مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
میلاد پیامبر (ص)

جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور مهندس سیدمجید صدری

مخابرات ما – شصت وهشتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز با حضور وزیر ارتباطات ، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مقامات حوزه ارتباطات استان البرز امروز شنبه ۲۵ خردادماه برگزار شد.

مخابرات ما ( محمد -شرکت مخابرات ایران ) –  مهندس جهرمی وزیر ارتباطات که به عنوان وزیر معین استان البرز فعالیت می کند  با اشاره به تلاش همه دستگاه های اجرایی در این استان به ویژه شرکت مخابرات ایران در برقراری ارتباطات پایدار افزود: هدف جلسات اقتصاد مقاومتی این است که آسیب های ناشی از فشارهای بین المللی را به کشور کاهش دهیم.

مهندس جهرمی با بیان اینکه استان البرز به عنوان یکی از استانهای پیشرو در حوزه ارتباطات است افزود: در جلسات ستاد مقاومتی اولویت ها مشخص می شود تا پس از آن شاخص گذاری صورت گرفته و مشخص شود تا پایان سال ۹۸ قرار است کدام پروژه ها تکمیل ونهایی شود.

وی افزود: ضروری است احترام به حقوق مردم در ادارات دولتی را از اداره خودمان شروع کنیم. تا موجب افزایش رضایت اجتماعی شود.

آذری جهرمی ادامه داد: اما موضوع دوم اینکه نقطه اثر فشار اقتصادی بر خانواده هاست. وقتی که به خانواده‌ها فشار اقتصادی وارد می‌شود، خانواده از پارامترهای استاندارد خارج می شود. پدر خانواده ناچار است چند شیفت کار کند. مادر دچار استرس می شود و تربیت فرزند دچار اختلال می شود، همین امر باعث خواهد شد تا آسیب های اجتماعی بروز پیدا کند.

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی باید توجه به سبک زندگی اسلامی مد نظر قرار گیرد. ما به عنوان مدیران دولتی باید به مردم نشان دهیم که این فشارها را چگونه می توان در هم شکست، باید الگو سازی مناسبی در جامعه شکل گیرد و در شرایط تحریم ساده زیستی را از خودمان شروع کنیم

آذری جهرمی ادامه داد: همچنین در منطقه ویژه اقتصادی پیام چندین شرکت سرمایه گذاری کرده اند البته رشد سرمایه‌گذاری در این منطقه باید بیشتر شود چرا که از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است.

وی تصریح کرد: برای سال ۹۸ تعریف کرده‌ایم که استان البرز ۱۰۰ درصد مناطق آن تحت پوشش ارتباطی قرار گیرند. این ماموریت را مدیر کل استان به خوبی در حال پیگیری هستند و قطعا باید تا پایان سال به این هدف گذاری دست پیدا کنیم.

پس از این جلسه آذری جهرمی ابتدا از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های اقتصادی استان و سپس از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    با وجودی که صحبت از اقتصاد مقاومتی می شه در شهر ما طرح access gateway بی توجه به مشکلات، برای ۴ مرکز توسط اداره و با اصرار رئیس اداره در حال پیشرفته. که لازمه ش جمع آوری PCM هاست. اما واژه اقتصاد مقاومتی اینطور معنا نمیده و قابل درک نیست. این روزها که به قضیه نگاه می کنم تا هدف تعطیلی مراکز رو ببینم که این کار چه بازده اقتصادی ای میتونه همراه بیاره به نتیجه ای نمیرسم. و تنها عجله مخابرات در اینه تا ۴ مرکز رو با اتمام پروژه تعطیل کرده و از فروش مراکز(حراجشون) درآمد کسب کنه مدیران مخابرات مازندران تا اینجا کلا هیچ فرصتی رو از دست ندادند.اما منطق به اون اقتصاد مقاومتی نمیگه. جناب صدری انصافا” برای آینده شرکتیها چیزی مونده؟؟؟ جناب صدری بابای ما دو شیفت کار نمیکنه بابا برای تامین مخارج فروش مراکز رو در نظر گرفته. دیگه از اینکه از سال ۹۷ تعداد ۵ مرکز شهرمون تعطیل میشن و نیروهای این ۵ مرکز به ناچار در مراکز باقیمانده مستقر میشن که خودش ازدحامی شده، اصلا توجهی نشده. و تنها به منفعت شخصی عده ای اکثریت خواهند سوخت. همانطور که به اماکن رفاهی برخی شهرهای مازندران چوب حراج زدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: