عملکرد سال جاری با دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر لاریجانی، در این دیدار به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور اشاره کرد و افزود: در شرایط فعلی، کشور در تنگنای اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه می باشد، لذا دستگاه های خدمات رسان به مردم باید با بکارگیری روشهای مطلوب و مناسب، بهترین خدمات را با تعرفه های عادلانه به مردم ارائه دهند.

وی در ادامه سخنان خود، شرکت مخابرات ایران را، بخش حاکمیتی دانست و خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی شود و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند.

در ادامه این دیدار، دکتر صفری، رییس  هیات مدیره و مهندس سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گزارشی از روند ارایه خدمات و توضیحاتی درخصوص عملکرد، هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های پیش‌روی و همچنین وضعیت نیروی انسانی شرکت ارائه کردند.

ممکن است دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. مسیح می گوید

    لاریجانی در جواب یک نیروی شرکتی معترض به وضعیت موجود: شرکت پیمانکار شمارو بیمه کرده ؟ باز خدارو شکر

  2. زنبور می گوید

    پاداش شش ماهه دوم ۹۷ و شش ماه اول ۹۷ خسته شدیم کی پرداخت میشه جناب آقای لاریجانی؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: