مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

رشد قیمتی مخابرات باعث افزایش شاخص بورس

مخابرات ما – رشد‌های قیمتی نماد‌های بزرگ هلدینگ خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، مپناو مخابرات و پالایشگاهی باعث شد که شاخص بورس با رکورد رشد بیش از ۴ هزار و ۶۰۰ واحد مواجه شود و به راحتی وارد کانال ۲۹۰ هزار واحد شود.

مخابرات ما ( محمد – جوان آنلاین) – بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۴۶۰۴.۸۷ واحد افزایش به ۲۹۰ هزار و ۱۷۸ واحد و ارزش روز بازار به ۱۰۶۳ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۱۲۳۷.۶۶ واحد رشد به ۷۷ هزار و ۹۹۱ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۷۵۲.۲۷ واحد رشد به ۷۹ هزار و ۲۰۴ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۱۷۲.۹۷ واحد رشد به ۵۳ هزار و ۱۹ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۵۲۹۱.۷۲ واحد رشد به ۳۳۰ هزار و ۷۶ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۲۸۷۱.۶۳ واحد رشد به ۲۱۱ هزار و ۸۲۳ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۱۴۹۶ واحد رشد به رقم ۵۸۵ هزار و ۹۲۹ واحد رسید.
نماد فولاد، فارس، رمپنا، اخابر، پارسان، شتران بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد فخاس بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۵۵.۱۳ واحد رشد به رقم ۳۷۷۰.۶۵ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۹۴۵ میلیون برگ سهم در قالب ۶۸۵ و ۸۸۸ هزار برگ به ارزش ۱۲۷۸ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

***

ممکن است دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: