مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

هیئت مدیره مخابرات ایران، رو بازی کند!

مخابرات ما – سردبیر از ما خواسته است تا زمان بهبودیش خلاصه بنویسیم تا زمان کمتری برای اصلاح صرف کند.ما هم چنین می کنیم.موضوع بهره وری است.

 

مخابرات ما (رسول) – نوع سوال نشان می دهد که اوضاع اصلا بر وفق مراد کارکنان نیست!

در زمانی نه چندان دور، چهار پاداش بهره وری پرداخت می شد.هیئت مدیره مخابرات نیمی از آن را به لطف و مرحمت حذف کرد.آن هم درست زمانی که دلار به چند برابری ریال رسیده بود.

اما حالا حرف ما این است که چرا همان دو فقره بهره وری بموقع داده نمی شود.

بهره وری شش ماهه اول سال ۱۳۹۷ در اواخر زمستان پرداخت می شود و بهره وری شش ماهه دوم تا اینک که شش ماه از سال گذشته نه تنها پرداخت نشده، بلکه امیدی هم به پرداختش نیست.

در این زمان ها شایعات جان می گیرد. مثلا می گویند:

هیئت مدیره می خواهد پاداش بهره وری را حذف کند یا حداقل به یک فقره تقلیل دهد!

این را بپذیریم یا خیر؟

شما بعنوان خواننده این متن، فقط یک دلیل برای رد این شایعه به من نشان بدهید!

وقتی در پرداخت پاداش سال ۹۷، شش هفت ماه تاخیر ایجاد می شود چنین بنظر می رسد که لابد می خواهند حذفش کنند!

.

از هیئت مدیره محترم مخابرات می خواهیم بدون تعارف رو بازی کند!

 

ممکن است دوست داشته باشید
12 نظرات
 1. جاوید می گوید

  سلام برسردبیرمحترم برنامه خصوصی بازی راروشن کنیدومخابرات خصصوصی از کجا شروع واز کجا شروع میشودحال با این سابقه تاریک جفری ساکس در نابودی اقتصادهای کشورهای مختلف در قالب نام های زیبایی چون توسعه پایدار، اعطای وام و «شوک درمانی» و ارتباط ویژه و روشن او با جورج سوروس، وزارت علوم بر چه اساسی او را به عنوان سخنران ویژه برای یک همایش داخلی دعوت می کند؟ آن هم در شرایط جنگ اقتصادی و اوج فشارهای تحریمی آمریکا و غرب علیه ایران در همایشی بنام به «اقتصاد جهانی و تحریم ها»! به راستی جفری ساکس عامل فروپاشی شوروی، چه نسخه هایی برای عبور ایران از تحریم ها دارد یا اینکه قرار است با سرپل های داخلی جریان غرب گرا همان نسخه های پوسیده و شکست خورده شوک درمانی در ایران نیز تئوریزه و اجرایی بشود؟ این امر زمانی خطرناک تر به نظر می رسد که به یاد بیاوریم جفری ساکس در سال ۹۵ نیز به دعوت بعضی مقامات ایرانی در تهران حاضر شد و سند توسعه پایدار ۲۰۳۰ را به ایران آورد و با بعضی مسئولین دیدار داشت. نهایتا اینکه باید روشن شود رابطه جفری ساکس و نسخه های او، با اجرایی کردن مخفیانه سند ۲۰۳۰ یونسکو، توافق‌نامه پاریس و روندهای عجیب، بی ضابطه و افسارگسیخته خصوصی سازی های در کشور و سرکوب کارگران معترض چیست؟

  علیرضا فقیهی راد

  انتهای پیام/

 2. مانیا می گوید

  پس پیام من کو؟!

  دست مریزاد سردبیر جان، قبلا پیامهایی که یکم انتقاد داشت رو هم منتشر می کردید، الان چی شده که فیلتر می کنید؟!!!!

  1. رصدگر می گوید

   سلام دوست من فیلتری در کار نبوده. گفته بودید سردبیر من هم گذاشتم برای سردبیر تا بخونن. ولی خب سرعت خوندنشون یکم کند شده

 3. ناشناس می گوید

  باسلام خدمت سر دبیر عزیز خداقوت آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما از خداوند منان خواستاریم
  به این کار مخابرات که پاداش نمی دهد ولی می خواهد خواربار بدهد کار چپ اندر قیچی گویند

  1. Ahmadreza می گوید

   جالبه ، رفاهیات که جز آیین نامه می باشد مورد قبولشونه ولی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی که مدیر عامل با پشتیبانی هیئت مدیره قولشو داده بود و جز همون آیین نامه هست مورد قبولشون نیست . عجب

 4. همکار بازنشسته می گوید

  برابر آیین نامه مصوب ۱۳۸۹ کلیه بازنشستگان میبایست علاوه تسویه حساب کامل یک قطعه سکه بهار هم دریافت کنند . بازنشستگان سنوات قبل دریافت اما برای بازنشستگان اخیر نه تنها خبری نیست بلکه هنوز هم تسویه های زیادی باقی مانده از صندوق پس انداز و وام ان گرفته تا رفاهیات معوق و بهره وری شش ماهه دوم . مخابرات کی می خواهد اینها را تسویه کند؟!!!!!
  نکند منتظر است گروه کثیری از بازنشستگان به دیار باقی بروند و بعد از آن شاید روزی مخابرات تکانی به خود بدهد.!!!!!
  در این وضعیت اسفبار اقتصادی مخابرات هم بر شدت ان می افزاید.این طلب ها روز به روز ارزش خود را از دست میدهد. همانطور که پاداش های پرداختی برای کارکنان بازنشسته دیگر رنگ و لعابی ندارد. و عملا با ان هیچ گونه فعالیتی نمیتواند انجام شود. بله ضرر و زیانی که مخابرات به بازنشستگان خود میزند بسیار زیاد است.از آن طرف بیمه های عمر کارکنان بازنشسته را از پول خواربار کم کرده اما به حساب بیمه ها نمیرود.گویا اصلا مد شده پول ها کسر اما به حساب های مربوطه نمیرود.به کجا میرود خدا اعلم.گروهی از مدیران با این پول های سرگردان که از دید بازرسان پنهان میماند امتیازات بانکی و سود خوبی میبرند.به جز این دلیلی ندارد زیرا مخابرات آنقدر دارد که از عهده مخارج خود بر اید. دلیل دوم هم عده ای با این گونه رفتار تحریک کارکنان و بازنشستگان هدف گرفته اند. تا در آنها حس بدبینی ایجاد کنند. سال هاست این رویه ادامه دارد. اما تعجب آور است مخابرات که برای مبلغ جزئ اینور انور شدن چنان دقیق است چرا برای این گونه موارد چشم بازرسی خود را بسته و کارکنان و بازنشستگان را به زمین و زمان بدبین میکند ؟!!!
  شاید عده ای فرصت طلب سیاستشان بر این اصول قرار گرفته و یا شاید بیماری دگر آزاری دارند ؟!!!!! و از رنج بردن دیگران لذت میبرند؟!!!!

  1. همکار می گوید

   سلام ، باز شما رسمی به اندازه کافی بهتون رسید از حقوق بالا تا رفاهیات ماشالله پاداش ۱۰۰ میلیون چه کسب و کار و سرمایه که به پا نکردید ما چی بگیم که بازنشسته شدیم با وعده های دروغی که قراردادی می شوید و ببخشید یک تف کف دست ما نذاشتن خدا شاهد از بعضی رسمی دلسوز تر کار کردیم با حقوق پایین و بدون رفاهیات و مزایا .

 5. p1381 می گوید

  پرداخت ۲ ماه پاداش بهره وری در اساس نامه شرکت ثبت شده و چیزی نیست که هیات مدیره به همین راحتی و بدون توجه به امورات کارکنان محترم مخابرات ، بخواهد حذفش کند!!

  1. ناشناس می گوید

   عزیز فعلاً که تا سال قبل حدوداً ۱/۵ ماه کردن و صداشم در نیاومد با اون برنامه مزخرف ارزیابی عملکرد

 6. اصفهانی می گوید

  هرچه پول بدهند ماهم , همان مقدار به کاسه شان ؛آش خواهیم ریخت.

  گرچه ما عمرمان را باخته ایم ,لکن در دراز مدت بازنده اصلی هیئت مدیره است که قواعد حقوق و دستمزد را رعایت نمی کند.

 7. کسری می گوید

  سلام سر دبیر عزیز
  خدا بهتون سلامتی بده
  تو رو خدا نوشتید از طبقه بندی خبری نیست یعنی مهر ماه هم گذشت و هیچ ؟

 8. فنی می گوید

  تا وقتیکه با قطع مزایا بهره وری کارکنان و ارتباطات بیشتر میشه شک نکنید سهامدارن عمده به این نتیجه میرسن ک فرمونی که دارن میرن درسته و همین روال ادامه داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: