مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
میلاد پیامبر (ص)

شما نوشته اید- کاش فروش مراکز برای همیشه تعطیل می شد.

مخابرات ما- شما نوشته اید- کاش فروش مراکز برای همیشه تعطیل می شد. این فقط یکی از حرفهای این نوشته است.حرفهای دیگری هم دارد.

هر وقت صحبت از فروش می شود تن آدم می لرزد! می داند که دیگر هیچ برگشتی ندارد!

روزی روزگاری مخابرات می خرید, می خرید و از این طریق ارزش افزوده ایجاد می کرد.حالا می فروشد, می فروشد تا ارزش افزوده بفروشد!

با فروش هر ملک از خودم می پرسم آیا فردا چیزی از مخابرات در فضای شهرها باقی خواهد ماند تا بگوییم : این یک مرکز تلفن است! ؟

اجازه بدهید ببینیم این دوست ما چی نوشته است.

۱۳۹۸/۰۳/۲۶ در ۶:۰۸ ب.ظ

با وجودی که صحبت از اقتصاد مقاومتی می شه در شهر ما طرح access gateway بی توجه به مشکلات، برای ۴ مرکز توسط اداره و با اصرار رئیس اداره در حال پیشرفته. که لازمه ش جمع آوری PCM هاست. اما واژه اقتصاد مقاومتی اینطور معنا نمیده و قابل درک نیست. این روزها که به قضیه نگاه می کنم تا هدف تعطیلی مراکز رو ببینم که این کار چه بازده اقتصادی ای میتونه همراه بیاره به نتیجه ای نمیرسم. و تنها عجله مخابرات در اینه تا ۴ مرکز رو با اتمام پروژه تعطیل کرده و از فروش مراکز(حراجشون) درآمد کسب کنه مدیران مخابرات مازندران تا اینجا کلا هیچ فرصتی رو از دست ندادند.اما منطق به اون اقتصاد مقاومتی نمیگه. جناب صدری انصافا” برای آینده شرکتیها چیزی مونده؟؟؟ جناب صدری بابای ما دو شیفت کار نمیکنه بابا برای تامین مخارج فروش مراکز رو در نظر گرفته. دیگه از اینکه از سال ۹۷ تعداد ۵ مرکز شهرمون تعطیل میشن و نیروهای این ۵ مرکز به ناچار در مراکز باقیمانده مستقر میشن که خودش ازدحامی شده، اصلا توجهی نشده. و تنها به منفعت شخصی عده ای اکثریت خواهند سوخت. همانطور که به اماکن رفاهی برخی شهرهای مازندران چوب حراج زدند.

مدیران مازندران دلخور نشوند.ایننام در این نوشته یک مثال است.همه استانها در این جرم مشترکند! متاسفانه!

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. مهندس می گوید

  دوست خوب مازندرانی من و مابقی همکاران، اصل قضیه این هست که مدیران استان ها برای اینکه تراز مالی استان خودشون رو بهتر کنند و در نهایت خودشون پاداش EPS بیشتری در آخرر سال دریافت کنند چوب حراج می زنند به املاک و مستغلات مخابرات و مطمئن باش و باشید که در تمامی استان ها این رویه ادامه پیدا خواهد کرد چون توانایی افزایش درآمد به صورت فنی را ندارند و در بعضی موارد هم که دارند البته دستشان از سوی مخابرات ایران بسته است لذا این منش مدیریتی ادامه خواهد داشت..
  این چوب حراج زدن شامل املاک رفاهی مخابرات ایران در شمال و … هم خواهد شد مطمئن باشید این افزایش هزینه های اخیر بی حکمت نیست .. از ما گفتن

  1. حسین می گوید

   کاملا موافقم….

 2. ناشناس می گوید

  در دورانی که همه از جمله بانک ها خریدار هستند مخابرات فروشنده است صاحبان فعلی مخابرات مانند ورثه ای میمانند که میخواهند ارثه خود را هر چه زودتر بفروشند و به خارج سفر کنند حالا خدا کنه درامد داشته باشه نه اینکه بدتر ضرر بدن توی روستا یه تیکه زمینو فروختن ۳۰ ملیون دو سال بعد خریدار شکایت کرده مخابرا محکوم به پرداخت ۱۳۰ میلیون خسارت شده اینه که میگن شرکت وضع خوبی نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: