مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آقای مدیر عامل! الوعده …وفا!!

مخابرات ما- وعده های سال جدید مهندس صدری که جزء  تعهدات ایشان نوشته می شود سبب شد تا  کارکنان زیادی بر اساس آن تصمیمات مهمی بگیرند.عملیاتی نشدن این تصمیمات سبب از بین رفتن سرمایه اجتماعیی به نام اعتماد می شود!!

 

مخابرات ما- از همه خوانندگان عزیز خواهش می کنم یک لحظه به درست و غلط بودن تصمیم گرفته شده کاری نداشته باشند بلکه به دلایل و هدف آن فکر کنند.

بر اساس اعلام مهندس صدری  مخابرات ما از ابتدای سال ۱۳۹۸ دو مورد را جزو تعهدات وی قرار داد تصمیماتی که در آینده شغلی جند هزار نفر موثر است.شاید اگر این تصمیم مدیر عامل اعلام عمومی نمی شد تعدادی کثیر تصمیم به بازنشستگی نمی گرفتند!

اصل موضوع چیست؟

الف- طرح ترفیع/تنزیل مدیران چهار سال به بالا- مدیر عامل اعلام کرده بود که در سال جدید تمام مدیرانی که بیش از ۴ سال در یک سمت بوده اند باید شامل یکی از این دو حالت بشوند: یا ترفیع بگیرند و به درجه بالاتری بروند یا نزول رتبه بگیرند و به سمت های کارشناسی برگردند.این امر بر اساس ارزیابی عملکرد صورت خواهد گرفت.

ب- مدیرانی که بالای ۳۰ سال سابقه دارند ودر طرح بازنشستگی تشویقی شرکت نکرده اند قطعا باید از سمت های خود کناره گیری کنند.

این ها وعده های مدیر عامل در انتهای سال ۹۷ بود!

درست یا غلط بودن این تصمیمات چیز دیگری است که فعلا با  آن کاری نداریم.از آنجا که همه ما بر اساس حرف مدیران بالاتر تصمیم می گیریم و اگر تصمیم نگرفتیم باید تبعاتش را بپذیریم پس در انتهای سال ۹۷ بسیاری از نیروهای مدیریتی با سابقه کار سی سال به بالا  با اتکا به حرف مهندس صدری , بازنشستگی را انتخاب کردند.

اگر امروز مهندس صدری به حرفش عمل نکند از فردا هیچکس به گفته هایش اعتمادی نخواهد داشت.

 

مهندس صدری امروز در مقابل پیگیری ما قرار می گیرد!

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران, خود مطالبه ای آفریده است که امروز به ما حق می دهد پیگیرش باشیم.

چرا کسانی که به حرف مدیر عامل اعتماد کرده  و بازنشسته شده اند باید امروز متضرر شوند؟

چرا کسانی که به حرف مدیر عامل عمل نکرده اند امروز باید پاداش بگیرند! چه پاداشی بالاتر از اینکه در مدیریت های کلان خود باقی بمانند و حقوق های بیست میلیونی بگیرند؟!

مدیر عامل هیچ چاره ای جز اجرای وعده هایش ندارد!

امروز مهندس صدری به دو دلیل مجبور است به حرفهایش عمل کند:

الف- خودش آدم مقیدی است یعنی اگر حرفی را بزند به آن عمل می کند.

ب- ما بعنوان یک رسانه با سماجت تمام پیگیر خبری  خواهیم بود که خود اعلام کرده است.

حالا شما بگویید! آیا حرفهای مهندس صدری از حد شعار جلوتر خواهد رفت؟

آیا مخابرات از دست مدیریت های فرسوده و منجمد نجات خواهد یافت؟

منتظر فردا و فرداها می مانیم!

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. نا شناس می گوید

  با سلام سر دبیر عزیز
  مطمئن باشید مدیریت از دست مدیران فرسوده پارتی دار نجات یابد . بابا اعتقاد مدیریت دراین است که پشت میز ریاست نمی شود با تیشرت قرمز نشست حتماً بایستی کت وشلوار داشته باشی یعنی تا کسی را نداشته باشی یا به کسی باج ندهی محال است مدیر شوی این ایده ای ایست که تمام مدیران در این کشور دارند .لذا سیستم مخابرات تا از سیستم دولتی جدا نشود همین آش وهمین کاسه است.

 2. همکار شهرستان مرزی می گوید

  سلام
  تنزل به ردیف کارشناسی مدیران ادارات بالای سی سال کارساز نیست همانند زمان دولتی حکم بازنشستگی مدیران بالای سی سال را صادر نمائید والا آب از آب تکان نمی خورد . ممنون

 3. همکارشما می گوید

  سلام نه متاسفانه چون هرشخصی که مدیر یا معاون میشه با زدوبند وپارتی بازی هست نه شایسته سالاری بعداینکه شخصی که صندلی مدیریت رو گرفت دیگه فکر نکنم بشه ازش جدا کرد خودش بامیز وصندلیش فرسوده میشن آقای صدری متاسفانه فکرنکنم دیگه مثل روزاول که قدرت دردست گرفته بود باشه بازم همان کسانی که این افراد رو برصندلی مدیریت نشوندند نظر اقای صدری هم جلب کردند واسه همینه که هیچ اقدامی صورت نمیگیره

 4. بزرگمهر می گوید

  “ما بعنوان یک رسانه با سماجت تمام پیگیر خبری خواهیم بود که خود اعلام کرده است.”

  این رو پسندیدم به شرطی که شما هم وسط کار بی خیال نشوید.

 5. کارمند منتظر می گوید

  آقای صدری مگه به وعده هاش عمل هم میکنه؟!
  ایشان پارسال فرمودند ۹۲ یی ها دایم می‌شوند .
  ایشان بعد عید فرمودند عیدانه می‌دهند .
  ایشان به شرکتی وعده دادند طرح طبقه بندی انجام می‌شود . خلاصه ایشان اسطوره وعده هستند .

 6. ناشناس می گوید

  (بعمل کار براید به سخن دانی نیست)

 7. ناشناس می گوید

  “””مدیر عامل هیچ چاره ای جز اجرای وعده هایش ندارد!

  امروز مهندس صدری به دو دلیل مجبور است به حرفهایش عمل کند:

  الف- خودش آدم مقیدی است یعنی اگر حرفی را بزند به آن عمل می کند.

  ب- ما بعنوان یک رسانه با سماجت تمام پیگیر خبری خواهیم بود که خود اعلام کرده است.”””
  واقعاً قابلیت طنز در یک نوشته ی جدی رو در اینجا مبشه دید! مدیرعامل این همه وعده ی توخالی داده و تا به حال به روی خودش هم نیاورده! این هم روش! اگه قرار بود اجرایی بشه شش ماه طول نمیکشید!

 8. امید می گوید

  سلام،بنظر می رسداینکاردراختیارمدیرعامل نباشد.مرحله اول:همان گفتن مطلب بود که کاری نداشت،مرحله دوم : اجرا که در اختیار ایشان نیست بلکه اعمال آن نیاز به بعضی عوامل واشخاص ذی نفوذ دیگردارد،چون بالعیان دیده می شود.

 9. اصفهانی می گوید

  ۱-آقای مهندس صدری از حد شعار جلوتر نخواهد رفت.

  ۲-مخابرات از دست مدیریت های فرسوده و منجمد نجات نخواهد یافت.

  فقط ما سرگرم کرده اند.

 10. مینا می گوید

  سر دبیر سلام
  تاریخ حقوق چی شد ؟
  توی بانک صادرات واریز میشود ؟
  مدیر عامل به بچه های شرکتی هم قول شهریور رو دادن پس چرا اونو پیگیری نمی کنید >

 11. رساگو می گوید

  سلام پیگیری این موضوعات خوب هست اما یک سوال آیا پیگیریهای موضوعات قبلی (تفاوت خواروباروکارکنان ۹درصد وسربازی و….) به نتیجه رسیده که موضوعات جدید را مدنظرقرارداده اید ؟نکند خدایی نکرده هدف خواستی رادنبال میکنید؟چراکه برای موارد دیگردرسکوت هستید اماچرا برای این موضوع ،چندوقتی هست ،وقت گذاشته اید؟خداکند حرف وعمل همگیمان ،برای رضای خداوخدمت به مردم باشد انشااله

 12. ناشناس می گوید

  با عرض پوزش شما هم مثل اینکه دلتان خوش است ، جناب صدری به چند گفته اش عمل کرده ؟ مگر قرار نبود پاداش بارنشسته ها تا خرداد ، تاکید می کنم تا خرداد پرداخت شود . آیا شد ؟ بعد از خرداد هم ای وعده امروز فردا داد ، آیا به وعده اش عمل کرد ؟ حتما کسانی که تقاضای بازنشستگی ننوشتند ایشان را بهتر ما و شما می شناخته اند . وقتی اطرافیان ایشان و خود ایشان بازنشسته است چه انتظاری در خصوص چابک سازی دارید ؟

 13. محمود4آزی می گوید

  مثل تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی که اعلام رسمی هم شد در نهایت می گویند من تابع تصمیمات هیئت مدیره هستم و تنها نقش اجرایی دارم نه تصمیم گیرنده. آخر نفهمیدیم آن اختیارات که هیئت مدیره به مدیر عامل داد و ایشان در هر جلسه بابتش تشکر می‌کنند چه بود و چه شد. هیچکس مسئول هیچ چیز نیست مگر خلافش ثابت شود

 14. نور می گوید

  سلام ، بابا جان ما نمی خوایم رییسمون بره ، سی سالش هم پره ، عملکردش هم عالیه ، زیرمجموعه هم ازش راضین چه اصراری به این قضیه هست که حتما انجام بشه، حیف بخدا یه سری از مدیران با این تجربه به این راحتی برن

  1. همکارشما می گوید

   اندک شمارند همه که مثل رئیس شما خوب نیستند راستی اگه به خود شما بگن شما شرایط دارید بیاییدحکم شما روبزنیم بازم میگید رئیس ما خوبه

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    سلام
    من که میگم!
    ایشون هم میگه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: