مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌ شود.

مخابرات ما – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با هدف چابک سازی و مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌ شود.

مخابرات ما ( محمد – ایرنا) – محمد جواد آذری جهرمی روز شنبه در مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران که در شهرستان قرچک برگزار شد اظهار داشت: VDSL نسل جدید اینترنت است که با راه اندازی آن، سرعت فعلی اینترنت ۴ برابر می شود.
وی گفت : راه اندازی این پروژه در ۲۲ شهرستان جنوب شرق تهران با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.
وی تصریح کرد: مهمترین هدف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چابک سازی مخابرات است از این رو طی ۳۱ هیأت مدیره در استان های کشور حذف شده و برای مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می شود.
آذری جهرمی افزود: بخش ارتباطی کشور ۷۰ درصد مرتبط با هزینه های ارزی است.
وی گفت: مخابرات ایران به لحاظ هزینه با چالش های زیادی رو به رو است و نیروهای مخابرات نیز توقعاتی از این شرکت دارند و مخابرات توان پرداخت و تامین این نیروها را ندارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: لزومی ندارد هزینه های مخابرات از جیب مردم دربیاید، یک وحدت رویه ای در مدیریت مخابرات ایجاد کرده ایم و از هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آوردیم.
آذری جهرمی گفت: در سال ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه های غیر ضروری مانند تبلیغات در مخابرات وجود داشته که این را به حداقل رساندیم.
وی از قول مساعد همراه اول خبر داد: ۵ روستای دشت ورامین در قالب ۲۰ هزار نفر مجهز به نسل چهارم از اینترنت موبایل (۴G) می‌شوند.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    لطفا فهرست مطالباتمونم بگید آیا منظوررفاهیاتم هست؟

  2. سمات می گوید

    مطالبات معوق سالهای۸۷تا۹۸ جای خود…از.معوقه رفاهیات سال۹۷از فروردین تا اخر مهر ماه که قرار بود پرداخت بشه خبری نشد واز افزایش رفاهیات سال۹۸هم

  3. فقط خدا می گوید

    شاعر میگه؛دو صد گفته چون نیم کردار نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: