مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مدیر منطقه سمنان: رسیدگی به امور کارکنان اولویت اهداف مخابرات استان.

مخابرات ما- مهندس دارائی در جمع مسئولین مخابرات شهرستان مهدی‌شهر عنوان کرد: رسیدگی به امور کارکنان در اولویت اهداف مخابرات استان سمنان می‌باشد

 

مخابرات ما- مهندس مجید دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان با حضور در جمع مسئولین اداره مخابرات شهرستان مهدی‌شهر رسیدگی به امور کارکنان را در اولویت اهداف مخابرات استان عنوان کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مخابرات منطقه سمنان، مدیر مخابرات منطقه سمنان ضمن عنوان این خبر، تصریح کرد: موضوع کارکنان و بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان و تکریم این عزیزان، از دغدغه‌های مخابرات منطقه سمنان می‌باشد.

در این جلسه تعدادی از کارکنان شرکت شسکام، ضمن ابراز مسرت از این دیدار، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند که مهندس دارائی ضمن استماع موارد مطرح شده، عنوان کرد: مجموعه مخابرات در چارچوب ضوابط، حداکثر تلاش خود را در جهت حل مسائل عنوان شده به کار خواهد بست.

وضعیت شبکه فیبرنوری و تهیه تجهیزات مورد نیاز شهرستان مهدی‌شهر در زمینه شبکه فیبرنوری و برگزاری دوره آموزشی پرسنل جهت استفاده از این تجهیزات، از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شایان ذکر است در این نشست صمیمانه، رئیس اداره بازرسی مخابرات منطقه، نماینده و جمعی از پرسنل شرکت شسکام شاغل در مخابرات منطقه سمنان نیز حضور داشتند.

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. عباس علمدار می گوید

  باسلام
  مهندس دارایی به اینجانب درس های فراوانی داده است که باعث پیشرفت ن در شهرستان وسطح استان شده بود مدیر خوب الگوی پرسنل است امیدوارم که مهندس دارایی به جایگاه که باید برسدتحقق پیداکند

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله درسته
   من هم شاهد

 2. ناشناس می گوید

  سلام مدیر منطقه سمنان واقعا فردی دلسوز هم برای شرکت و پرسنل میباشد انشالله به بهترین جایگاه برسن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: