مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

رسمی ها !کمی صبر کنید.

مخابرات ما – مخابرات ایران پس از وقایع ماه گذشته تصمیم گرفته ابتدا حقوق نیروهای شرکتی را پرداخت کند نیروهای رسمی کمی صبر کنند.

 

مخابرات ما- امروز خبر رسید که حقوق نیروهای شرکتی در حوزه دو شرکت پیمانکاری مخابرات (خدمات اول و شسکام)  در زمان مخابره خبر (شنبه ساعت ۱۳:۲۰) در حال واریز است.

پس از آن، قرار است حقوق نیروهای رسمی با فاصله پرداخت شود.

پس از تاخیر چندروزه ماه گذشته مدیر عامل مخابرات ایران گفته است از این ماه ابتدا حقوق نیروهای شرکتی را پرداخت می کند که امروز چنین کرده.

بر اساس این خبر امروز خبری از حقوق نیروهای رسمی نیست.حقوق آنان با یکی دو روز فاصله پرداخت می شود.خبر قطعی داشتیم اعلام می کنیم.

 

ممکن است دوست داشته باشید
26 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  مگر شرکت تی سی تی و شسکام بقول خودتان پیمانکار نیستند پس چطور نمی توانند یکماه بون مخابرات ایران حقوق پرداخت کنند اینها فقط واسطه جابجایی پول هستند حداقل همین حقوق ناچیز را مستقیما پرداخت کنید و این پیمانکاری چه مفهومی دارد جز اینکه فقط منافع عده ای خاص بعنوان پیمانکار تامین میشود بایستی مجلس و قوه قضائیه تحقیق و تفحص را از مخابرات شروع کند ؟ ترا بخدا به داد این کارکنان مظلوم برسید.

 2. کارمند کوچولو می گوید

  بهر حال باید دوستان هر ماه به یه طریقی سر کار برین واعصابتون رو بهم بریزن
  آخه چرا حواستون نیست با این کارها دارن هر ماه سرگرمتون میکنند تا سر دو روز پس وپیش دادن حقوق یا اینکه حقوق شرکتیها رو یا رسمی ها رو اول بدن بیخودی افکار تون درگیر باشه واز مسئله اصلی که پیگیری کل مطالبات براساس آئین نامه سال ۸۹ هست غافل بشین

 3. محسن می گوید

  با سلام. تا این لحظه ساعت ۲۳ حقوق شسکام آذربایجان شرقی واریز نشده. ممنون

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام در خبرها توضیح دادم نگران نباشید فردا صبح واریز میشه

  2. ناشناس می گوید

   سردبیر حقوق هیچی پاداش شش ماهه دوم پارسال چرا پرداخت نشد ؟چرا نمیدنش ؟

 4. همکار بازنشسته می گوید

  یه فکری هم ایشون بابت بدهی صندوق کارکنان شش درصد و وامش و هم چنین خواربار بازنشستگان که هر ماهه با ده روز تاخیر پرداخت میشود بکنند. جناب صدری اینکه حقوق شرکتی و رسمی و بازنشسته را پس و پیش کنید هنر نیست .

 5. منتظر می گوید

  حالا نیروهای رسمی حرص نخورید حقوق شرکتی ها هم هنوز واریز نشده ولی خب در کل خوبه شما هم به درد دل ما رسیدید

  1. همکار بازنشسته می گوید

   حالا درد دل شما نشست؟!!!
   همین افکار رو دارید که به هیچی نمی رسید.!!!!!

   1. ناشناس می گوید

    مدیران شما اجازه ندادند که طی سالها ما به حقوق پایمال شدمون برسیم واقعا” این همه ظلمی که در حق همکارانم شده، کم بودن دریافتی شرکتیها و دیر چرداخت شدن همون حداقل حقوقشون برای هیچیک از شما رسمیها تا به امروز دغدغه ای بوده؟ که تنها در دفاع از حقتون اینقدر حاضر جوابید و بقیه رو محکوم می بینید؟؟؟

    1. ناشناس می گوید

     نیروهای رسمی که با آزمون وارد مخابرات شدندچه گناهی دارند که آقای صدری میفرمایند حقوق آنها در اولویت بعدی پرداخت شود و یا کارکنان پیمانکاری که حقوق ناچیزی دارند چرا نباید بموقع حقوقشان را دریافت کنند و منتی بر آنها بگذاریم و بگوئیم که زودتر از رسمی ها حقوقتان را پرداخت کردیم همه کارکنان اعم از شرکتی و پیمانکاری و رسمی حق شان است که حقوقشان را بموقع پرداخت کنند ؟ هیچ منتی نیست مخابرات از بدو بکارگیری این افراد این تعهد را دارد ولی چرا عمل نمی کند ؟ خصوصی سازی مخابرات را تحقیر کرد و سرمایه و درآمدش را به باد داده است . آقایان مسئول که عمدتا بازنشسته هستند نیازی به حقوق ماهیانه ندارند و فکر میکنند کارکنان رسمی و شرکتی هم همین گونه است والله بخدا آقای صدری کارکنان اعم از شرکتی و رسمی کمرشان زیر بار هزینه های سنگین شکسته است حداقل شما دردها را مضاعف نکنید.

    2. همکار بازنشسته می گوید

     دوست عزیز اصلا مشکل شما و مدیران شما چه ربطی به رسمی ها دارد که دائم کلمه رسمی از دهانتان نمی افتد. اصلا شرکتی ها یک مقوله دیگرند. چرا خودشان را با رسمی ها قیاس میکنند ؟!!!
     اول اینکه آنها اولین ظلم را خودشان مرتکب شدند که اکثر آنها بدون یک آزمون استخدامی و تنها با رابطه با یک مدیر وارد شرکت شدند و فرصت شغلی را از دیگر بندگان خدا در یک رقابت عادلانه گرفتند.حال چه شده متلک پران هم شده اند؟!!!!
     و اینکه کدام رسمی اصلا شرکتی را محکوم کرده ؟!!!!!
     نمایید که کلمه رسمی ورودتان را گرفته و دائم قیاس میکنید.

  2. ناشناس می گوید

   سلام برادر عزیز کسی راضی نیست شرکتی حقوقش را دیر بگیرد اینجا کسی به خاطر گرفتن حقوق رقابت نمی کند وظیفه شرکت ما است حقوق ما را بدهد وشرکت شسکام یا خدمات اول حقوق شما را آن هم در موعد مقرر

 6. روشنگر می گوید

  سلام بر همکاران گرامی
  آقای صدری مدیر عامل محترم دیر کرد در پرداخت حقوق دوستان شرکتی را چرا از جیب ما می بخشید مگر ما کارمندان رسمی مانع دیر پرداخت شدن حقوق این دوستان بودیم یا عدم حساب وکتاب دقیق منابع مالی شرکت.

 7. همکار بازنشسته می گوید

  باسلام
  مابازنشستگان بقول خودتون روز شمار گذاشتیم بعد از پرداخت حقوق رسمی ها نوبت پرداخت پاداش اخر خدمت جا مانده هستیم ان شاالله

 8. ناشناس می گوید

  طنز هفته بنده خدای گرسنه رفت داخل حلوا فروشی به شروع به حلواخوردن کرد بردن محکمه قاضی دستور داد سوار الاغی کنند در شهر بچرخاند عالمی ازش سوال کرد خوبه چه حالی داری گفت خوب حلوا که خوردم الاغ سواری کردم مردم که خندیدن خوشحالند حکایت ما حق مون و ندادن حقوقها شون که خوبه خوشحالند یکروز زود حقوق دادن دیگه چی…….

 9. ناشناس می گوید

  سلام
  این دو موضوع هیچ ارتباطی باهمدیگر ندارد .
  مخابرات ایران هیچ دلیلی ندارد که بخواهد حقوق پرسنل رسمی خود را دیرتر واریز کند.
  این موضوع خلاف قانون است. تعهدات شرکت به کارکنان خودش دارای اولویت بیشتری نسبت به تعهدات پیمانکارانش دارد.
  دستمزد کارگران یک شرکت از حقوق ممتازه بوده و دیر پرداختن آن تخلف است.
  لطفا از یک مشاور این موضوع استعلام شود.

  1. ناشناس می گوید

   بله مگه اینکه خودتون تعیین کنید که تنها شمایید که کارکنان مخابرات به حساب می آید و تو اولویتید!!!

 10. ناشناس می گوید

  افرین به این راه حل
  به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنند بابا شما دیگه کی هستین
  حتما پیش خودشان گفتند چه علی خواجه
  جه خواجه علی

 11. ناشناس می گوید

  کار خیلی خوبی است ولی خوبتر و بهتر این است که حقوق همه نیروهای رسمی و شرکتی و پیمانکاری همزمان پرداخت شود. نیروهای رسمی از فراموش شدگانند. بالاخره یک کاری براشون شد!

 12. ناشناس می گوید

  این چه کاریه که یه ماه حقوق خدمات اول یه ماه حقوق رسمی ها رو دیر بدن شرکتی با این درآمد و دبدبه و کبکبه که نمیتونه حقوق پرسنلش رو سر وقت پرداخت کنه اونم حقوق بدون افزایش رفاهیات و بدون مناسبات رو بره درشو تخته کنه

  1. ناشناس می گوید

   جناب صدری ادم خیلی باحالی هستن یکبار چپ یکبار راست یکبار بالا یکبار پایین رفاهیات نشد اعیاد ،اعیاد نشد،بهره وری ،بهره وری نشد حقوق ،همه رو دارن با هم ماست مالی میکنن میره به این میگن مدیریت ناب کل کشور هم همینطوره میچرخه ته تهش یگه نمیدونم چی بگم

 13. احسان می گوید

  این هم بازی جدید . حتماً اینبار میخوان از رسمی ها عذرخواهی کنند .
  قال روباه پیر: تفرقه بنداز حکومت کن

 14. یاعلی می گوید

  زنده باد صدری

 15. ناشناس می گوید

  مخابرات ایران که فیش های حقوق روی سایت گذاشت

 16. ناشناس می گوید

  پیرو خبر قبلی، هدیه اعیاد شعبانیه به مبلغ ۲۷۷۸۱۷ تومان هم در فیش حقوقی مرداد ماه آمده، پس لطفاً خبر قبلی رو اصلاح فرمایید.

 17. ناشناس می گوید

  حقوق در ستاد مخابرات ایران در ساعت ۱۳:۳۰ پرداخت شد، البته برای من این ساعت پیامکش اومد.
  این چه وضعیه، از ماه پیش تصور کردم حداقل مخابرات تصمیم گرفته مناسیت های امسال رو به صورت اقساط پرداخت کنه! ظاهراً به جز حقوق هیچی پرداخت نکردند! فقط همین ماه دو مناسبت داشتیم! چرا اینجوری با کارکنان برخورد میکنند؟ اعیاد شعبانیه، سبد کالای رمضان، عید فطر، عید قربان، ولادت حضرت زهرا و حضرت علی و پیامبر مناسیت هایی که من خاطرم هست که تا این ماه باید پرداخت میشد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: