مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

افتتاح پروژه های مخابراتی درجنوب شرق استان تهران با حضور وزیر ارتباطات

مخابرات ما- آیین افتتاح پروژه‌های مخابراتی و سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران در شهرستان قرچک با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

 

مخابرات ما-  به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، صبح شنبه دشت ورامین میزبان آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است، وزیر ارتباطات امروز به سه شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا سفر می‌کند.

این سفر یک‌روزه که به دعوت نقوی حسینی نماینده مردم دیار ۱۵ خرداد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

در ابتدای ورود به شهرستان قرچک افتتاحیه سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران در شهرستان قرچک توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره‌برداری خواهد رسید.

مزایای این طرح یکپارچه بودن خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران و پاسخگویی ۲۴ ساعته به شهروندان جنوب شرق استان تهران است.

در استان تهران تنها دو سامانه متمرکز خدمات مخابراتی در استان تهران وجود دارد که مرکز ۹ جنوب شرق استان تهران در شهرستان قرچک راه‌اندازی شد.

وزیر ارتباطات در ادامه سفر یک‌روزه خود به شهرستان ورامین خواهند رفت و ضمن افتتاح پروژه اینترنت پرسرعت در روستاها، با کادر فنی تیم والیبال شهرداری ورامین به‌عنوان قهرمان ایران و آسیا دیدار خواهند کرد.

در پایان نیز به شهرستان پیشوا سفرکرده و پس از بازدید از خانواده شهدا و مسئولین این شهرستان، اینترنت روستاها پیشوا و طرح ADSL را بررسی و در راستای بهبود زیرساخت‌های اینترنت مشترکان، دستورات لازم را صادر خواهند کرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    با سلام
    قرار بود کسانیکه در سال ۱۳۹۷ میتوانند بازنشسته شوند وشرایط بازنشستگی را دارند درصوریتکه درخواست بازنشستگی ندهند احکام آنها از مدیر ورئیس اداره به کارشناس تنزل پیدا کند آیا در سال ۱۳۹۸ احکام آنها به کارشناس تنزل پیدا میکند یا خیر ؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: