مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
تبریک عید غدیر

مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌ شود.

مخابرات ما – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با هدف چابک سازی و مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌ شود.

مخابرات ما ( محمد – ایرنا) – محمد جواد آذری جهرمی روز شنبه در مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران که در شهرستان قرچک برگزار شد اظهار داشت: VDSL نسل جدید اینترنت است که با راه اندازی آن، سرعت فعلی اینترنت ۴ برابر می شود.
وی گفت : راه اندازی این پروژه در ۲۲ شهرستان جنوب شرق تهران با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.
وی تصریح کرد: مهمترین هدف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چابک سازی مخابرات است از این رو طی ۳۱ هیأت مدیره در استان های کشور حذف شده و برای مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می شود.
آذری جهرمی افزود: بخش ارتباطی کشور ۷۰ درصد مرتبط با هزینه های ارزی است.
وی گفت: مخابرات ایران به لحاظ هزینه با چالش های زیادی رو به رو است و نیروهای مخابرات نیز توقعاتی از این شرکت دارند و مخابرات توان پرداخت و تامین این نیروها را ندارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: لزومی ندارد هزینه های مخابرات از جیب مردم دربیاید، یک وحدت رویه ای در مدیریت مخابرات ایجاد کرده ایم و از هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آوردیم.
آذری جهرمی گفت: در سال ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه های غیر ضروری مانند تبلیغات در مخابرات وجود داشته که این را به حداقل رساندیم.
وی از قول مساعد همراه اول خبر داد: ۵ روستای دشت ورامین در قالب ۲۰ هزار نفر مجهز به نسل چهارم از اینترنت موبایل (۴G) می‌شوند.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. فقط خدا می گوید

    شاعر میگه؛دو صد گفته چون نیم کردار نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: