مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
میلاد پیامبر (ص)

در طی هفته جاری نتیجه بررسی مخابرات ما از مخابرات اصفهان منتشر می شود.

مخابرات ما- در طی هفته جاری نتیجه بررسی مخابرات ما از مخابرات اصفهان منتشر می شود.از روزهای اول هفته که بگذریم با کم شدن فشار کاری به آن خواهیم پرداخت.

 

مخابرات ما (سردبیر) – حدود دو سه هفته است که نتایج بررسی ما از مشکلات اخیر اصفهان آماده انتشار است.مشکلاتی که دو حادثه جدا رقم زد.ابتدا رسانه ها وارد شدند و بعد مخابرات ایران.

.

ما به احترام مخابرات ایران و تیم بررسی آن, یک هفته ای صبر کردیم اما پس از آن دیگر بدقولی های خودمان بود که بدلیل تنگی وقت حادث می شد.

اما این بار حداکثر تا پایان این هفته نتایج را به رشته تحریر در می آوریم تا هم انصاف را رعایت کرده باشم هم تحربه ای اندوخته باشیم.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
35 نظرات
 1. اصفهانیان می گوید

  “خداوند هیچ قومی را نابود نمی سازد مگر به دست خویش”
  وقتی که بی مدیریتی و نا لایقی در اصفهان غوغا می کند چه ربطی به صدری و هیئت مدیره مخابرات ایران دارد. دوما مدیر مشکل دار اصفهان توسط سراییان منصوب شد که خودش اصفهانی است. تنها ایراد آقای صدری این است که تخلفات در دوره ایشان اتفاق افتاده و اقدام ننموده است.

  1. ناشناس می گوید

   جمله اول شما «خداوند هیچ قومی…» خیلی غریب و احتمالا نادرست است و بنابراین تمام کلام شما با یک مقدمه نادرست برباد و باطل است.

   1. ناشناس می گوید

    خوب شد جنابعالی فتوا صادر نمودید. به جای فتوا دادن زحمت پرداخت دوازده سیزده میلیارد تومن رو بکشید

 2. ناشناس می گوید

  قرار بود که مدیر با سابقه بیشتر از چهارسال نداشته باشیم اما معاونت فنی و مدیر منابع انسانی در اصفهان که بازنشسته شده اند حدود ۱۴ سال است که این پستها را در اختیار دا ند لطفا پیگیری بفرمایید.

 3. کارشناس مخابرات می گوید

  به نام خدا
  با عنایت به موارد مطروحه قسمتی از یک مقاله علمی را خدمتتان ارائه می نمایم:
  پنج عامل موثر بر تمایل به فساد مالی
  کارکنان سازمان شامل عواملی مانند عدم شایسته سالاری، عدم شفافیت، توجه به
  دین، ارزشها و قانون، سیستم تنبیه و مجازات و رابطه‌مند می باشد. نتایج به دست آمده
  از رگرسیون چندگانه نشان میدهد به ترتیب عوامل شایسته سالاری، عدم شفافیت،
  سیستم تنبیه و مجازات، و رابطهمداری بیشترین تاثیر را روی تمایل به فساد مالی
  دارند.
  به نظر بنده در مخابرات اصفهان عدم رعایت موارد فوق الذکر و یا انجام موارد مغایر همانند انتصاب های با رابطه و شکل گیری باند ها و گروه‌های غیرکاری سبب بروز بحثهای مالی و… شده است. اصولا تعدادی از مدیران در مناطق کشور اصلا با این موارد آشنا نیستند و در گزینش انها نیز موارد مذکور مد نظر واقع نشده است.
  بنابراین مخابرات کشور نیاز به جراحی دارد تا بتواند به چرخه صحیح برگردد.
  من الله توفیق

 4. حقیقی می گوید

  وقتی با بودجه چهارصد میلیون تومانی بدون مناقصه پنج میلیلرد تومان خرج دکوراسیون اتاقهاشون می کنند چه ربطی به مخابرات ایران داره؟؟؟؟
  اگه یه سرویس فشل راه میندازن و میلیاردها تومن حک میشن چه ربطی به آقای صدری داره؟؟؟
  یعنی فرار به جلو!!!

 5. نیروهای شرکتی می گوید

  با سلام
  در مخابرات اصفهان به ما نیروهای شرکتی ظلم می‌شود. لطفا به حقوقهای کم ما رسیدگی کنید.

 6. قاسمی می گوید

  در اینکه کشتی مخابرات اصفهان به گل نشسته شکی نیست. مشکلات و تخلفات ماحصل ندانم کاری چهارتا شهرضایی است. اما قطعا مدیران مخابرات ایران هم نتوانسته اند یا نخواسته اند این کشتی را نجات بدهند و مشکلات بزرگ ایجاد شده است. که گریبان آنها را هم خواهد گرفت.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   کدام استان به گل ننشته اخوی؟

   1. بانوی شرکتی می گوید

    سردبیرجان اینجور که شما جواب کامنت ها رو میدید منظورتون اینکه که این مشکلات در کل کشور وجود داره درسته؟

    پس چرا دست گذاشتید روی اصفهان…

    1. ناشناس می گوید

     حتما چندین برابره با کلی فاصله

   2. ناشناس می گوید

    میزان گل فرق می کند یکی تا زانو یکی تا کمر یکی هم تا بالای سر رفته تو گل. البته گل که چه عرض کنم

 7. ناشناس می گوید

  چرا آقای ن که دو سال است بازنشسته شده است هنوز یک اتاق مجلل و سه نفر منشی در کنار اتاق مدیریت در اختیار دارد و امسال هم بعنوان نماینده خدمات اول با پنج میلیون تومان معرفی شده است. تازه تعاونی مسکن را هم در اختیار دارد و کل فامیلش را خانه دار کرده است. در شرکت طه هم که عضو هیئت مدیره است.

  1. ناشناس تر می گوید

   عجیب است که مطلع نیستید!
   آقای ….. در صدر امور اجرایی کشور قرار دارند، خواسته یا ناخواسته در خدمتشان خواهیم بود. حتی چند استاندار قبلی هم ایشان را بعنوان مشاور به خدمت گرفتند و حقوقی را برای ایشان برقرار نمایند.
   نه این مدیر منطقه بلکه هر مدیر منطقه ای که نتواند نه بگوید و بخواهد رودربایستی داشته باشد همین می شود که هست! و تفاوت یک مدیر مقتدر با یک مدیر عادی همین می شود که نظاره می کنیم.
   درست است که ایشان رابط بسیار خوبی برای مخابرات در دم و دستگاه دولتی در حال حاضر می باشد ولی هر کسی نداند ما مخابراتی ها که می دانیم ایشان صلاحیتشان برای تصدی امور مدیریتی چه میزان می باشد؟
   کاشکی خودشان به مخابرات رحم می کردند و مانند بقیه بازنشستگان عزیز تنها در کنار مخابرات مراقبت می کردند.
   قبول می کنند که مدیریت محفلی فایده ای ندارد و مخابرات برای رفع مشکلاتش به متخصصین و متعهدین و با تجربه ها نیاز دارد.

 8. همکار می گوید

  به نظر بنده نیز حوزه ستادی و مدیریت مخابرات ایران و علی الخصوص آقای صدری مقصر اصلی هستند. اگر آنها وظایفشان را بخوبی انجام می دادند حالا اوضاع مخابرات اصفهان اینقدر تاریک و سیاه نبود

  1. ناشناس می گوید

   عالی بود باضافه اینکه
   همان اتفاقی که برای آب استان افتاد و همه مسئولین نظام دست به دست دادند تا بی آبی دچار استان بشود و کمر مدیریت مجرب استان اصفهان را به بهانه برخوردار بودن در کشور بشکنند برای مخابرات نیز در حال اتفاق افتادن است.
   اگر به استان پول و نقدینگی نمی رسانند بخاطر این است که نمی توانند در عملکردها با مدیران استان مسابقه دهند و اگر ابزارها و نرم افزارهای خودساخته و ابتکاری استان را به بهانه یکپارچگی نابود می کنند و استان را از این حیث خلع سلاح می کنند بخاطر این است که نیاز دارند که خود را نشان دهند و لازم دارند که استان اصفهان را متوقف کرده و یا نابود کنند.
   کارکنان و مدیران اصفهانی فارغ از اینکه مربوط به حالا باشند و یا در قبل بوده اند همگی توانمند بوده و هستند و موفقیت های مخابرات استان بصورت نسبی در سالهای قبل این را نشان می دهد.
   کارکنان و مدیران اصفهان بجای اینکه مشکلاتشان را منسوب به خود کنند بهتر است بصیرت داشته باشند آنگاه خواهند دید که منشا مشکلات ما توانمندیهایمان می باشد که تهران نشینان چشم دیدن آنها را ندارند و مدام سنگ اندازی می کنند.

 9. ناشناس می گوید

  امور فنی اصفهان در گل مانده است. قسمت مالی همچنین. آقای فناوری برای کجا پیگیری می نمایی!!

  1. ناشناس می گوید

   به خودت شک نکن!
   با فرض اینکه کشتی مخابرات استان اصفهان در گل هم مانده باشد دلیلش خودش نیست بلکه آنهایی هستند که اجازه نمی دهند آب به این رود جاری شود و این کشتی بتواند چنان گذشته حرکت کند. آب این رود اختیارات است که در تمام زمینه های مالی و فنی و فناوری و نیروی انسانی از استان دریغ کرده اند و می کنند.

 10. آقای انصاف می گوید

  اتفاقا یک کمیته عریض و طویل در طی مدیریت فعلی اصفهان درست شد که هتل را بفروشند و کارکنان بهره مند شوند. اما این مدیران توانمند طی این مدت هیچ کاری که نکردند قضیه را به تهران کشاندند تا حق کارکنان به جاایی نرسد.
  ضمنا همه این مدیران در دوره مدیر قبلی هم بودند و دائما کنار هتل عکس می گرفتند. مشکل اصفهان ضعف این آقایان است که کار بلد نیستند و به جای کار کردن باند و باند بازی راه انداخته اند. چهار تا نیروی درست و حسابی را هم زدن درب و داغون کردن.

  1. ناشناس می گوید

   کاشکی می شد مدیران سابقی را که مسبب فروش ساختمان ناهید تهران و خرید زمین در مشهد و ساخت هتل در مشهد و حیف و میل اموال کارکنان مظلوم اصفهان شدند فرا می خواندند و از آنان می پرسیدند بای ذنب قتلت؟ چرا از صاحبان مال اجازه نگرفته در اموالشان تصاحب کردید؟ چرا اموال کارکنان که امانت دست شما بود را بازیچه امور سیاسی خود کرده و حیف و میل کردید؟ چگونه می توانید جواب فرزندان در خانه نشسته بازنشسته گان را بدهید که نتوانستید با دست رنج سالیان دراز آنها و دادن وام های معادل استان های دیگر گره از کارشان باز کنید؟ چرا بعد از خطایی که کردید نماندید تا گندتان را پاک کنید و فرار را بقرار ترجیح دادید؟ و …

 11. کاشانی می گوید

  خدایا ما را از دست این مدیر با سابقه نزدیک ۲۰ سال نجات بده
  فقط به خودش می رسد ودیگر هیچ

 12. اصفهانی می گوید

  در اصفهان بدبختی از سر و روی مخابرات میباره
  مدیریت های پیر وفرسوده درسطح بالاترین سطوح مخابرات اصفهان و شهرستانها باعث بی انگیزگی شدید پرسنل شده است .

  نارضایتی پرسنل رسمی – قراردادی -پیمانکاری
  نارضایتی مشترکین ثابت و همراه وadsl
  نارضایتی متقاضیان سالهادر نوبت
  بی کفایتی در تعیین تکلیف هتل ساخته شده از صندوق ۶% همکاران
  عدم وام دهی از صندوق تعاون
  و……….بیداد میکند
  اکثر مدیران با سابقه ۲۰ سال. , در ردیف سازمانیشان جاخوش کرده اند و هیچ کس نمی تواند آنها را جابجا کند وبدیهی است خدا راهم بنده نباشند دیگرچه برسد به انتقادها گوش کنند.
  خلاصه ….

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اینا که میگین یه کپی بگیرین بذارین بقیه جاهای کشور

 13. ناشناس می گوید

  سلام
  عملکرد اقای مهندس زمانی در خصوص ساخت هتل مشهد و از بین بردن سرمایه های کارکنان و عملکرد آقای مهندس کشایی در توسعه بی حساب و کتاب و بدهکار کردن مخابرات استان در هفت سال گذشته و عملکرد آقای پوررنجبر و کمیلی زاده در باصطلاح یکپارچه سازی نرم افزارها و عملکرد اقای صدری در نابود کردن اصل مخابرات، مخابرات اصفهان را تبدیل به یک سازمانی با کارکنان بی انگیزه و سازمانی بدهکار و دست خالی برای توسعه و بدون ابزار لازم برای فعالیتهای جاری نموده است.
  مدیر فعلی و مدیران احتمالی بعدی وارث چنین سازمانی خواهند بود و عملا کاری از دستشان بر نخواهد امد. مگر اینکه تفکر و عملکرد صدری تغییر کند و یکپارچگی معنی اصلی خودش را بیابد و حقوق حقه پرسنل احیا شود و مدیرانی همچون صدری و کشایی و پوررنجبر و زمانی و مثل آنها در همان سازمان های سیاسی و رانتی و فولادی و نظامی خود باشند و خیال مهاجرت به مخابرات به سرشان نزند.

 14. منصف می گوید

  سلام
  کمی تقوا چیز خوبی است که برخی ندارند.
  مشکل صندوق و هتل اصفهانی ها در مشهد به مدیریت فعلی مخابرات اصفهان ربطی ندارد.
  مشکل نبود نقدینگی و عدم سرمایه گذاری به شرکت مخابرات ایران بر میگردد.
  مشکل بدهی های کلان مخابرات استان به عملکرد مدیران قبلی بر میگردد.
  مشکل مدیران مشکل دار در مخابرات استان به عدم توانایی مدیر استان در جابجا نمودن آنها بواسطه تعلل و سیاسی کاری مدیران ستادی و هیات مدیره مخابرات ایران بر میگردد.
  مشکلات اجرایی در مخابرات استان و کشور به سیاستهای تمرکزگرا و نرم افزارهای آبگوشتی مخابرات ایران برمیگردد.
  مخابرات استان را به حال خودش واگذارند پیشرفت و توسعه اش را چنان سنوات گذشته با مدیران متعهد محلی خواهید دید.
  در قضاوت ها و در نوشته های تان رعایت انصاف را از دست ندهید. لطفا

  1. ناشناس می گوید

   الان مخابرات ایران بده و شماها خیلی خیلی خوب و ناب و نوبر
   حتما مدیر منطقمون خیلی خوبه یا تیم معاونتاش و …. ..و بقیه بد و کار نابلد و بی انصاف

   اینکه مشکلات و نابخردی خودتون رو گردن مدیران قبلی بندازید چیزی درست نمیشه . از مدیران قبلی هم دفاع نمی کنم. اونها هم یکی بودن مثل شماها.
   شماها برید بذارید مخابرات اصفهان نفس بکشه.
   اقای صدری به داد ما برس
   به داد ما نیروهای شرکتی برس
   پس کو طرح طبقه بندی مشاغل…..؟؟؟

   1. ناشناس می گوید

    همینکه در این پیام متوسل به اقای صدری شده اید نشان از این دارد که چقدر در اشتباه هستید!

 15. ناشناس می گوید

  در اصفهان با این همه پتانسیل برای دادن یه سرویس به یک مشترک هزار نفر و هزار راه باید طی کنن تا کار انجام بشه تازه اگه منفی نشه خیلیه

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   منظورتون چه سرویسی است؟
   تلفن ثابت یا اینترنت یا …

   1. ناشناس می گوید

    سرویس‌های فیبر نوری
    تلفن ثابت و…
    مخابرات اصفهان کلا تعطیله

 16. احمد می گوید

  یعنی این گرفتاری و ابر َسیاه بدبختی کی از رو سر اصفهان برطرف میشه

 17. همکار می گوید

  واقعا یکی از بی مدیریت ترین و نا عدالترین استانها اصفهانه.ایشاله هر چه زودتر این رویه عوض بشه و خبرهای خوشی در داه باشه.

 18. روشنگر می گوید

  سلام بر همکاران گرامی
  من بعنوان یک همکار از آقای صدری تقاضا دارم به داد ما در اصفهان برسند چندین سال است پول صندوق ۶ درصد ما را در مشهد هتل ساختند و حالا فروش هم نمی رود و دریغ از یک میلیون تومان وام که به همکاران بدهند چرا به بانکها معرفی می کنند با سود بیش از ۲۷ درصد.من ۱۵ سال است یک ریال وام از صندوق فوق دریافت نکردم ولی ماهی حدود ۳۰۰ هزار تومان از حقوق ما کسر و به حساب صندوق می ریزند.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. محمدی می گوید

   دو سال است آقای ح و ب و ن و ع و… یک هتل را نتوانستند بفروشند ادعای مدیریت یک کشور را دارند

 19. ناشناس می گوید

  خدایا هرچه زودتر ما را زیر ظلم و استثمار مخابرات اصفهان نجات بده. هرچی خوبه مال خودشونه هرچی بده مال بقیه شهرهاش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: