مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

در خراسان رضوی، وزیر پرانرژی همه را به دنبال خودکشید!

ادامه سفر آذری جهرمی درخراسان رضوی

مخابرات ما – در روز دوم سفر وزیر ارتباطات به خراسان رضوی چه گذشت؟ آنچه می خوانید گزارش کوتاهی از سفرنامه ی ایشان در خراسان رضوی است.

مخابرات ما – در ادامه سفرهای استانی مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دیروز وامروز  شهرستانهای استان خراسان رضوی مقصد ایشان بود.

کاشمر,بردسکن و خلیل آباد مقصد صبحگاهی وزیر و نیشابور و فیروزه مقصد بعدازظهر ایشان بود . مهندس یافتیان  عضو هیئت مدیره مخابرات ایران ، نماینده استانی وزیر ارتباطات یعنی مهندس دلگیر و نماینده مخابراتی استان مهندس اروجی، آذری جهرمی را در این سفرها همراهی می کردند.

در همه شهرهای مسیر نیز مدیران مخابرات این شهرها وظیفه میزبانی را عهده دار شدند.

در کاشمر وزیر ارتباطات تمامی مرزهای معمول حائل بین خود و مردم را شکست و همسفرانش را دنبال خود به هر منطقه ای کشید. به طوری که اکثر فعالیت های او در کاشمر و نیشابور از قبل تعیین و طراحی نشده بود. مثلا حرکت او به سمت مزار شهید مدرس  و ادای احترام به این شهید سبب شدتابقیه نیز در گرمای طاقت فرسای کاشمر با مهندس جهرمی همراه شوند.

از دیگر برنامه های امروز وزیر غبارروبی مزار شهدا و پس از آن شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان کاشمر بود تا در حضور نمایندگان و مدیران این شهرستان به بررسی مشکلات و انتظارات مردم بپردازد.

تراکم نیروی جوانی وزیر، تمامی ملاحظات همراهان را کنار می گذارد و در جاده کوهسرخ که منطقه ای وسیع و زیبا وشامل چند شهر و روستاست به میان اهالی و ساکنین منطقه می رود.

در جاده کوهسرخ مهندس آذری جهرمی، بدون طراحی قبلی از مسیر جاده خارج شده و به سمت روستاها حرکت  می کند و با توقف در یک منطقه روستایی با مردم به گفتگو می پردازد تا شنونده مشکلات مخابراتی آنان باشد اکثر مردم محلی از عدم پوشش  موبایل در این مناطق گله داشتند هر چند که آذری جهرمی می دانست برپایی ۵ آنتن موبایل در این منطقه تصویب شده که در حال اجراست.لذا  از مخابرات و نمایندگان همراه اول درخواست کرد تا در این زمینه با سرعت بیشتری تلاش کنند.

از مشکلات دیگر مردم روستایی طرف گفتگوی وزیر،  تلفن ثابت و adsl  بود.که راه حلهای مورد نظر این مشکلات با اجرایی شدن طرح uso  از سوی دولت و خدمات رسانی شرکت مخابرات به  روستاها و محلات جدید انجام می گیرد  در اینجا مهندس یافتیان به مدیران استانی مخابرات تاکید کرد نسبت به رفع سریع مشکلات و ارسال گزارش برای او اقدام کنند.

البته ناگفته نماند توسعه مناطق روستایی و پوشش تلفن ثابت در مناطق جدید جزو وظایف قانونی مخابرات نیست اما از نظر مسئولیت های اجتماعی دولت ومخابرات  باید به اتفاق یکدیگر به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

آذری جهرمی حدود ساعت یک بعدازظهر در نیشابور بود.از این لحظه میزبان او مردم و مدیران و نمایندگان نیشابور بودند. گزارش سفر وزیر در نیشابور در بخش های بعدی منتشر می شود.

 

 

 

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. قراردادي می گوید

  چرا این همه اخبار مربوط به وزیر پست و زیر ساخت را منتشر می کنید؟ مزیت ایشان به مخابرات چه بوده؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   روزی یک خبر برای هر گروه از شهرها.
   اونهم به شکلی متفاوت.
   در لابلای اینها باید چیزی رو چیدا کنید که هدف من بوده
   اگر پیدا نکردین نقص نوشته های ما بوده.نقص ما ….

 2. ناشناس می گوید

  دک و پز با وزیر محترم است و هزینه ها با مخابرات!
  سرسپردگی مخابرات و عدم استقلال و وابستگی شخص مدیرعامل مخابرات باعث این همه فلاکت مخابرات است.
  خدا نگذرد از آن سهامداری که یک صنعت را خرید و سپس رها کرد. و تنها به چندرغاز سود سالیانه که اکثرا از فروش مایملک مخابرات است خودش را راضی نگه داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: