مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شرکت مخابرات ایران تندیس برند محبوب کشور را کسب کرد

شرکت مخابرات ایران در ششمین دوره جشنواره برند محبوب کشور، پس از طی مراحل نظرسنجی، تندیس زرین “برند محبوب ایرانی” را دریافت کرد.
مخابرات ما
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسم پایانی ششمین دوره جشنواره برند محبوب کشور، که دوشنبه ۲۲ مهرماه ۱۳۹۸ با حضوراساتید شناخته شده حوزه برند برگزار شد، شرکت مخابرات ایران پس از انجام بزرگ ترین تحقیقات برندینگ کشور و نظرسنجی گسترده ملی که از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه تا ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ در ۱۵۲ گروه کالا و خدمات و باحضور بیش از ۳۶۰۰ برند برگزار شد، در جایگاه برند محبوب کشور قرارگرفت.
بر اساس این گزارش در ششمین دوره جشنواره برند محبوب کشور که با هدف کلیدی ارتقای جایگاه برند مبتنی بر رای و نظر مصرف کنندگان، برگزار می شود، بیش از دو میلیون و پانصد هزار رای مردمی جمع آوری شد که مبنای انتخاب برندهای محبوب قرار گرفته است.
جشنواره برند محبوب به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد.
بر اساس شعار این جشنواره، برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف کنندگان دریافت می نمایند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید.
از سوی دیگر، این رویداد با برگزاری مستمر و سالیانه، به دنبال شکل دهی به جامعه هواداران برندهای ایرانی می باشد تا با تعیین میزان و چگونگی توصیه گری انتخاب برندهای فعال در بازار، زمینه مناسبی را برای کمک به تصمیم گیری و خرید مصرف کنندگان ایرانی فراهم آورد.
ممکن است دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  سلام اجرای غلط و‌نادرست و تفسیر به رای اصل ۴۴ قانون اساسی و‌واگذاری بنگاههای اقتصادی خدمتگذار همانند شرکت‌مخابرات و ظللم وسیعی که در حق کارکنان خدوم مخابرات اعمال و‌شرکت های خصولتی را مو‌جب گردید و‌تلاشهای بی نتیجه برای احقاق حقوق وضعیت روانی را به حدی رسانده کن پیاز به‌مداخله عقلای اجتماع برای اصلاح و ساماندهی این وضعیت می باشد هر از چند گاهی برخی دم از باز گرداندن بخش تلفن ثابت به دولت می زنند ولی گویی از این دودکش دود سفید بیرون نمی اید .امروز پتانسیل و انرژی کارکنان مومن و‌ خادم شرکت مخابرات ایران با برنامه های غلط به تحلیل رفتن و دیگر رمق و انرژی چندانی در خویش احساس نمی کنند گویی بعد از سالها ترک میدان را به هر چیز ترجیح می دهند .خطر سکوت و سکون تمام لایه های شرکت را فرا گرفته است .

 2. ناشناس می گوید

  نه خیر آقا! اشتباه فرمودید ! شرکت مخابرات ایران تندیس برند محبوبیت را کسب نکرد !
  بلکه تندیس تنفر عمومی کارگران بیچاره و زن وبچه بی گناه آنان را کسب کرد(( که محتاج نان شب مانده اند.))
  مگه از حضرات معصومین علیهم السلام نشنیده اید که فرمودند : حقیقت را بگویید اگرچه به ضررشما باشد .

 3. ناشناس می گوید

  سردبیر محترم
  چرا صحبتهای وزیر محترم ارتباطات وفناوری اطلاعات را در مورد مخابرات (داکت -سیم مسی -وحق وحقوق بازنشستگان ) را انعکاس نمیدهید ؟؟؟؟؟
  برای اینکه به ضرر سهامدار عمده است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. ناشناس می گوید

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد دوباره از نحوه خصوصی‌سازی و واگذاری شرکت مخابرات تأکید کرد: به جد اعتقاد داریم باید داکت و سیم مسی به عرصه دولت برگردد و به‌عنوان یک انفال عمومی مورد استفاده و رقابت همه قرار گیرد.

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در همایش رونمایی رسمی از پروانه فعالیت اولین اپراتور خصوصی پست ایران (پست اول) حضور پیدا کرد و در ابتدای سخنانش با اشاره به تعارفات کرباسیان مدیرعامل «پست اول» مبنی بر اینکه نمی‌خواهیم رقیب پست باشیم گفت: روز اول تولد پست اول می‌گویید نمی‌خواهید‌ با پست رقابت کنید و دنبال این موضوع نیستید؟ اتفاقاً باید از همین روز اول به دنبال رقابت با شرکت پست باشید و بر این مسئله تأکید کنید که تصمیم دارید بازار پست را از آن خود کنید و خدمات بهتری به مردم ارائه دهید.

  وی افزود: اصلاً نگرانی نداشته باشید، ‌شرکت پست اصلاً رقیب شما نیست، این شرکت تنها یکسری وظایف حاکمیتی بر عهده دارد، شرکت «پست اول» هم بنا بر یک تدبیر برای سپردن امور مردم به دست مردم در راستای سیاست‌های اصل ۴۴ به دنیا آمده، امروز شما پروانه فعالیت دارید و یک شرکت اقتصادی هستید و می‌دانید بازار پست که خودتان هم مقطعی در آن خدمت کرده‌اید، می‌تواند اندازه‌اش خیلی بزرگ‌تر باشد و ما امید داریم که پست اول اقتصاد این بخش را بزرگ کند، تا ما هم یاد بگیریم وظایف خود را را واگذار کنیم و یاد بگیریم تنها رگولاتور (مقررات گذار) خوبی باشیم.

  وزیر ارتباطات ادامه داد: مهم این است که خدمات خوب و باکیفیت به مردم ارائه کنیم و سرویس‌ها در شان مردم باشد. این ارزشمند است. بر همین اساس هم می‌خواهیم با شرکت پست و سایر رقبا برای تحقق این هدف در این عرصه رقابت کنید.

  آذری جهرمی در ادامه بابیان اینکه «البته نمی‌شود پست را آزادسازی کنیم و یا مخابرات را واگذار کنیم و بعد موقع عیان شدن نقص ها از وزیر پرسش شود که چرا در فلان جاده و یا فلان روستا مشکل‌داریم»، گفت: خب با واگذاری‌ها و خصوصی‌سازی‌ها ابزار اعمال مدیریت از وزیر گرفته‌شده و طبیعتاً مقررات و بودجه هم جای دیگری مصوب می‌شود در این شرایط وزیر تنها باید نقش رگولاتوری را ایفا کند.

  وزیر کابینه دولت دوازدهم افزود: البته وقتی هم وزیر می‌خواهد در حوزه رگولاتوری ورود کند و به کمیسیون تنظیم مقررات پیشنهادی ارائه دهد هزار ایراد به آن گرفته می‌شود. بااین‌وجود همان‌طور که عرض کردم ما باید یاد بگیریم رگولاتور خوبی باشیم و یاد بگیریم که رگولاتور با اجراکننده کار متفاوت است و این نکته حائز اهمیتی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

  وی در ادامه با اشاره به بخشی از سخنان رئیس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی در این جلسه مبنی بر اینکه «در واگذاری شرکت مخابرات اشتباهاتی رخ‌داده اما نباید آن را باز کرد» گفت: به نظر من باید این مسئله را باز کرد و مفصل هم درباره آن صحبت کرد که در این واگذاری چه اشتباهی انجام‌گرفته است. اصل خصوصی‌سازی اشتباه نبوده بلکه شیوه واگذاری مخابرات اشتباه بود. با این یادآوری‌ها است که یاد می‌گیریم دیگر چنین اشتباهاتی را تکرار نکنیم.

  وزیر ارتباطات افزود: مشکلات جاری در بازار را باید دید و با کتمان کردن و طرح نکردن آن کارمان پیش نمی‌رود. بایستی فضایی فارغ از دغدغه‌های غیر فنی و غیراصولی برای گفت‌وگو ایجاد شود. ما هر روز با این مشکلات دست به گریبان هستیم. دو سال است که من وزیرم؛ در این دو سال لوایحی را برای تصویب در قانون بودجه و برنامه ششم ارائه کرده‌ایم تا این اشکالاتی که در خصوصی‌سازی شرکت مخابرات به وجود آمده و فضای غیررقابتی که ایجادشده را جبران کنیم.

  آذری جهرمی تأکید کرد: چون تاکنون اشکالات بازگو نشده، مشکلات فقط در حد یک گزاره‌ سیاسی باقی‌مانده است و وقتی در مجلس هم طرح می‌شود در حد گزاره‌ سیاسی باقی می‌ماند.

  وزیر کابینه دولت تدبیر و امید ادامه داد: چرا نباید بگوییم که با خصوصی‌سازی مخابرات در عرصه تلفن ثابت عقب‌گرد داشته‌ایم. چرا نگوییم با خصوصی‌سازی، توسعه FTTH خوب پیش نمی‌رود و ما در توسعه نسل نوین ارتباطات پرسرعت در کشور با مشکل مواجه ایم. چرا نباید بگوییم خصوصی‌سازی چه مشکلاتی برای کسانی که سال‌ها خاک این صنعت در عرصه مخابرات را خورده‌اند و امروز بازنشسته هستند به وجود آورده و چرا نباید در رابطه با مشکلات خصوصی‌سازی و کارگزاران روستایی صحبت کنیم.

  وی در خاتمه تأکید کرد: در بحث خصوصی‌سازی شرکت مخابرات ما به جد اعتقاد داریم که هم باید داکت و سیم مسی به عرصه دولت برگردد و به‌عنوان یک انفال عمومی مورداستفاده و رقابت همه قرار گیرد و هم اینکه در حوزه رگولاتوری ما رگولاتور خوب باشیم.
  (دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: