مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شنیده ها- تصویب رفاهیات ۸۹ برای شاغلین و بازنشسته ها.

مخابرات ما- شنیده ها – می دانید که قرار بوده است امروز در جلسه هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران موضوع رفاهیات کارکنان نیز بررسی و برایش تصمیمی گرفته شود.

تا این لحظه نتوانسته ایم خبری دقیق و مبتنی بر مفاد جلسه کسب کنیم اما شنیده ها می گوید هیئت مدیره مصوب کرده است رفاهیات کارکنان مخابرات و بازنشستگان آن بر اساس مصوبه سال ۱۳۸۹ پرداخت گردد.

.

چنانچه خبر دقیق تری بدستمان رسید اعلام خواهیم کرد.تاکید می کنیم این ها شنیده های ماست نه خبر دقیق و مبتنی بر مستندات.

 

ممکن است دوست داشته باشید
12 نظرات
 1. کارگر شرکت مخااااااااابراااااااات!! می گوید

  تقریبا هیچ شرکتی برای استفاده کارکنانش از اماکن رفاهی هزینه ای دریافت نمیکنه حتی شرکتهائی مثل ذوب آهن اصفهان و شرکت فولاد مبارکه که من کاملا اطلاع دارم در زمان استفاده از اماکن ژتونهای استفاده ازرستوران و امکانات تفریحی ان محل را هم ارائه میدهند در حالیکه ما برای استفاده از اماکن رفاااااهی مخابرات باید تقریبا هزینه ای برابر با هزینه استفاده آزاد از آن اماکن رو پرداخت کنیم.خجالت آوره.

 2. کارگر شرکت مخااااااااابراااااااات!! می گوید

  یادم هست مدتی قبل پرسشنامه ای را از طرف شرکت مخابرات ایران گفتند تکمیل کنید یکی از سوالاتش قریب به این مضمنون بود که:

  از اینکه کارمند مخابرات هستید چقدر احساس سربلندی و عزت میکنید؟؟؟ راستش الان جوابم اینه ….. ۱۰ درصد البته تا امروز … فردا رو نمیدونم

 3. همکار می گوید

  با سلام
  با خواندن مسایل مطرح شده یاد عبارتی از دیپلمات مشهور فرانسوی ، گوبینو، می افتم که در کتاب خلقیات ما ایرانیان محمدعلی جمال زاده آمده است .
  گوبینو که یک بار از سال ۱۸۵۵ تا ۱۸۵۸ و بار دیگر از سال ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۲ در ایران بود حدود ۱۶۰ سال پیش در بخشی از کتاب« سه سال در ایران» می نویسد :« فکر و ذکر هر ایرانی فقط متوجه این است که کاری را که وظیفه اوست انجام ندهد، ارباب مواجب گماشته خود را نمی‌دهد و نوکرها تا بتوانند ارباب خود را سرکیسه می‌کنند. دولت یا اصلا حقوق به مستخدمین خود نمی‌دهد یا وقتی هم می‌دهد کاغذ و سند می‌سپارد و مستخدمین هم تمام سعی و کوششان در راه دزدیدن مال دولت و اختلاس است! …عجیب است که این اوضاع دلپسند آنان است و تمام افراد هرکس به سهم خود از آن بهره مند و برخوردار است…» هرچه می‌خواهم این عبارات را تلطیف کنم نمی‌توانم و عجیب است که پس از حدود ۲ قرن چنین خصایصی کم و بیش در میان ما وجود دارد.
  یعنی همه این‌ها کار خودشونه یا کار خودمون؟!

 4. ب م می گوید

  باسلام رفتیم ورفتند مردانی که سینه خودرا جلوی گلوله دشمن قرار دادند . تا تو درارامش و اسایش مدرک دانشگاهی بگیری والان مسول جایی از این مملکت هستی . چرا حق وحقوق مارا پایمال میکنید وهی امروز وفردا وبودجه نیست . اعتبار نیست راه میاندازید. فکر اخر وعاقبت خودتان . واولادتان کرده اید. که دعای خیری پشت سرتان باشد. واهی شما را گرفتار نکند والا……….؟ای سه چهارم دوران سربازی بنده های خدا چه شد ؟نمیشه از یه جایی تامین اعتبار بکنید. بخدا خیلی راحت میشود ولی کو ادم دلسوز.

 5. محمد می گوید

  بنابرفرمایش مولای متقین، حق گرفتنی است… امید است که رهروی پاک آن امام. همام در عمل باشیم.
  فراموش نکنیم که (خداوند در کمین ستمکاران است.)

 6. ناشناس می گوید

  کارکنان و بازنشستگان بخاط اینکه هیئت مدیره از خواب بیدار شوند بایستی اعتراضات مسالمت آمیز خود را شروع کنند تا اینها بفهمند کارمند هم زندگی دارد و لازمه زندگی هم هزینه با این حقوق های بخور و نمیر است .

 7. ناشناس می گوید

  هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد هیچ چیزی هم پرداخت نخواهد شد اینا همش بازیه سیر از گرسنه خبر ندارد

 8. پرنده آبی می گوید

  امروز اعلام شده سبد معیشت هر کارگر به بالای ۸ میلیون رسیده با این اوصاف توی شرکت مخابرات، به غیر از مدیران ارشد و مدیران‌منطقه مابقی افراد زیر خط فقر زندگی می کنند چه رسمی، چه خصوصی با این وجود مدیران ارشد باز هم در دادن حق و حقوق پرسنل کوتاهی می کنند

 9. ناشناس می گوید

  با سلام وادب
  یک زمانی بازنشسته مخابرات افتخار میکردومیگفت من بازنشسته مخابرات هستم ولی الان زمانی رسیده که بااین حقوق اندک وبخورونمیر خجالت میکشیم که بگوئیم بازنشسته مخابرات هستیم چونکه سرماه شرمنده زن وبچه هستیم مسئولین مخابرات فکری بحال بازنشسته ها بکنید !!!!!!.
  میترسم یک روزی برسد که ما هم مثل کارگران نیشکر هفت تپه خوزستان وشرکت هپکو اراک دست به دامن یک بانکی بشویم وبگوئیم بیائید تقبل کنید حقوق مارا تامین کنید چون مخابرات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. روشنگر می گوید

  سلام
  چند سالی است متاسفانه مسئولین شرکت مخابرات با شعر و شعور کارمندان بازی می کنند.قانون مصوب و آیین نامه تعهد شده خود را هرسال دوباره با خود !!!!به بحث می گذارند . آنهم تازه بعد از تهدید انجمنهای صنفی و کلی داد و فریاد کارمندان .ماهم کلی خوشحال می شویم که یک بخش کوچکی از حق ما را با کلی تاخیر می خواهند بدهند.طبق آیین نامه حقوق و مزایا تا کنون هر کارمند بیش از ۳۰ میلیون تومان از اداره طلب کار است .نه دربرابر قانون تسلیم می شوند و حق و طلب مارا می دهند و نه شهامت این را دارند که بگویند زور است و نمی دهیم .

 11. ناشناس می گوید

  این همش وعده و عیده دوستان گول نخورید لطفا

 12. ناشناس می گوید

  جون دادنی رو باید داد چرا هیئت مدیره اینقدر مقاومت می کنن مشخص نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: