مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سردبیر سلام می کند – فریاد وزیر چه کسی را از خواب بیدار می کند؟

روزگار غریبی است در حالی که خیلی ها با جرم های کوچک در پس نرده های زندان روزگار می گذرانند عده ای بطور علنی خلاف می کنند و از شکاف میان قانونگذار، مجری قانون و حافظ قانون بسادگی عبور می کنند.

 

فریاد آذری جهرمی در مجلس در پاسخ به سوال پژمان فر نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی یکی از این شکاف ها را به ما نشان داد.

چگونه  کاری را در کشور ممنوع می کنند اما فروش لوازم و ادواتش جرم نیست!

گرچه در باره اساس فیلترینگ بحث بسیار است که محل انها در این مجال کوتاه نیست اما معتقدم وقتی چیزی ممنوع شد حرمت امامزاده را باید متولیش نگه دارد.

مگر می شود کاری ممنوع باشد، اجرای آن جرم باشد اما خرید  و فروش امکاناتش جرم نباشد؟

سایت ها و شرکتهایی که در این وانفسای بی پولی خلق الناس  بخاطر فروش وی پی ان ماهانه مبالغ کلانی از مردم می گیرند، چه کسانی هستند که بر کیسه های دلار و تومان چنبره زده اند اما کسی با آنان کاری ندارد؟

مثل این است که بگوییم آدم کشی با اسلحه جرم است اما خرید و فروش اسلحه آزاد است!

تکرار می کنم! بحث من بر سر مبارزه با فروش وی پی ان نیست! بحث ما بر سر پول های کلانی است که همه می دانند به جیب چه کسانی می رود ولی کاری انجام نمی دهند.

امروز آذری جهرمی شجاعتی به خرج داد که از او انتظار می رفت.تا امروز هیچکس چنین برای مردم فریاد نکشیده بود. بر گستره ارتباطات پرده ای حائل کشیده اند و هر چه می خواهند با دیگران می کنند حتی با این مخابرات! حتی با اپراتورها و اف سی پی ها!

وزیر جوان درست روی نقطه حساس زندگی دولت ها انگشت گذاشت!

تا وقتی دولت الکترونیک بر کلیه فعالیت ها  ناظر نباشد شفافیتی نخواهد بود! بدون شفافیت هرگز نه به عدالت می رسیم نه می توانیم جلوی فساد را بگیریم!

فساد در تاریکی رشد می کند زاد و ولد می کند و مثل یک زالو یا انگل به زنده ها می چسبد، از آن ارتزاق می کند در نهایت هم او را می کشد!فساد در تاریکی رشد  می کند.فساد در ترس و استرس و نگرانی بزرگ می شود.

آذری جهرمی پس از مدت ها نوری بر تاریکخانه دنیای ارتباطات تاباند ! پس از آن چه خواهد شد؟ ….

 

سردبیر مخابرات ما

۱۲ شهریور ۱۳۹۸

ممکن است دوست داشته باشید
13 نظرات
 1. ای هاوار می گوید

  شجاعتی هم برای پرداخت مطالبات بازتشستگان هم داشته باشند. زالو وانگل . غیرو ذالک حرف دهن پرکن است . بی مایه فتیراست .

 2. بسم الله القاسم الجبارین می گوید

  با سلام. اگر مافیایی هست واگر جناب وزیر راست میگوید. حتی المقدور شکایتی . دادخواستی به قویه قضایه ارسال کند . و دادخواهی مردن را فریاد بکشد. ما بازنشستگان هم جزء همین مردم وهمکار شما هستیم . باتوجه به وعد هایی که در شهرستانها دادید جهت پرداخت مطالبات ده ساله کو عمل . حالا هی بگو ماشاالله ، چه فایده ای داره.

 3. ناشناس می گوید

  با سلام
  آقای مهندس صدری قول داده بودند کسانیکه تاپایان سا ل۱۳۹۷ سی سال خدمتشان تمام شده باشد بایستی بازنشسته شوند در غیر اینصورت از سمت مدیر ورئیس اداره به کارشناس تنزل پیدا میکنند این صحبت کی عملی میشود ؟؟

 4. ناشناس می گوید

  یا رب الحسین . السلام علیک یا ثارالله.
  صدای وزیر محترم ارتباطات . شاید مسئولی را که بر اثر روزمرگی خوابش برده بیدارکند!
  اما کسیکه عمداً خودش به خواب زده . فقط با توسل به زور وخشونت باید بیدارشود .

 5. کسری می گوید

  سلام سر دبیر شماره دارم و لی به خودم اجازه ندادم مزاحمتان بشم گفتم قبلش اجازه بگیرم

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   خواهش میکنم بعد از ۱۲ زنگ بزنید تا اون ساعت جلسه گذاشتن

 6. ناشناس می گوید

  به خاطر خدا و ترس از قیامت به فکر کارگزاران مخابرات هم باشید

 7. داود می گوید

  کاش وزیر جوان یه کمی هم به کارگزاران مخابرات روستایی فکر میکرد که سالیان سال است که جوانی خودشان را در راه خدمت به هموطنان روستایی سپری نموده اند و شرکت مخابرات ایران کم ترین ارزشی برای این عزیزان قایل نمیشوند و حق و حقوق انان را هم پایمال میکنند و برخوردی نامناسب با این عزیزان دارند ودر حالی که خودشان حقوقهای انچنانی میگیرند ولی به کارگزاران که میرسد پول در جایی دیگر خرج میشود

 8. ناشناس می گوید

  با سلام
  چرا مخابرات ایران خجالت نمیکشد واین مطالبات بازنشستگان ۳/۴ خدمت سربازی که بخشنامه آن سال ۱۳۹۷ به استانها ابلاغ شده وتاکنون اجرایی نگردیده است ؟؟ پارسال برنج طارم فریدونکنار را با کیلویی ۱۰۰۰۰ هزارتومان میشد خرید ولی امسال همین برنج به کیلویی ۲۶۰۰۰ هزار تومان باید خرید این ضرر وزیان را کی جبران میکند ؟؟؟ آیا از سال ۱۳۹۷ تاکنون به مطالبات بازنشستگان سودی تعلق میگیرد به کجا شکایت کنیم ؟؟؟؟آقای صدری شما سید بزگوار هستید چرا حق ما را نمیدهید حق الناس ؟؟؟؟؟

 9. علی می گوید

  هزار ماشالله به وزیر
  خدا کنه لااقل خودش بیدار بشه از خواب
  به نظر وزیر که همه چی به به و چهچه هست.

 10. کسری می گوید

  محرمانه سر دبیر سلام
  می خوام تلفنی باهاتون صحبت کنم لطفا …. لطفا کمک کنید .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   زنگ بزنید شما که قبلا تماس گرفتید

 11. سعید می گوید

  با سلام و خسته نباشید به وزیر جوان ،جناب آقای وزیر کاملا حرفشان درسته دستهایی که این مافیا رو بوجود آورده حتما خیلی قدرتمند هست که ایشون دادش در اومده و البته متاسفاته در کشور ما الان خیلی از این کارها انجام‌میشه و هیچکسی پاسخگو نیست وزیر جوان درست میگه که مگه ایشون باید جواب مردم رو بده در حالی که مسبب فیلترینگ جای دیگه س

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: